Aktualności

Najnowsze Wiadomości

***********Szkolenie dzieci i młodzieży odbywa się przy udziale środków finansowych pozyskanych z fundacji JSW, Gminy Pawłowice oraz MSIT w ramach programu "KLUB 2020".********

Data: 2021-09-17

SALKA GRUPA B

WITAM,

Dodatkowy trening na lądzie, popularna salka, odbywać się będzie w każdy wtorek o 16-17 począwszy od najbliższego wtorku (21.09.2021)

 

Zapraszam

Trener Tomek

Data: 2021-09-12

Wyniki naboru do klubu UKS Aquatica Pawłowice!

Grupa N

1. Badura Tymon

2. Kozieł Zuzanna

3. Knaś Wojciech

4. Dudek Szymon

5. Kuczera Natalia

6. Kuchta Hanna

7. Grzyb Patrycja

8. Grzyb Piotr

9. Hachuła Miłosz

 

Grupa E2

1. Szczepankiewicz Maja

 

Grupa E1

1. Hanus Stefania

2. Sojka Nina

 

Grupa C

1. Holeksa Mateusz

2. Myszor Dominika

3. Sitko Julia

4. Lichna Marek

 

Grupa B

1. Ganzel Wojciech

2. Słowińska Julia

3. Gruszczyk Zofia

 

Grupa A

1. Majchrzak Jagoda

 

Ważne informacje dla nowych członków!

1. Prosimy zapoznać się z harmonogramem treningów, który został podany w poprzednim poście.

2. Zawodnicy przychodzą na trening 10 minut przed rozpoczęciem treningu (np. o 15.50 jeśli trening jest na 16.00) i czekają pod kasami basenu. Trener wpuszcza grupę na trening.

3. Prosimy przynieść na pierwszy trening DEKLARACJĘ CZŁONKOWSKĄ (do pobrania ze strony klubowej - zakładka INFORMACJE - DOKUMENTY - DEKLARACJA)

4. Należy również dokonać opłat:

a) 120zł - jednorazowe wpisowe do klubu

b) 120zł - składka członkowska za miesiąc wrzesień

W przypadku rodzeństwa trenujacego w klubie za pierwsze dziecko 120zł za każde następne 60zł. Jednorozowe wpisowe każdy 120zł.

c) Informujemy, że w Naszym klubie składkę członkowską opłaca się z góry, czyli za miesiąc październik opłatę należy dokonać do 20 września!!!!

Dane do przelewu: STRONA KLUBU - INFORMACJE - REGULAMIN (w regulaminie jest błąd - składka członkowska wynosi 120zł, a nie 100zł).

d) Każdy zawodnik trenujący w klubie musi posiadać ważne badania lekarskie - informacji na ten temat udzielą trenerzy prowadzący.

 

W razie pytań prosimy o kontakt z trenerem prowadzącym daną grupę:

Tomasz Milanowski - grupy B oraz N / tel. 515 287 331

Mikołaj Pietrzyk - grupy A, C, E1 / tel. 660 592 272

Natalia Krypczyk - grupy D oraz E2 / tel. 789 363 261

Data: 2021-09-12

Harmonogram treningów - zmiana 1 (od 13.09) + salki

Poniedziałek 

16.00 - 17.00 - gr. E2

16.00 - 17.00 - gr. B

16.15 - 17.00 - salka gr. A

17.00 - 18.30 - gr. A

17.00 - 18.00 - gr. N

18.30 - 19.30 - gr. E1

19.30 - 21.00 - gr. D

 

Wtorek

17.00 - 18.30 - gr. B

17.30 - 18.30 - salka gr. A

18.30 - 20.00 - gr. A

 

Środa

16.00 - 17.00 - gr. E2

17.00 - 18.00 - gr. A

18.00 - 19.00 - gr. C

19.00 - 20.00 - gr. B

 

Czwartek

16.00 - 17.00 - gr. N

17.00 - 18.00 - gr. A+B

18.00 - 19.00 - gr. E1

19.00 - 20.00 - gr. C

 

Piątek

15.15 - 16.00 - salka gr. C

16.00 - 17.00 - gr. C

17.00 - 18.30 - gr. A

18.30 - 19.30 - gr. B

19.30 - 21.00 - gr. D

 

W dalszym ciągu informujemy, że grafik może ulec jeszcze zmianie, więc bardzo prosimy o systematyczne wchodzenie na stronę klubu!!!

Salki dla grupy A oraz C rozpoczniemy od 20.09.2021!!!

Salki dla grupy B rozpoczną się od października!!!

Data: 2021-09-09

WYBORY!!! PILNE

Ze względu na kończącą się kadencję obecnego zarządu  Klubu, odbędzie się WALNE ZGROMADZENIE CZŁONKÓW KLUBU w celu wybrania nowego zarządu.

Pierwszy termin 20.09.2021 godz 17:00

Drugi termin 20.09.2021 godz 17:!5

 

Obecnośc obowiązkowa.

 

z wyarazmi szacunku

członkowie zarządu

Data: 2021-09-07

Odwołane treningi - czwartek (9.09)

Informujemy, że w dniu 9.09 (czwartek) odbędzie się nabór do klubu.
Treningi dla grupy C (18.00-19.00) oraz dla grup A i B (19.00-20.00) zostają odwołane!!!

Data: 2021-09-05

Harmonogram treningów - grupy popołudniowe!

Poniedziałek

16.00 - 17.00 - gr. B

16.00 - 17.00 - gr. E2

17.00 - 18.30 - gr. A

18.30 - 19.30 - gr. E1

18.30 - 19.30 - gr. N

19.30 - 21.00 - gr. D

 

Wtorek

17.00 - 18.30 - gr. B

18.30 - 20.00 - gr. A

 

Środa

16.00 - 17.00 - gr. E2

16.30 - 18.00 - gr. A

18.00 - 19.00 - gr. C

19.00 - 20.00 - gr. B

 

Czwartek 

16.00 - 17.00 - gr. N

17.00 - 18.00 - gr. E1

18.00 - 19.00 - gr. C

19.00 - 20.00 - gr. A+B

 

Piątek

16.00 - 17.00 gr. C

17.00 - 18.30 gr. A

18.30 - 19.30 gr. B

19.30 - 21.00 gr. D

 

POWYŻSZY GRAFIK MOŻE ULEC JESZCZE ZMIENIE (W NAGŁÓWKU BĘDZIE PODANE: zmiana nr X) PROSIMY WCHODZIĆ SYTEMATYCZNIE NA STRONĘ KLUBU.

GRUPA N - rozpoczęcie treningów od 13.09!!!

Salki dla grup A, B, C rozpoczniemy od 13.09!!! Harmonogram salek zostanie przekazany zawodnikom na treningach oraz opublikowany na stronie klubu w przyszły weekend!

Data: 2021-08-29

Nabór do UKS Aquatica Pawłowice!

W czwartek (9.09) o godzinie 18.00 na pływalni w Pawłowicach odbędzie się sprawdzian umiejętności.

 

Zbiórka 17.45 pod kasami basenu!

 

Prosimy zabrać: strój pływacki, czepek oraz okularki.

 

Prosimy również wysłać SMSa wstępnego pod numer telefonu 660 592 272 o treści:

„Imię i nazwisko dziecka oraz rok urodzenia” w celu lepszej organizacji sprawdzenia umiejętności.

 

Zapraszamy szczególnie dzieci z rocznika 2013 i młodsi!

Roczniki 2012 i starsi – muszą posiadać umiejętności pływania minimum 3 stylami!

 

Lista zawodników, którzy dostaną się do klubu zostanie opublikowana 12.09 na stronie klubowej.

Data: 2021-08-28

Treningi 02-03.09.2021 + zebranie z rodzicami

Czwartek (2.09)

16.00 - 17.00 - Grupa C

17.00 - 18.00 - Grupa D

18.00 - 19.30 - Grupa A i B

 

Również w czwartek o godzinie 17.15 na salce klubowej odbędzie się zebranie z trenerami rodziców dzieci z rocznika 2011 i 2012!

OBECNOŚĆ RODZICÓW NA ZEBRANIU JEST OBOWIĄZKOWA!!!

 

Piątek (3.09)

17.00 - 18.00 - Grupa E2

18.00 - 19.00 - Grupa E1

19.00 - 20.00 - Grupa A

 

Harmonogram treningów na kolejne tygodnie zostanie podany w przyszły weekend.

Data: 2021-08-28

Podział na grupy - sezon 2021/2022

Grupa A - Trener Mikołaj Pietrzyk 

1. Wiktor Aplikowski

2. Zofia Bojda

3. Julian Brzeski

4. Amelia Grabarczyk

5. Tomasz Kępiński

6. Stanisław Kryska

7. Witold Krzowski

8. Jakub Kurtok

9. Kuba Kusiak

10. Adam Moj

11. Wojciech Moj

12. Szymon Półgroszewicz

13. Iga Wysocka

14. Filip Szostak

 

Grupa B - Trener Tomasz Milanowski 

1. Maja Filapek

2. Samuel Manouz

3. Julian Badura

4. Maria Brachaczek

5. Bartosz Chmiel

6. Emilia Hanus

7. Tadeusz Majka

8. Weronika Nawrocka

9. Lena Sołtys

10. Weronika Szyszko

11. Łukasz Wacławik

12. Cezary Borowski

13. Marek Juzyk

14. Katarzyna Krosny

15. Kacper Lasek

16. Adam Świder

17. Monika Świerkot

 

Grupa C - Trener Mikołaj Pietrzyk

1. Nikodem Bańczyk

2. Tymoteusz Bańczyk 

3. Igor Mendrok

4. Maksymilian Badura

5. Joanna Bartnicka

6. Filip Błachut

7. Nikola Ferfecka

8. Bartłomiej Knaś

9. Igor Lang

10. Adrian Lasek

11. Kacper Musiolik

12. Paweł Niezgoda

13. Paulina Pietrzak

14. Karol Stuchlik

15. Martyna Wojtas

16. Borys Ziebura

 

Grupa D - Trenerka Natalia Krypczyk

1. Dariusz Czerwiński

2. Marcelina Data

3. Maksymilian Hus

4. Martyna Krysztofiak

5. Jakub Siemieniuch

6. Julia Zimnicka

7. Amelia Hanusek

8. Szymon Juzyk

9. Emilia Niemczyk

10. Aleksander Badura

11. Laura Badura

12. Kacper Byrdek

13. Bartłomiej Krzowski

14. Krzysztof Kurowski

15. Jakub Malcher

16. Kacper Mendrok

17. Rafał Nawrocki

18. Nikola Ochodek

19. Bartosz Sołtys

20. Nadia Stachowicz

21. Marcin Szczepański

22. Weronika Karwacka

23. Robert Szyra

 

Grupa E1 - Trener Mikołaj Pietrzyk

1. Pola Niemiec

2. Lena Bokłak

3. Maja Byrdek

4. Ksawery Grabarczyk

5. Anna Juroszek

6. Szymon Kozieł

7. Wojciech Lubos

8. Alicja Siemieniuch

9. Kacper Słomka

10. Filip Sokół

11. Antoni Szczepankiewicz

12. Melania Krzowska

13. Paulina Milanowska

14. Patrycja Molitor

15. Julia Nyrek

16. Mia Walter

 

Grupa E2 - Trenerka Natalia Krypczyk

1. Borys Błahut

2. Oliwier Chmiel

3. Zuzanna Gaża

4. Marcelina Godziek

5. Oliwia Stachowicz

6. Kamil Szellner

7. Kinga Szellner

8. Hubert Szendera

9. Paulina Walczak

10. Dawid Wardas

11. Robert Wardas

 

Grupa N - Trener Tomasz Milanowski

1. Bartosz Kurtok

2. Barbara Słomka

(grupa będzie uzupełniona nowymi osobami z naboru)

 

Po kilku pierwszych treningach mogą wystąpić delikatne przesunięcia zawodników w grupach.

Data: 2021-08-23

Składki Członkowskie

Uprzejmnie przypominamy rodzicom zawodników , którzy planują kontynuować treningi pływackie w sezonie 2021/2022 o uregulowanie zaległych składek członkowskich na rzecz klubu . Od miesiąca września wracamy do podstawowej składki członkowskiej w wysokości 120 zł/miesiąc za pierwsze dziecko i 60 zł/miesiąc za drugie i kolejne .

Z poważaniem

Zarząd UKS Aqautica Pawłowice

Data: 2021-08-20

Obóz do COS Zakopane

W związku z wyjazdem na obóz do COS Zakopane w dniach 21-28.08.2021r. prosimy o pobranie dokumentów. Wypełnione dokumenty prosimy o podpisanie i dostarczenie ich trenerom w dniu wyjazdu na zbiórce.

 

Data: 2021-07-05

Wakacyjne składki członkowskie

Informujemy , że w miesiącach wakacyjnych lipiec/sierpień składki członkowskie stanowią połowę standardowej stawki i wynoszą 60 zł od zawodnika niezależnie od ilości rodzeństwa w klubie . W przypadku wątpliwości odnośnie wpłacanych składek prosimy o bezpośredni kontakt ze Skarbnikem .

Z poważaniem

Zarząd UKS Aquatica Pawłowice

Data: 2021-06-16

Mistrzostwa Śląska 2011

Wyjazd na Mistrzostwa Śląska w sobotę 19.06.2021 o 6:45 z Pawłowic. Każdy zawodnik ma OBOWIĄZEK zabrać deklarację COVID oraz 43 zł ( 23 obiad i 20 transport). Powrót ok 19.

Proszę aby zawodnicy mieli koszulki klubowe, czepki, strój sportowy, wodę. Wyjazd z trenerem Mikołajem Pietrzykiem

 

Z poważaniem

trenerzy

Data: 2021-06-16

Mistrzostwa Śląska 2010

Wyjazd na Mistrzostwa Śląska w piątek 18.06.2021 o 6:30 z Pawłowic. KAżdy zawodnik ma OBOWIĄZEK zabrać deklarację COVID oraz 40 zł ( 20 obiad i 20 transport). Powrót ok 19.

Proszę aby zawodnicy mieli koszulki klubowe, czepki, strój sportowy, wodę. Wyjazd z trenerem Tomaszem Milanowskim

 

Z poważaniem

trenerzy

Data: 2021-06-01

Półkolonie - nowy termin, wolne miejsca.

Informujemy, że uległ zmianie termin półkolonii.

Półkolonie odbędą się od 5.07 do 9.07.2021.

Pozostało 5 wolnych miejsc!

Koszt: 450zł.

Zapisy trwają do końca tygodnia!

Data: 2021-05-24

WAŻNA INFORMACJA!!! Odwołana salka!

W poniedziałek (24.05) oraz w czwartek (27.05) nie odbędzie się salka dla grupy A i B.

Zajęcia w wodzie zgodnie z planem!

Data: 2021-05-19

Liga Klubów Śląskich - rocznik 2010!

21.05 (piątek) odbędą się zawody w Gliwicach.

Zbiórka:

Jastrzębie - SP10: 6.30

Pawłowice parking GOS: 6.45

Powrót około godziny 19.00.

Zgłoszeni zawodnicy:

1. Moj Wojciech

2. Szafarczyk Maja

3. Chmiel Jakub

4. Pękal Michał

5. Szostak Filip

6. Pietrzak Miłosz

7. Sławek Miłosz

8. Milanowski Szymon

9. Półgroszewicz Szymon

10. Mazur Filip

11. Chmiel Mikołaj

12. Milbrant Jagoda

13. Kielar Amelia

14. Buchta Maja

15. Hus Maksymilian

16. Pomykoł Maja

17. Wysocka Iga

18. Warlewska Paulina

19. Lecyk Oskar

20. Suwisz Magdalena

Prosimy wydrukować, podpisać i przynieść na trening lub na zbiórę w dniu zawodów: oświadczenie Covid.

1. Livetiming.pl

2. Zawody okręgowe

3. Liga Szkół i Klubów Śląskich rocznika 2010 - edycja II I III.

4. COVID-19 Oświadczenie zawodnika/opiekuna prawnego !!!!!

Prosimy, aby dziecko miało ze sobą 20zł na transport oraz 23zł na obiad. Trenerzy będą zbierać pieniądze na zbiórce!

Data: 2021-05-17

ZAWODY WOLA

Witam,

 

Zbiórka na zawody w Woli o godz 10:30 pod basenem w Woli. Każdy z zawodnników obowiązkowo ma posaidać podpisaną zgodę

Covid - zawodnik. Zgody do pobrania na stronie livetiming.pl w zakładce zawody w Woli.

Na obiekt mogą wejśc tylko zawodnicy zgłoszeni wraz z trenerem Milanowskim oraz Panią Barbara Kałużą.  zakończenie zawodów planowane ok 14:30

 

Proszę pamiętać również o opłacie startowej za te zawody w wysokości 30 zł.

 

z poważaniem

trenerzy

Data: 2021-05-11

Liga Klubów Śląskich rocznik - 2011

Wyjazd na zawody do Gliwic w piątek (14.05):
6:30 - Jastrzębie Zdrój (SP10)
6:45 - Pawłowice (parking)

Powrót około godziny 17-18.

Zawodnicy zgłoszeni na zawody:

1. Garlińska Inga

2. Grabarczyk Amelia

3. Szyszko Weronika

4. Sołtys Lena

5. Swaczyj Franciszek

6. Kurtok Jakub

7. Aplikowski Wiktor

8. Kępiński Tomasz

9. Kryska Stanisław

10. Krzowski Witold

11. Kusiak Kuba

12. Manouz Samuel

13. Moj Adam

14. Wacławik Łukasz

15. Brzeski Julian

 

Prosimy wydrukować, podpisać i przynieść "Covid-19 oświadczenie zawodnika/opiekuna prawnego" 

livetiming.pl --> zakładka "zawody okręgowe" -->  Liga Szkół i Klubów Śląskich rocznika 2011 - II i II edycja 

 

Proszę zabrać ze sobą 20zł na transport oraz 23zł na obiad. Płatne w dniu zawodów u trenera.

 

 

Data: 2021-04-21

XI Międzynarodowy Miting Pływacki – informacje rocznik 2011 i młodsi!

W sobotę (24.04) odbędą się zawody pływackie na pływalni w Pawłowicach.
Zbiórka 7:15 na salce klubowej!
Starty zawodników od godziny 9:00!

 

Należy zabrać:
* Strój kąpielowy (kąpielówki ze sznurkiem)
* Okularki pływackie (dobrze przylegające do oczu)
* Czepek klubowy (jeśli ktoś nie ma to swój ulubiony)
* Ręcznik (najlepiej dwa)
* Karimate
* Klapki!!!!!!!!!
* Koszulkę klubową
* Krótkie spodenki
* Bluzę
* Picie (najlepiej woda)
* Jedzenie (kanapka, mały batonik, owoc itp. / zakaz chipsów itp.)
* Maseczkę zakrywające usta i nos

Nie zabieramy płetw ani desek!

 

Ważne dokumenty!!!
Krok 1. Wejść na stronę internetową: livetiming.pl
Krok 2. Wejść w zakładkę „Zawody Okręgowe”
Krok 3. Wejść w odpowiednie zawody: „XI Międzynarodowy Miting Pływacki” – Pawłowice
Krok 4. Przeczytać: „COVID-19 Procedury bezpieczeństwa”
Krok 5. Wydrukować i uzupełnić: „COVID-19 Oświadczenie zawodnika/opiekuna prawnego”
Krok 6. Wypełniony dokument przynosi zawodnik na zbiórkę przed zawodami!!! Brak dokumentu skutkuje brakiem możliwości wystartowania i przebywania na obiekcie GOSu.

 

Ważne informacje!!!
* Jeżeli dziecko nie będzie mogło wystartować w zawodach z przyczyn osobistych prosimy poinformować o tym fakcie Trenera prowadzącego do czwartku (22.04) godzina 15:00, w celu skreślenia z listy!!
* Rodzice nie mogę obserować zawodów z trybun ani być na obiekcie GOSu!
* Będzie prowadzona transmija na żywo: livetiming.pl -> „XI Międzynarodowy Miting Pływacki”
* Zakończenie zawodów zostało przewidziane na godzinę 12:30.
* Jeśli dziecko skończy zawody wcześniej niż 12:30 może zadzwonić po rodzica i INFORMUJE TRENERA o opuszczeniu obiektu GOS tylko jak rodzic czeka przed obiektem.
* Prosimy, żeby w miarę możliwości nie obciążać trenerów informacjami o wysyłaniu SMSa, że dziecko już skończyło zawody.
* Prosimy, żeby dziewczyny miały dobrze spięte włosy.

W razie jeszcze jakiś niejasności prosimy o kontakt z trenerem prowadzącym!

Data: 2021-04-21

XI Międzynarodowy Miting Pływacki – informacje rocznik 2010 i starsi!

W sobotę (24.04) odbędą się zawody pływackie na pływalni w Pawłowicach.
Zbiórka 12:15 na salce klubowej!
Starty zawodników od godziny 14:00!

 

Należy zabrać:
* Strój kąpielowy (kąpielówki ze sznurkiem)
* Okularki pływackie (dobrze przylegające do oczu)
* Czepek klubowy (jeśli ktoś nie ma to swój ulubiony)
* Ręcznik (najlepiej dwa)
* Karimate
* Klapki!!!!!!!!!
* Koszulkę klubową
* Krótkie spodenki
* Bluzę
* Picie (najlepiej woda)
* Jedzenie (kanapka, mały batonik, owoc itp. / zakaz chipsów itp.)
* Maseczkę zakrywające usta i nos

 

Ważne dokumenty!!!
Krok 1. Wejść na stronę internetową: livetiming.pl
Krok 2. Wejść w zakładkę „Zawody Okręgowe”
Krok 3. Wejść w odpowiednie zawody: „XI Międzynarodowy Miting Pływacki” – Pawłowice
Krok 4. Przeczytać: „COVID-19 Procedury bezpieczeństwa”
Krok 5. Wydrukować i uzupełnić: „COVID-19 Oświadczenie zawodnika/opiekuna prawnego”
Krok 6. Wypełniony dokument przynosi zawodnik na zbiórkę przed zawodami!!! Brak dokumentu skutkuje brakiem możliwości wystartowania i przebywania na obiekcie GOSu.

 

Ważne informacje!!!
* Jeżeli dziecko nie będzie mogło wystartować w zawodach z przyczyn osobistych prosimy poinformować o tym fakcie Trenera prowadzącego do czwartku (22.04) godzina 15:00, w celu skreślenia z listy!!
* Rodzice nie mogę obserować zawodów z trybun ani być na obiekcie GOSu!
* Będzie prowadzona transmija na żywo: livetiming.pl -> „XI Międzynarodowy Miting Pływacki”
* Zakończenie zawodów zostało przewidziane na godzinę 18:00.
* Jeśli dziecko skończy zawody wcześniej niż 18:00 może zadzwonić po rodzica i INFORMUJE TRENERA o opuszczeniu obiektu GOS tylko jak rodzic czeka przed obiektem.
* Prosimy, żeby w miarę możliwości nie obciążać trenerów informacjami o wysyłaniu SMSa, że dziecko już skończyło zawody.

W razie jeszcze jakiś niejasności prosimy o kontakt z trenerem prowadzącym!

Data: 2021-04-09

Zawody - Liga Klubów Śląskich rocznika 2010

W środę (14.04.2021) w Radlinie odbędzie się LKŚ rocznika 2010.

Prosimy wydrukować "Oświadczenia COVID-19 zawodnika/opiekuna prawnego" i podpisane przynieść na trening do wtorku (13.04). Osoby nie posiadające podpisanego oświadczenia nie mogą wziąć udziału w zawodach.

W sytuacji, gdy dziecko nie będzie mogło jechać na zawody prosimy o jak najszybszy kontakt z trenerem prowadzącym.

Koszt transportu na zawody 20zł, płatne w dniu wyjazdu.

Godzina i miejsce wyjazdu będą podane w późniejszym terminie.

 

link do oświadczenia: procedura_bezpieczenstwa_pzp_plywanie_covid_19_wersja_2020.10.01_-_oswiadczenie_zawodnika.pdf (polswim.pl)

Data: 2021-03-31

Przerwa świąteczna!

Informujemy, że treningi dla grup popołudniowych będą odbywać się do 31.03.2021 (środa).

1.04 - 6.04 - przerwa świąteczna

7.04.2021 - wznowienie treningów (środa)


Wszystkim zawodnikom, rodzicom i sympatykom życzymy zdrowych, spokojnych i pełnych radości Świąt Wielkanocnych! 

Data: 2021-02-25

TRENINGI/ PILNE

Zmiana organizacji treningów 25.02-26.02 ❗
Z powodu wyjazdu trenerów na zawody trening grupy E1 (25.02) i N (26.02) zostaje odwołany.
Natomiast grupa A w piątek przychodzi na trening od godziny 18-19.
Pozostałe grupy bez zmian
 
z poważaniem
trenerzy
 
 

Data: 2021-02-24

WALNE ZEBRANIE SPRAWOZDAWCZE 8Marzec 2021

Zarząd klubu zaprasza na Walne Zebranie Sprawozdawcze za rok 2020 , które odbędzie się w salce klubu:

- pierwszy termin 08.03.2021 o godzinie 17.00

- drugi termin 08.03.2021 o godzinie 17.15

Data: 2021-02-24

LIGA 2010/2011

UWAGA

 

Godzina wyjazdu na ligę rocznika 2010 i 2011!
7:00 - SP10 Jastrzębie
7:15 - Pawłowice parking przy pływalni
W związku z tym, że oświadczenia do pobrania zniknęły z wcześniej podanej strony ???? wrzucamy inny link, z którego można je wydrukować. Bardzo prosimy, aby wszyscy dostarczyli podpisane oświadczenia, do swoich trenerów, przed wyjazdem na zawody.
 
http://www.polswim.pl/procedury-bezpieczenstwa-w-zwiazku-z-covid-19?fbclid=IwAR1umMDZdZSy0yuNMyoVuL9dPxRtF-3nJdRRIcc7OaflVsfSMxcCQfMkgw4
 
 
z poważaniem
trenerzy

Data: 2021-02-21

Zawody – Liga Klubów Śląskich rocznik 2010

W czwartek (25.02) w Dąbrowie Górniczej odbędą się zawody pływackie.

Zbiórka – około godziny 7:00 na parkingu przy GOS obok dużego boiska piłkarskiego (oficjalna godzina będzie podana w późniejszym terminie).

Osoby, chodzące do SP10 będą miały wyjazd spod szkoły.

Powrót około 15:00.

Jedziemy busem.

Zawodnicy zgłoszeni na zawody:

1. Suwisz Magdalena

2. Milbrant Jagoda

3. Kielar Amelia

4. Buchta Maja

5. Kisielewska Maja

6. Warlewska Paulina

7. Pomykoł Maja

8. Wysocka Iga

9. Szafarczyk Maja

10. Lecyk Oskar

11. Kozioł Mateusz

12. Chmiel Mikołaj

13. Mazur Filip

14. Sławek Miłosz

15. Milanowski Szymon

16. Brachaczek Stanisław 

17. Moj Wojciech

18. Chmiel Jakub

19. Hus Maksymilian

20. Bojda Julia

21. Półgoroszewicz Szymon

22. Pietrzak Miłosz

 

Prosimy wejść na stronę internetową megatiming.pl

Zakładka – „Zawody Okręgowe”

Następnie – „Liga Szkół i Klubów Śląskich rocznik 2010 – I edycja” 

a) Przeczytać informacje w zakładce „COVID-19 Procedury Bezpieczeństwa”

b) Wydrukować i podpisane przynieść na trening do wtorku (23.02) – „COVID-19 Oświadczenie zawodnika/opiekuna prawnego”

 

W sytuacji kiedy dziecko nie będzie mogło jechać na zawody prosimy o kontakt z trenerem prowadzącym do wtorku (23.02) godzina 20.00.

Prosimy, aby dziecko zabrało: czepek klubowy, sprawdzone okularki, strój pływacki (sprawdzony; kąpielówki ze sznurkiem), klapki, ręcznik, karimatę, krótkie spodenki i koszulke (kto ma to klubową, jeśli nie ma to ciemną) coś do picia i jedzenia (zdrowego). Zakaz chipsów itp!

 

Informacje o dokładnej godzinie wyjazdu będą na bieżąco aktualizowane w tej wiadomości, prosimy śledzić Naszą stronę internetową!

Data: 2021-02-21

Zawody – Liga Klubów Śląskich rocznik 2011

W piątek (26.02) w Dąbrowie Górniczej odbędą się zawody pływackie.

Zbiórka – około godziny 7:00 na parkingu przy GOS obok dużego boiska piłkarskiego (oficjalna godzina będzie podana w późniejszym terminie).

Powrót około 15:00.

Jedziemy busem.

 

Zawodnicy zgłoszeni na zawody:

1. Garlińska Inga

2. Grabarczyk Amelia

3. Szyszko Weronika

4. Sołtys Lena

5. Nawrocka Weronika

6. Swaczyj Franciszek

7. Kurtok Jakub

8. Aplikowski Wiktor

9. Kępiński Tomasz

10. Kryska Stanisław

11. Krzowski Witold

12. Kusiak Kuba

13. Manouz Samuel

14. Moj Adam

15. Wacławik Łukasz

16. Brzeski Julian

 

Prosimy wejść na stronę internetową megatiming.pl

Zakładka – „Zawody Okręgowe”

Następnie – „Liga Szkół i Klubów Śląskich rocznik 2011 – I edycja” 

a) Przeczytać informacje w zakładce „COVID-19 Procedury Bezpieczeństwa”

b) Wydrukować i podpisane przynieść na trening do środy (24.02) – „COVID-19 Oświadczenie zawodnika/opiekuna prawnego”

 

W sytuacji kiedy dziecko nie będzie mogło jechać na zawody prosimy o kontakt z trenerem prowadzącym do środy (24.02) godzina 20.00.

 

Prosimy, aby dziecko zabrało: czepek klubowy, sprawdzone okularki, strój pływacki (sprawdzony; kąpielówki posiadające sznurek), klapki, ręcznik, karimatę, krótkie spodenki i koszulke (kto ma to klubową, jeśli nie ma to ciemną) coś do picia i jedzenia (zdrowego). Zakaz chipsów itp!

 

Informacje o dokładnej godzinie wyjazdu będą na bieżąco aktualizowane w tej wiadomości, prosimy śledzić Naszą stronę internetową!

Data: 2021-01-23

Składka członkowska

 

Informujemy , że z dniem 1.03.2021 jesteśmy zmuszeni podnieść opłatę członkowską dla wszystkich członków klubu na poziom 120 zł/miesiąc . Na drugie i kolejne dziecko opłata będzie wynosiła 60zł/miesiąc . Opłata wakacyjna za miesiąc lipiec i sierpień ( rodzeństwo również ) wyniesie 60 zł/miesiąc .

 

Ostatnia podwyżka miała miejsce w 2015 roku , niestety rosnące opłaty obciążające nasz budżet wymuszają powyższą decyzję .

 

 

Z poważaniem

 

Zarząd UKS aQuatica Pawłowice

 

Data: 2021-01-23

Przekaż 1% podatku dla naszych dzieci

WSPOMÓŻ DZIAŁALNOŚĆ UKS AQUATICA PAWŁOWICE przekazując 1% swojego podatku!!!

NUMER KRS:  0000064561

NAZWA OPP: FUNDACJA PRACOWNICZA  PRO-EKO

ul. Wyzwolenia 30

43-170 Łaziska Górne

CEL SZCZEGÓŁOWY: "AQUATICA"

 

Dziękujemy!

Data: 2021-01-17

Treningi grup popołudniowych - 18.01 - 22.01

Plan treningów grup popołudniowych na najbliższy tydzień: 

Poniedziałek 16-18

Wtorek 16-18

Środa 17:30-19:30

Czwartek 16-18

Piątek 16:30-18:30

 

Przypominamy, że w treningach mogą uczestniczyć tylko osoby posiadające licencję Polskiego Związku Pływackiego (lista osób znajduje się w jednym z artykułów na stronie).
Po zatwierdzeniu nowo wyrabianych licencji lista zostanie zaktualizowana.

 

 

Data: 2021-01-10

Treningi

Treningi grup popołudniowych będą się odbywały na pływalni od poniedziałku do piątku (11-15.01) w godzinach od 9 do 11.

Lista osób mogących uczestniczyć w treningach znajduje się we wcześniejszym artykule.

Data: 2021-01-09

Składka członkowska

W związku z dużymi zaległościami prosimy o uregulowanie składek członkowskich.
Przypominamy również, iż jest to składka członkowska, a nie opłata za wejście na pływalnię,
w związku z czym, na ten moment nie ulega ona zmianie.  ~ Zarząd 

Data: 2021-01-08

Lista osób uprawnionych do trenowania w II tygodniu ferii.

1.Malcher Jakub

2.Mendrok Kacper

3.Krzowski Bartłomiej

4.Szczepański Marcin

5.Kurowski Krzysztof

6.Ochodek Nikola

7.Data Marcelina

8.Badura Laura

9.Kasprzyk Maksymilian

10.Badura Aleksander

11.Czylok Kalina

12.Czerwiński Dariusz

13.Siemieniuch Jakub

14.Brachaczek Stanisław

15.Hus Maksymilian

16.Pietrzak Miłosz

17.Bojda Julia

18.Moj Wojciech

19.Krosny Faustyna

20.Krysztofiak Martyna

21.Milanowski Szymon

22.Sławek Miłosz

23.Wysocka Iga

24.Zimnicka Julia

25.Mazur Filip

26.Chmiel Jakub

27.Bańczyk Jan

28.Chmiel Mikołaj

29.Pomykoł Maja

30.Warlewska Paulina

31.Kisielewska Maja

32.Buchta Maja

33.Kielar Amelia

34.Kozioł Mateusz

35.Milbrant Jagoda

36.Półgroszewicz Szymon

Data: 2020-12-28

WAŻNA INFORMACJA!!!

W związku z ponownym, częściowym zamknięciem pływalni jesteśmy zmuszeni zmienić plany na drugi tydzień ferii. W treningach będą mogli uczestniczyć tylko zawodnicy urodzeni w roku 2011 oraz starsi, którzy posiadają licencję PZP. Lista osób oraz szczegółowy plan treningów w okresie ferii pojawi się na stronie klubu. 

Przypominamy, że grupy popołudniowe w tym roku kalendarzowym nie mają już treningów.

Data: 2020-12-04

Mikołajki!!!

Z okazji Mikołajek w poniedziałek (07.12)  nastąpi jednorazowa zmiana godzin treningowych. 

16-17 grupa A + B

17-18 grupa C

18-19 - grupa N + N2

19-20 grupa E1+ E2

18-20 grupa D

Data: 2020-10-17

TRENINGI!!!!

Informujemy, że od poniedziałku (19.10) zajęcia będą odbywać się zgodnie z harmonogramem treningowym!

Data: 2020-10-07

Szkolenie dzieci i młodzieży w pływaniu

 

We wrześniu odbył się nabór do sekcji pływackiej Aquatici Pawłowice. Niezmiernie nam miło poinformować, że pływanie wciąż cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem wśród dzieci, młodzieży i rodziców. Nawet czas pandemii nie wpłynął na zainteresowanie tą dyscypliną sportu. Podczas ostatniego naboru przyjęliśmy w szeregi klubu 31 osób co jest najlepszą liczbą od lat.

 

Aquatica już od szesnastu lat zachęca  dzieci i młodzież do zdrowego i aktywnego trybu życia. Możemy pochwalić się bardzo dobrymi wynikami sportowymi na skalę lokalną, wojewódzką czy krajową. Ciągle chcemy się rozwijać i oferować naszym wychowankom jak najlepsze warunki do sportowego rozwoju. Corocznie we współpracy z SP1 im. Janusza Korczaka w Pawłowicach otwieramy nowe klasy sportowe. Nie mniej ważne jest dla nas propagowanie zdrowego trybu życia i nauka pływania dla najmłodszych ale i nieco starszych dzieci. Nauczyliśmy już pływać tysiące młodych ludzi i zapraszamy kolejnych, oferujemy wykwalifikowanych trenerów, świetną atmosferę no i to że Państwa dziecko z pewnością nauczy się pływać!!! 

 

Korzystając z okazji zarząd oraz członkowie klubu składają serdeczne podziękowania przyjaciołom klubu:

 

 - Zarządowi Fundacji JSW za wsparcie finansowe przeznaczone na szkolenie dzieci i młodzieży w pływaniu. Zadanie polegało na propagowaniu sportu i zdrowego trybu życia wśród dzieci i młodzieży z Pawłowic i okolicznych miejscowości. Pomoc pozyskana z fundacji pozwoliła nam m. in. doposażyć salkę klubową w sprzęt sportowy do ćwiczeń na lądzie, zakupiliśmy również przyrządy na nauki i doskonalenia pływania oraz koszulki sportowe dla zawodników i trenerów. Wreszcie dzięki pozyskanym funduszom nasi zawodnicy uczestniczyli w cyklu zawodów Ligi Klubów Śląskich.

 

- Franciszkowi Dziendziel wójtowi gminy Pawłowice

 

- Dyrektorom szkół SP1 oraz ZSO w Pawłowicach panom Grzegorzowi Paszyna oraz Andrzejowi Wowra

 

- Dyrektorowi GOS Pawłowice Tomaszowi Porwisz

 

 

Data: 2020-09-12

AKTUALNY GRAFIK TRENINGÓW

PILNE!!!

 

Aktualny grafik treningów znajduje się w zakładce informacje/plan treningu... w wersji do pobrania na dole strony (pdf, xlsx)

 

 

Data: 2020-09-12

WYNIKI NABORU

Kilka ważnych informacji dla nowych członków klubu:

- Deklaracja członkowska do pobrania z naszej strony w zakładce informacje/dokumenty

- BADANIA LEKARSKIE - każdy Nowy członek klubu ma obowiązek przedstawić badania lekarskie od lekarza sportowego dotyczących zdrowia dziecka i braku przeciwskazań do trenowania.

- składki - każdy członek klubu zobowiązany jest do opłacania składek. Nowi zawodnicy wnoszą jednorazową opłatę wpisową w wys 100zł/dziecko. Opłaty miesięczne opłacamy w nasstępujący sposób: we wrześniu za wrzesień i październik, w październiku za listopad itd. Opłata miesięczna to 100zł/dziecko, przy dwójce 100za 1 dziecko i 50 za kolejne.

 

Wyniki naboru:

Gr B:

Samuel Manouz

Faustyna Krosny

 Gr D:

Dorota Piątek

Nikola Szafarczyk

Gr C:

Weronika Nawrocka

Maja Filapek

Gr E1 w całości( starzy i nowi):

Niemczyk Emilia, Cezary Borowski, Lang Igor, Knaś Bartłomiej, Wojtas Martyna, Wardas Radosław, Niemiec Pola, Krosny Katarzyna, Ferfecka Nikola

Gr E2 w całości(starzy i nowi):

Ziebura Borys, Badura Maksymilian, Musiolik Kacper,Pietrzak Paulina, Akus Michał, Akus Kacper,

Błachut Filip, Lasek Kacper, Lasek Adrian, Boskovic Filip, Adrian Świder

 

Gr N:

Antoni Szczepankiewicz, Mia Walter, Marcelina Godziek, Maja Byrdek, Anna Juroszek,

Patrycja Molitor, Szymon Kozieł, Oliwier Chmiel, Nyrek Julia

 

Gr N2:

Szellner Kinga, Szellner Kamil, Słomka Barbara, Siemieniuch Alicja, Milanowska Paulina,

Kurtok Bartosz, Wardas Dawid, Wardas Robert

 

W razie pytań prosimy o kontakt z przydzielonym trenerem do danej grupy:

 

AKTUALNY Grafik opisany będzie w odrębnej Wiadomości.

 

z poważaniem Trenerzy

 

 

Data: 2020-09-05

Nabór do UKS Aquatica Pawłowice!

Ogłaszamy nabór do UKS aQuatica Pawłowice!


Informujemy, że 11.09.2020 (piątek) o godzinie 17:00 odbędzie się nabór do klubu UKS Aquatica!

Zbiórka uczestników o godzinie 16:45 pod kasami pływalni.

W pierwszej kolejności będą brane pod uwagę osoby:

Rocznik 2012 i młodsi – podstawy pływania

Rocznik 2011 i starsi – umiejętność pływania minimum 3 stylami.

Zgłoszenie:

SMS o treści: „ Imię i nazwisko dziecka oraz rok urodzenia” na numer telefonu: 783687419

Dodatkowe informację:

783687419 – Małgorzata Frenke

515287331 – Tomasz Milanowski

660592272 – Mikołaj Pietrzyk

Uczestnicy zabierają ze sobą strój do pływania, czepek i okularki.

Data: 2020-09-05

Podział na grupy - sezon 2020/2021

Grupa A - Trenerka Małgorzata Frenke

1.Chmiel Mikołaj

2.Data Marcelina

3.Kasprzyk Maks

4.Mazur Filip

5.Pietrzak Miłosz

6.Siemieniuch Jakub

7.Miłosz Sławek

8.Bojda Julia

9.Brachaczek Stanisław

10.Czerwiński Dariusz

11.Hus Maksymilian

12.Milanowski Szymon

13.Bańczyk Jan

14.Krysztofiak Martyna

15.Wysocka Iga

16.Półgroszewicz Szymon

 

Grupa B - Trener Mikołaj Pietrzyk

1.Bojda Zofia

2.Moj Adam

3.Moj Wojciech

4.Aplikowski Wiktor

5.Garlińska Inga

6.Kusiak Kuba

7.Piech Wiktoria

8.Zimnicka Julia

9.Grabarczyk Amelia

10.Kępiński Tomasz

11.Szafarczyk Maja

12.Brzeski Julian

13.Kurtok Jakub

14.Chmiel Jakub

15.Kryska Stanisław

16.Krzowski Witold

 

Grupa C - Trener Tomasz Milanowski

1.Buczak Nikola

2.Strządała Ksawery

3.Szostak Filip

4.Badura Julian

5.Bańczyk Nikodem

6.Brachaczek Maria

7.Chmiel Bartek

8.Hanusek Amelia

9.Juzyk Szymon

10.Juzyk Marek

11.Łyżwa Oliwia

12.Majka Tadeusz

13.Bańczyk Tymoteusz

14.Mendrok Igor

15.Sołtys Lena

16.Wacławik Łukasz

17.Pękal Michał

 

Grupa D - Trener Tomasz Milanowski

1.Czylok Kalina

2.Krzowski Bartłomiej

3.Kurowski Krzysztof

4.Mendrok Kacper

5.Ochodek Nikola

6.Skorupski Adrian

7.Badura Aleksander

8.Badura Laura

9.Malcher Jakub

10.Nawrocki Rafała

11.Sołtys Bartosz

12.Szczepański Marcin

13.Wolnik Nikola

 

Grupa E - Trener Mikołaj Pietrzyk

1.Niemczyk Emilia

2.Ziebura Borys

3.Badura Maksymilian

4.Borowski Cezary

5.Wardas Radosław

6.Lang Igor

7.Musiolik Kacper

8.Niezgoda Paweł

9.Pietrzak Paulina

10.Wojtas Martyna

11.Akus Michał

12.Akus Kacper

13.Bałuch Filip

14.Boskovic Filip

15.Knaś Bartłomiej

 

Grupa N - Trenerka Małgorzata Frenke

1.Krzowska Melania

2.Słomka Kacper

3.Walczak Paulina

4.Szyndera Hubert

 

Po pierwszych treningach mogą być drobne zmiany w grupach.

Data: 2020-08-30

Start nowego sezonu!

Informujemy, że treningi grup popołudniowych rozpoczną się od 9 września (środa).

Szczegółowy harmonogram treningów oraz nowy podział grup pojawi się w najbliższym czasie na Naszej stronie klubowej.

Do zobaczenia!

Data: 2020-08-20

Obóz sportowy - Szczyrk 1-8.09.2020

W związku z wyjazdem na obóz do Szczyrku bardzo prosimy o zapoznanie się z oświadczeniem rodziców i regulaminem obozu ( załączniki do pobrania w zakładce Informacje/Dokumenty) . Wypełnione dokumenty prosimy o podpisanie i dostarczenie ich trenerom w dniu wyjazdu na zbiórce . 

Dziękujemy

Trenerzy UKS Aquatica Pawłowice

Data: 2020-08-19

Informacja dla Rodziców

Zarząd Klub Aquatica Pawłowice zwraca się z prośbą do rodziców o uregulowanie zaległych składek członkowskich. W przypadku wątpliwości prosimy o kontakt ze

Skarbnikiem  Krzysztofem Janeckim 601 548 492 

Z poważaniem

Zarząd Aquatica Pawłowice

Data: 2020-08-17

Sportowe Wakacje z Aquaticą i JSW!!!

Chociaż już trochę czasu upłynęło to my z uśmiechem na twarzy ciągle wracamy do miło spędzonych chwil, które mogliśmy wspólnie przeżyć podczas półkolonii „Sportowe Wakacje z aQuaticą i JSW”!

Chcielibyśmy jeszcze raz bardzo serdecznie podziękować Fundacja JSW za wsparcie i za to, że po raz kolejny przekonaliśmy się o tym, że Fundacja JSW przyjacielem aQuatici jestI DZIĘKUJEMY‼️

Chcemy również podziękować:

Gminny Ośrodek Sportu w Pawłowicach

OSP Pawłowice

Lawendowy Strych

Hotel Restauracja Koniczynka

Firma Handlowo-Usługowa Adamex Adam Goik

Geo Park Glinka

Legendia Śląskie Wesołe Miasteczko

Błatnia - Schronisko PTTK na Błatniej

No i oczywiście wszystkim uczestnikom za stworzenie fantastycznej atmosfery!

Data: 2020-08-13

Obóz Sportowy - Szczyrk 1-8.09.2020

Prosimy o zapoznanie się z informacją o obozie sportowym w Szczyrku  (trzy załączniki do pobrania w zakładce Informacje/Dokumenty).

 

Dziękujemy
Trenerzy UKS Aquatica Pawłowice

Data: 2020-06-29

Składka członkowska

Informujemy, że opłatę za miesiąc czerwiec dokonują tylko osoby, które uczestniczyły w zajęciach:

Klasy sportowe: 100zł
Grupy popołudniowe: 50zł


Natomiast wszyscy członkowie klubu są zobowiązani zapłacić składkę:

Lipiec: 50zł
Sierpień: 50zł

Data: 2020-06-28

Grafik

Klasy sportowe:

Grupa Trenera Marka: 7:00 – 8:30

Grupa Trenera Przemka:

- I grupa: 7:00 – 8:30

- II grupa: 8:30 – 10:00

 

Dodatkowo grupa LO na salce w poniedziałek i czwartek od 8:30 – 10:00

 

Grupa A:         

Poniedziałek: 11:00 – 12:00

Wtorek: 12:00 – 13:30

Czwartek: 13:30 – 15:00    

Piątek: 13:30 – 15:00

 

Grupa B:

Wtorek: 13:30 – 15:00

Środka: 11:00 – 12:30

Piątek: 12:30 – 13:30 

 

Grupa C:

Poniedziałek: 10:00 – 11:00

Czwartek: 12:30 – 13:30

 

Grupa E + D:   

Wtorek: 11:00 – 12:00

Czwartek: 11:00 – 12:30

 

Grupa N1 i N2: 

Środa:

N1: 12:30 – 13:15

N2: 13:15 – 14:00

 

Grupa A i B może spodziewać się zmiany godzin w piątek, ale o tym poinformujemy w późniejszym czasie. 

W związku z ograniczoną liczbą osób na torach, prawo uczestnictwa w treningach mają osoby, które potwierdziły udział SMS u trenerów. (Dotyczy grup: A, B, C, D, E, N)

Data: 2020-06-21

TRENINGI PŁYWACKIE W DNIACH 22.06 – 27.06.2020

Klasy sportowe:

 

Grupa Trenera Marka: 7:00 – 8:30

 

Grupa Trenera Przemka:

 

- I grupa: 7:00 – 8:30

 

- II grupa: 8:30 – 10:00

 

Dodatkowo grupa LO na salce w poniedziałek i czwartek od 8:30 – 10:00

 

Grupa A:         

 

Poniedziałek: 11:00 – 12:00

 

Wtorek: 12:00 – 13:30

 

Czwartek: 13:30 – 15:00    

 

Piątek: 13:30 – 15:00

 

 

Grupa B:

 

Wtorek: 13:30 – 15:00

 

Środka: 11:00 – 12:30

 

Piątek: 12:30 – 13:30 

 

 

Grupa C:

 

Poniedziałek: 10:00 – 11:00

 

Czwartek: 12:30 – 13:30

 

 

Grupa E + D:   

 

Wtorek: 11:00 – 12:00

 

Czwartek: 11:00 – 12:30

 

 

Grupa N1 i N2: 

 

Środa:

 

N1: 12:30 – 13:15

 

N2: 13:15 – 14:00

NASI ZAWODNICY

NASZE OSIĄGNIĘCIA

68
56
58

SPONSORZY I PARTNERZY

LICZNIK ODWIEDZIN

UKS AQUATICA PAWŁOWICE, 43-250 Pawłowice, ul. Sportowa 14, Woj. Śląskie, NIP:638-16-51-156

Wykonanie: FajneFirmy.pl ©