Aktualności

Najnowsze Wiadomości

***********Szkolenie dzieci i młodzieży odbywa się przy udziale środków finansowych pozyskanych z fundacji JSW, Gminy Pawłowice oraz MSIT w ramach programu "KLUB 2020".********

Data: 2024-05-15

Odwołany trening - grupa C i E !!!

W piątek (17.05) zostaje odwołany trening grupy C i E !!! 

Data: 2024-05-13

PÓŁKOLONIE

Dzień dobry

Planujemy w wakacje półkolonie dla naszych dzieciaków.

 

termin: 15.07-19.07

godziny: 8-15

Cena: 690zł

 wiek: roczniki 2017-2012

Atrakcje:

- ścianka wspinaczkowa

- park linowy w Dechę

- basen otwarty w Strumieniu

- park trampolin Jump City

- wycieczka w góry na Trzy Kopce z ogniskiem

- 5 ciepłych posiłków

- koszulka półkolonijna

- ubezpieczenie NNW

 

zapisy u trenera Tomka - wyłącznie smsami pod nr tel: 515 287 331

 

pozdrawiam

Data: 2024-05-07

Mistrzostwa Śląska 2013 - Dąbrowa Górnicza

W piątek (10.05) odbędą się Mistrzostwa Śląska rocznika 2013 w Dąbrowie Górniczej.

Zbiórka - 7.15 pod GOS

Powrót ok. 19.00 

Opiekun - trener Mikołaj Pietrzyk

Jedziemy busem.

Będzie przewidziany obiad - koszt 30zł - płacimy w busie (odliczone)

Proszę zabrać - wodę na cały dzień!!!! coś do zjedzenia,  2/3 ręczniki, 2/3 stroje kąpielowe, klapki, okularki, czepek, koszulkę, spodenki, karimatę.

Zgłoszeni zawodnicy:

1. Piwowarska

2. Hejnoł

3. Łokociejweska

4. Siemieniuch

5. Mężyk

6. Juroszek

7. Pietrzak

8. Podleśny

9. Szellner

10. Bugiel

11. Sokół

12. Grabarczyk

13. Hachuła

14. Domin

15. Szellner 

16. Sitko

17. Białończyk

Skeślenia do 8.05 - godz. 9.00

Data: 2024-05-06

TRENINGI GR B i N

Dzień dobry,

 

W dniu jutrzejszym 7.05 trening gr B połączony z grupą A o 19

Trening gr N - odwołany

 

pozdrawiam

Trener Tomek

Data: 2024-05-01

Mistrzostwa Śląska 2014 (edytowany o obiady)

Dzień dobry,

7.05 w Gliwicach odbędą się Mistrzostwa Śląska rocznika 2014. Wyjeżdżamy  z Pawłowic o godzinie 7:30 powrót, dopiero do ustalenia. (17-19)

Zabieramy:

2 stroje, klapki, reczniki 2, spodenki, kosszulkę klubową, czepek klubowy, okularki, wodę, coś do jedzenia( nie chipsy itp).

Jedziemy z trenerem prowadzącym :D

 

Planujemy obiad na miejscu między blokami. - BIORĄC POD UWAGE, ŻE 1 BLOK KONCZY SIE PO 12 A ROZGRZEWKA PRZED 2 ZACZYNA SIE O 13, NIE BĘDZIEMY ZAMAWIAĆ OBIADÓW, GDYŻ JEST ZA MAŁO CZASU. pROPONUJĘ ABY KAŻY MIAŁ MAŁY PODRÓŻNY TERMOSIK Z CZYMŚ CIEPŁYM DO ZJEDZENIA! (MAKARON Z KURCZAKIEM CZY JAKIS RYŻ CZY CHOĆBY ZUPKĘ) KONIEC ZAWODÓW PLANUJEMY NA 16 WIĘC KOŁO 17 - 17:20 BĘDZIEMY W DOMU.

 

Lista powołanych zawodników:

-Klara Kudła-

-Kurtok Bartosz

-Oślizło Oliwier

-Łoskot Dawid-

-Rączka Hania

-Krzowska Melania

-Niemiec Pola

-Machej Sylwia

-Kania Zofia

-Lazar Natalia

-Nyrek Julia

-Milanowska Paulina

-Sojka Nina

-Hanus Stefania

 

Skreślenia zawodników z wyjazdu do 4.05.24 do godziny 22.

ps. Nie biorę skreśleń pod uwagę, nie przejdzie mi to przez głowę :D:D

 

pozdrawiam

Trener Tomek

Data: 2024-04-28

Treningi w majówkę - grupy popołudniowe

W majówkę grupy - C, D, E, N, N2 i N3 mają wolne!

Grupa A i B oraz zawodnicy z wyżej wymienionych grup, którzy jeżdżą na Ligi Klubów Śląskich trenują w środę i czwartek od 9.00 do 10.30, ponieważ w następnym tygodniu jedzimy już na rocznikowe Mistrzostwa Śląska.

Data: 2024-04-22

Podziękowania!!!

Dzień dobry, jeszcze raz bardzo dziękuję wszystkim zaangażowanym w organizację Meetingu. To była duża przyjemność pracować w takiej "ekipie". W piątek zgodnie z obietnicą przyszli: Sławomir, Szymon, Paweł, Karol, Grzegorz, Krzysztof, Agnieszka, Andrzej i Łukasz. Przy takiej ilości rąk do pracy, przygotowania do mitingu poszły ekspresowo. W sobotę od wczesnych godzin porannych ( oj tak, już o 6:00 odbieraliśmy z Łukaszem kanapki z Cieszyna) nasza dzielna ekipa wykonywała wszystkie niezbędne prace, aby impreza w Pawłowicach przebiegła bez problemów, awarii i nerwów. Andrzej, Małgosia, Łukasz, Szymon przygotowali salkę dla sędziów, halę dla zawodników i wykonywali wszystkie inne zlecenia. Marek z Romanem od rana witali i pomagali się odnaleźć na naszym obiekcie wszystkim przybyłym zawodnikom, trenerom i gościom. Małgosia przygotowała kierunkowskazy na terenie całego obiektu, aby wesprzeć zagubionych. Ela, Agata i Agnieszka zadbały o żołądki sędziów, trenerów i szeroko rozumianej obsługi zawodów. Dziękujemy za pyszne ciasta upieczone na tą okazję przez: Ewę, Agnieszkę, Edytę, jeszcze jedną Mamę oraz niezastąpioną Panią Halinę (Marku, podziękuj Mamie). Druga Agata była oddelegowana do pilnowania dokumentów i zbierania zamówień, oraz wydawania fantów. Karolina i Marcelina podjęły się trudnej roli wsparcia trenerów przy ogarnięciu (zestresowanych i rozemocjonawnych) najmłodszych zawodników. Weronika i Zuzanna dekorowały zawodników i wywieszały wyniki. Duża drużyna z I LO i 8 klasy (Maja, Hania, Olga, Gosia, Natlia, Faustyna, Maks, Filip I Staś), była niezastąpiona w przeprowadzaniu młodszych kolegów na rozgrzewkę, na starty oraz wspieranie ich w trakcie pierwszej części zawodów. Krzysztof jak co roku prowadził biuro zawodów, wspierali go Agata, Ilona, Basia, Grzegorz. Ewa ze swoim aparatem starała się zapisać całe wydarzenie. Jak co roku będziemy mogli, dzięki Jej pracy i wprawnemu oku, wspominać ten dzień. Robert dzielnie reprezentował Zarząd Klubu, witał zaproszonych gości, oraz towarzyszył im w rozmowach kuluarowych. Również sprzątanie zawodów nie było by tak szybkie gdyby nie praca Marka, Grzegorza, Andrzeja, Alberta, Roberta i Moniki, oraz trenerów, którzy zawsze po całym dniu potrafią jeszcze zostać i nosić maty, krzesła i inne sprzęty. Starsza młodzież też włączyła się do pomocy przy "sprzątaniu" po zawodach. Jeżeli komuś jeszcze nie podziękowałam lub nie wymieniłam, to przepraszam i tym wpisem dziękuję. Na koniec dziękuję jeszcze raz Trenerom, Pani Prezes Basi (która mimo trudnej sytuacji rodzinnej przygotowała wszystko na czas), całemu Zarządowi, naszym Gościom, sponsorom, wszystkim pracownikom GOS-u i wszystkim, którzy wspierają nasz klub. Myślę, że Aquatica Pawłowice i nasz Meeting jak zwykle będą dobrze wspominane. Jednocześnie pamiętajcie, że jesteśmy tylko ludźmi i popełniamy błędy. Nie myli się tylko ten co nic nie robi, dlatego z góry przepraszamy, jeżeli było coś nie w porządku. Na przyszłość postaramy się bardziej. Pozdrawiam Agnieszka

Data: 2024-04-22

Odwołana salka - gr. A

W czwartek (25.04) salka dla grupy A zostaje odwołana.

Woda zgodnie z planem.

Data: 2024-04-21

Salka gr B

Dzień dobry,

 

w Najbliższy poniedziałek(22.04) - salka gr B odwołana. Trening w wodzie wg planu

 

pozdrawiam

Data: 2024-04-21

Liga 2013 i 2014 - 23.04.02024

Dzień dobry

 

W najbliższy wtorek dzieci wyjeżdżająna Finałową rundę Ligi Klubów Śląskich do Gliwic.

Wyjazd o godz 7:30 z trenerami: Mikołajem i Małgorzatą. Zbiórka na parkingu pod GOSem

 

Zabieramy: stroje, czepki, kąpielówki, klapki!!!!, ręczniki, okularki, Woda, coś do zjedzenia.

Lista powołanych zawodników:

Rocznik 2013:

Hejnoł Julia, Juroszek Anna, Mężyk Lena, Piwowarska Zuzanna, Podleśny Julia, Siemieniuch Alicja, Szellner Kinga,Białończyk Igor, Bugiel Jan,

Grabarczyk Ksawery, Sitko Mateusz, Łokociejewska Oliwia, Hachuła Miłosz, Jarawka Kamil, Sokół Filip, Szellner Kamil, Szendera Hubert, Pietrzak Paulian

Rocznik 2014:

Krzowska Melania, Machej Sylwia, Milanowska Paulina, Niemiec Pola, Rączka Hanna, Sojka Nina, Łoskot Dawid, Oślizło Oliwier, Hanus Stefania

 

z poważaniem

Trener Tomek

 

 

Data: 2024-04-17

MIting Pawłowice - organizacja zawodników

Dzień dobry

Już w tą sobotę 20.04 odbędą się zawody w Pawłowicach. Oto jak będzie wyglądać organizacja zawodników:

 

I blok - roczniki 2014 i młodsi - zbiórka pod salką klubową o godzinie 7:00

o godzinie 7:15 rozgrzewka na hali sportowej

7:30 - rozgrzewka w wodzie.

 

Zabieramy: zmienne obuwie na rozgrzewkę, spodenki, klapki, koszulki klubowe, czepki, najlepiej 2 stroje pływackie,ręczniki, wodę do picie( unikamy wysokosłodzonych napojów), coś do zjedzenia gdyż w tym roku nie będzie sklepiku!

 

Dobry humor, poozytywną energię i uśmiech. Można zabrać takie gry jak: doblo, jenga i podobne

 

Na zawodach będą wszyscy trenerzy klubowi!

 

II blok zbiórka 12:00, 12:15 ląd, 12:30 woda

 

pozdrawiam

Trener Tomek

Data: 2024-04-15

Miting Pawłowice - sprawy organizacyjne

W związku z organizacją mitingu pływackiego, bardzo proszę o zgłoszenie się 4 Panów do pomocy w piątek o godzinie 17.00 na basenie do wieszania banerów, noszenia sprzętu pomiarowego, krzeseł itp.

W sobotę potrzebne są 2 osoby przy wejściu, w celu informowania i pokazywania jak się poruszać po obiekcie. Dodatkowo 2 osoby dorosłe do pomocy przy maluchach – w godzinach od 07.00 rano do końca I bloku.
Na popołudnie od około 17.00 potrzebne są 4 osoby do noszenia sprzętu pomiarowego, krzeseł, ściągania banerów itp. ogólnie sprzątania po mitingu.

W tym roku nie będzie sklepiku z kawą i ciastami.

Data: 2024-04-14

Liga 2012 - 18.04

W czwartek (18.04) odbędzie się Liga Klubów Śląskich rocznika 2012 w Dąbrowie Górniczej.

Zbiórka - 7.30 pod GOS

Opiekun - trener Marek Biernat

Jedziemy busem.

Skreślenia: 16.04 godz. 9.00

Zgłoszeni zawodnicy:

Badura J.

Badura M.

Sitko J.

Stuchlik K.

Brachaczek M

+ klasy sportowe

Data: 2024-04-10

ZAWODY WOLA

Dobry wieczór,

 

Zbiórka na zawodach na 1 bloku o godzinie 7:40 w WOLI koło Miedźnej pod kasami (piętro), na zawodach będzie trenerka Natalia jako opiekun

 

Życzymy Wam samych sukcesów!

 

pozdrawiają

trenerzy

Data: 2024-04-03

Zawody Wola 13.04

Dzień dobry,

13.04 w Woli odbędą się towarzyskie zawody dla dzieci. Chcielibyśmy aby nasi młodsi podopieczni wybrali się na te zawody aby zapoznać się ze specyfiką startów na zawodach pływackich poza Pawłowicami.

Wszystkie dzieci z roczników 2015 i młodsi mają te zawody za darmo - nie muszą opłacać startowego, zgodnie  z zasadami ustalonymi przez zarząd, że 1 zawody w semestrze klub opłaca tym rocznikom, które nie startują na zawodach związkowych.

Termin zgłoszeń DLA WSZYSTKICH ROCZNIKÓW jest nieprzekraczalny i obowiązuje do 6.04 godzina 23.00 - po tym terminie zamykam zgłoszenie na te zawody i nie będzie możliwości dodatkowych zgłoszeń.

 

Zgłoszenia zawierające imię nazwisko zawodnika wysyłamy na adres: zawody@aquatica-pawlowice.pl

 

Na zawodach będzie trenerka Natalia - na 1 bloku dla najmłodszych

Szczegóły startu można znaleźć na stronie http://livetiming.pl/contest/ffb875ce-68e6-432e-b584-f3a3fd625374

 

z poważaniem

trener Tomek

Data: 2024-03-24

Ważne informacje!

1. Trenujemy do wtorku (26.03).

2. Od środy (27.03) do poniedziałku (1.04) - przerwa świąteczna

3. We wtorek (2.04) - wznowienie treningów.

4. Przypominamy o zebraniu - w środę (27.03) o godz. 17.00 na salce klubowej.

Data: 2024-03-13

Walne sprawozdawcze zgromadzenie członków klubu

Dzień dobry,

 

Dnia 27.03.2024 odbędzie się  Walne Sprawozdawcze zgromazdenie członków klubu UKS Aquatica Pawłowice.

1. termin odbędzie sie o godzinie 17.00 . Jeśłi nie uda się zebrać kworum odbędzie się 2 termin o godzinie 17:15

Serdecznie zapraszamy wszystkich rodziców na zebranie.

 

obecność obowiązkowa :)

 

z poważaniem

Tomasz Milanowski

Data: 2024-03-11

Ważna informacja o treningach w dniu 12.03.2024

Jutro trening grupy N zostaje odwołany.

Grupa A i B ma trening łączony od 18 do 19.

Data: 2024-03-11

Liga 2013/14

dzień dobry,

 

 Dnia 12.03.2024 wyjeżdzamy na lige klubów Ślaąskich roczników 2013 i 2014. zbiórka 7:45 na parkingu pod bosikiem pniówka. zabieramy picie, jedzenie i 20zł na transport. powrót planowany na ok 17

 

lista osób powołanych:

 

rocznik 2013:

 

Białończyk Igor, Bugiel Jan, Domin Oliwier, Grabarczyk Ksawery, Hachuła Miłosz, Hejnoł Julia, Juroszek Anna, Łokociejewska Oliwia, Mężyk Lena, Pietrzak Paulina, Sitko Mateusz, Sokół Filip, Szellner Kamil, Szellner Kinga, Grabarczyk Nikodem, Szendera Hubert
 
rocznik 2014:
 
 
 

 

Chmiel Oliwier, Krzowska Melania, Kudał Klara, Kania Zofia, Kurtok Bartosz, Lazar Natalia, Łoskot Dawid, Machej Sylwia, Milanowska Paulina, Molitor Patrycja, Niemic Pola, Nyrek Julia, Oślizło Oliwier, Rączka Hanna, Sojka Nina,
 
na zawod jedzie trener Tomek i trenerka Małgorzata
 
z poważaniem
trener Tomek

 

Data: 2024-03-05

Liga 2012 - 8.03

W piątek 8.03 w Radlinie odbędzie się Liga Klubów Śląskich rocznika 2012.

Zbiórka - 8.00 pod GOS

Powórt ok. 15.30

Opiekun: Trener Marek Biernat 

Jedzimy busem - koszt 20zł

Możliwość skreśleń: 6.03 (środa) godz. 12.00.

Zgłoszeni zawodnicy:

Brachaczek Maria

Sitko Julia

Stuchlik Kacper

Badura Julian

Badura Maksymilian

Niezgoda Paweł

+ osoby z klas sportowych

Data: 2024-03-05

Liga 2011 - 7.03

W czawrtek 7.03 w Dąbrowie Górniczej odbędzie się Liga Klubów Śląskich roczniak 2011.

Zbiórka 7.30 pod GOS.

Powórt ok. 16.30.

Opiekun: Trener Przemysław Brzeski

Jedziemy busem - kosz 20zł.

Zgłoszeni zawodnicy:

Krzysztof Bugiel 

Martyna Jastrzębska

+ osoby z klasy sportowej

Data: 2024-03-04

Próby sprawnościowe do Klas Mistrzostwa Sportowego!

Informujemy, że próba sprawności fizycznej do klasy 5 mistrzostwa sportowego o profilu pływanie odbędzie się 11.03.2024 o godzinie 16.00 na krytej pływalni "Wodny Raj" w Pawłowicach oraz hali sportowej Gminnego Ośrodka Sportu w Pawłowicach.

Prosimy, aby kandydaci mieli strój na basen oraz na halę sportową.

Poniżej link do oficjalnego komunikatu SP1 Pawłowice:

https://sp1pawlowice.szkolnastrona.pl/a,956,proby-sprawnosciowe-do-klas-mistrzostwa-sportowego

Data: 2024-03-02

Odwołana salka - gr. A

W czwartek 7.03 salka dla grupy A zostaje odwołana.

Woda zgodnie z planem od 16.30 do 17.30.

Data: 2024-02-22

Liga 2013/14

dzień dobry,

 Dnia 26.02.2024 wyjeżdzamy na lige klubów Ślaąskich roczników 2013 i 2014. zbiórka 7:45 na parkingu pod bosikiem pniówka. zabieramy picie, jedzenie i 20zł na transport. powrót planowany na ok 16

lista osób powołanych:

rocznik 2013:

Białończyk Igor, Bugiel Jan, Domin Oliwier, Grabarczyk Ksawery, Hachuła Miłosz, Hejnoł Julia, Juroszek Anna, Łokociejewska Oliwia, Mężyk Lena, Pietrzak Paulina, Siemieniuch Alicja, Sitko Mateusz, Sokół Filip, Szellner Kamil, Szellner Kinga, Grabarczyk Nikodem
 
rocznik 2014:
 
 
 
 
 
 
 
 
Chmiel Oliwier, Hanus Stefania, Krzowska Melania, Kudał Klara, Kania Zofia, Kurtok Bartosz, Lazar Natalia, Łoskot Dawid, Machej Sylwia, Milanowska Paulina, Molitor Patrycja, Niemic Pola, Nyrek Julia, Oślizło Oliwier, Rączka Hanna, Sojka Nina,
 
na zawod jedzie trener Tomek i trenerka Małgorzata
 
z poważaniem
trener Tomek

 

Data: 2024-02-21

Piątek 23.02 - łączenie grup A i B

W piątek trening dla grupy A i B odbędzie się od 17.00 do 18.00.

Data: 2024-02-18

Liga 2012

22.02 (czwartek) odbędzie się Liga Klubów Śląskich dla rocznika 2012 w Dąbrowie Górniczej.

Wyjazd 7.15 spod GOS.

Powrót ok. 15.00.

Opiekun: Trener Marek Biernat 

Jedzimy busem - koszt 20zł płacimy w busie

Zgłoszeni zawodnicy:

Brachaczek Maria

Badura Maksymilian

Badura Julian 

Stuchlik Kacper

Sitko Julia 

+ uczniowie z klas sportowych

Możliwość skreśleń do 20.02 (wtorek) godz. 9.00!

W razie pytań prosimy o kontakt z trenerem prowadzącym.

Data: 2024-02-16

Zebranie z rodzicami - GRUPA A!

Zapraszam na zebranie z rodzicami  we wtorek 20.02.2024 o godz. 18.15 na salce klubowej.

Obecność obowiązkowa.

Z poważaniem

Mikołaj Pietrzyk

 

Data: 2024-02-11

Zmiana godzin treningu - czwartki gr. N2 i N3

Informujemy, że po feriach nastąpi zmiana godzin treningu dla dwóch grup - N2 i N3 - w każdy czwartek

Grupa N3 - 17.30 - 18.30

Grupa N2 - 18.30 - 19.30

Data: 2024-02-08

Kalendarz zawodów - II semestr

Bardzo prosimy o zapoznanie się z kalendarzem zawodów na drugi semestr - poniżej link.

https://www.slozp.pl/materialy/_upload/23_24/kalendarze/projekt_2024_PDF_kal_I_polrocze.pdf

20 kwietnia odbędzie się Międzynarodowy Miting Pływacki w Pawłowicach :)

Data: 2024-02-07

TRENINGI GR B i N - odwołane plus kilka info

Z powodu choroby treningi w czwartek i piątek są odwołane

Druga ważna rzecz: Grupa N chciałbym wprowadzić płetwy w trening. Proszę o zakup płetw do końca lutego (im szybciej tym lepiej) płetwy z krótkim piórem!!! nie kupujemy plastików z długą końcówką!

 

Trzecia rzecz: Chciałbym sie spotkać z rodzicami gr B w poniedziałek na 15 min po treningu.

 

z poważaniem

trener Tomek

Data: 2024-02-07

Przekaż 1,5% Podatku

Wspomóż działalność UKS AQUATICA przekazując 1,5% swojego podatku !

NUMER KRS: 0000064561

                                        NAZWA OPP: FUNDACJA PRACOWNICZA PRO-EKO

                                                                ul. Wyzwolenia 30

                                                              43-170 Łaziska Górne

     CEL SZCZEGÓŁOWY: "AQUATICA"

 

Data: 2024-01-25

Plan treningów w II tygodniu ferii - grupy popołudniowe

Poniedziałek

9.00 - 10.00 - gr. A i C

10.00 - 11.00 - gr. E

16.00 - 17.30 - gr. B

17.30 - 18.30 - gr. N2

18.30 - 20.00 - gr. D

 

Wtorek

9.00 - 10.00 - gr. A

16.00 - 17.30 - gr. B

17.30 - 18.30 - gr. N

 

Środa

9.30 - 10.30 - gr. A i C

 

Czwartek

9.00 - 10.00 - gr. A i C

10.00 - 11.00 - gr. E

16.00 - 17.30 - gr. B

17.30 - 18.30 - gr. N i N2

18.30 - 20.00 - gr. D

 

Piątek 

9.00 - 10.00 - gr. A

15.30 - 16.30 - gr. B

 

Grupa N3 w ferie ma wolne!

Data: 2024-01-05

Zdjęcia grupowe!

Bardzo serdecznie zachęcamy do zakupienia zdjęć grupowych!

Szczegółowe informacje znajdują się w linku poniżej.

https://fototchorz.zalamo.com/sesja/grupy_aquatica

hasło: kalendarz

 

Zachęcamy również do nabycia kalendarza klubowego! :)

Data: 2023-12-20

Kalendarze!!!

Od dzisiaj można na każdym treningu nabyć kalendarz klubowy na Rok 2024!!!

Koszt - wolne datki (do puszki)

Grupy popołudniowe trenują do środy 20.12, od czwartku 21.12 wolne.

Data: 2023-12-14

Treningi (ZMIANA)

Informujemy , że w terminie od 23 grudnia 2023 do 1 stycznia 2024 nastąpi przerwa od treningów pływackich  wszystkich klas Mistrzostwa Sportowego SP1 i ZSO Pawłowice - odpoczywamy smile .

!!!!!!Grupy popołudniowe przerwa od 21 Grudnia 2023 do 1 stycznia 2024!!!!!

 

 Spokojnych i Wesołych Świąt Bożego Narodzenia

życzą

Trenerzy i Zarząd UKS Aquatica Pawłowice

Data: 2023-12-14

Odwołana salka - gr. A

14.12 czwartek salka dla grupy A zostaje odwołana.

Zajęcia w wodzie zgodnie z planem.

Data: 2023-12-12

MISTRZOSTWA POLSKI 17-18 LAT

 

W dniu 14-12-2023 zawodnicy z rocznika 2006 wyjeżdżają na MP 17-18 lat do Olsztyna - powrót z zawodów w dniu 17-12-2023 - opiekunem i trenerem na tych zawodach jest Pan Marek Biernat .

Data: 2023-12-12

MISTRZOSTWA POLSKI 16 LAT

 

W dniu 14-12-2023 zawodnicy z rocznika 2007 wyjeżdżają na MP Juniorów 16 letnich do Bydgoszczy powrót z zawodów w dniu 17-12-2023 - opiekunem i trenerem na tych zawodach jest Pan Mikołaj Pietrzyk.

Data: 2023-12-04

Mistrzostwa Śląska 2013 - Rybnik - aktualizacja 1

W sobotę (9.12) odbędą się Mistrzostwa Śląska 2013 w Rybniku.

Możliwość skreśleń do 6.12 (środa) godz. 12.00.

Zbiórka - 7.30 na parkingu GOS (obok boiska)

Jedziemy busem - koszt 20zł (odliczone płacimy w busie)

Będzie obiad - koszt 35zł (odliczone płacimy w busie)

Ze względu na natłok zawodów - Mistrzostwa Polski, na zawodach nie będzie trenera.

Opiekę będzie sprawowała Pani Marta Łokociejewska (mama Oliwii), jednakże zachęcamy wszystkich rodziców, aby pojechali na te zawody. 

Rodzice również mogą jechać busem!

Powrót ok. 17.00/18.00. (nie ma jeszcze szczegółowego programu zawodów)

Liczymy na zrozumienie w związku z zaistniałą sytuacją!

Wszystkie pytania prosimy kierować do trenera Mikołaja.

Zgłoszeni zawodnicy:

Mężyk

Łokociejewska

Pietrzak

Szellner

Szellner

Grabarczyk K.

Białończyk

Domin

Bugiel

Hejnoł

 

Data: 2023-11-23

ZAWODY WOLA

Dobry wieczór,

Zbiórka w Woli na 1 blok zawodów 7:40 pod kasami.

 

z poważaniem

trener Tomek

Data: 2023-11-23

Odwołany trening dla grupy A

W piątek 24.11 - trening dla grupy A zostaje odwołany.

Data: 2023-11-18

Mistrzostwa Śląska 2012 - aktualizacja 1

W środę 22.11 w Radlinie odbędą się Mistrzostwa Śląska 2012.

Zbiórka - 7.30 na parkingu GOS obok boiska

Powrót ok. 19.30/20.00

Jedziemy busem - koszt 20zł (odliczone, płacimy w busie)

Będzie obiad - koszt 25zł (odliczone, płacimy w busie)

Opiekun - Trener Marek Biernat

Prosimy, aby zawodnicy zabrali jedzienie i picie na cały dzień. Najlepiej 2 stroje kąpielowe, 2/3 ręczniki, karimate, KLAPKI itp. 

Zgłoszeni zawodnicy:

Badura J.

Badura M.

Brachaczek 

Sitko 

Stuchlik K

+ Klasy sportowe

Możliwość skreśleń do wtorku 21.11 godz. 11.00.

Data: 2023-11-09

Zdjęcia do kalendarza!

Tak jak w ubiegłym roku chcemy zrobić kalendarze klubowe na nowy rok 2024!

Z racji tego w najbliższy poniedziełek i wtorek na treningach będą robione zdjęcia do kalendarza.

W poniedziałek - grupy A, B, N2, N3, D

We wtorek - grupy C, N, E

Bardzo prosimy o przybycie na trening wszystkich zawodników z danych grup!!!

Prosimy rodziców o przekazanie tej informacji między sobą, w celu rozpowszechnienia informacji.

Po wyprodukowaniu kalendarzy będzie można je nabyć za przysłowiową cegiełkę :)

Za zeszłoroczne "cegiełki" z kalendarzy, kupiliśmy potrzebny sprzęt do ćwiczen na lądzie. :)

Data: 2023-11-09

Zawody Radlin i Wola!

18.11 (sobota) odbędą się zawody w Radlinie.

Koszt - 0zł

Komunikat oraganizacyjny: http://live.livetiming.pl/szulcik/2023/11_18_radlin/komunikat.pdf

Zgłoszenie do 12.11.2023 g. 20.00 / na adres: zawody@aquatica-pawlowice.pl (tytułem Zawody Radlin)

 

25.11 (sobota) odbędą się zawody w Woli

Koszt - 0zł dla wszystkich zawodników, którzy się zgłoszą.

Komunikat organizacyjny: http://live.livetiming.pl/czarnecki/2023/11_25_wola/komunikat.pdf

Zgłoszenie do 15.11.2023 g. 20.00 / na adres: zawody@aquatica-pawlowice.pl (tytułem Zawody Wola)

 

Dojazd na zawody i opieka nad dziećmi podczas zawodów jest po stronie rodziców.

Data: 2023-10-24

Zawody Cieszyn - 4.11 (sobota)

Zapraszamy do zapisów na zawody do Cieszyna.

Komunikat organizacyjany: http://live.livetiming.pl/siemasz/2023/11_04_cieszyn/komunikat.pdf

Zagłoszenia wysyałamy na maila: zawody@aquatica-pawlowice.pl

Zgłoszenia do piątku (27.10) g. 20.00

Będzie trener na zawodach.

Data: 2023-10-24

Płetwy!!! Gr. C, E, N2

Do 6 listopada prosimy obowiązkowo zakupić krótkie płetwy dzieciom z grup C, E, N2.

Data: 2023-10-17

Liga 2012 / 20.10 - Dąbrowa Górnicza

W piątek (20.10) odbędzie się Liga Klubów Śląskich rocznika 2012 w Dąbrowie Górniczej

Zbiórka - 7.30 na parkingu pod GOS.

Powrót - ok. 15.00

Opiekun - trener Marek Biernat

Jedziemy busem - koszt 20zł (odliczone, płacimy w busie)

Możliwość skreśleń - 18.10 (środa) godz. 9.00.

Zgłoszeni zawodnicy:

Sitko

Niezgoda

Brachaczek

Badura M

+ Klasy sportowe

Data: 2023-10-16

Zawody Rybnik! 21.10 (sobota) / odwołany trening dla grupy A 17.10 (wtorek)!!!

1. We wtorek (17.10) trening dla grupy A zostaje odwołany!!!

Obowiązkowo wszyscy zawodnicy muszą się zgłosić na badania lekarskie, które odbędą się od 17.00 na salce klubowej.

 

2. Wyjazd na zawody do Rybnika

Do wtorku 17.10 godz. 18.00 jest możliwość zapisania się na zawody do Rybnika, które odbędą się w sobotę 21.10.

Prosimy zapoznać się z komunikatem i wybrać konkurencje: http://live.livetiming.pl/szulcik/2023/10_21_rybnik/komunikat.pdf

Koszt startów - według komunikatu płacimy na konto klubu.

Zgłoszenie prosimy wysłać na maila: zawody@aquatica-pawlowice.pl

Opiekunem na zawodach będzie trener Mikołaj Pietrzyk

Data: 2023-10-15

LIGA 2014

Dzień dobry

18.10 (środa) wyjeżdżamy do Rybnika na zawody Ligi Klubów Śląskich. Zbiórka zawodników na parkingu przy małym rondzie koło hali sportowej. Wyjazd 7:45, powrót planowany jest na ok 14. Zabieramy ze sobą strój startowy!

- sprawne kapielówki z odpowiednim wiązaniem

- okularki najlepiej ze 2 pary jak ktoś posiada

- koszulka i czepek klubowy - czepki można nabyć u trenerów ( koszt 20zł)

- zimną przekąskę ( nie zabieramy chipsów, 7 daysów, słodzonych napoi i soków)

- klapki i ręcznik

- dodatkowo każdy zawodnik zabiera 20 zł jako dopłatę do transportu, płatne u trenera w Busie.

- dobry humor i wolę walki :)

 

Poniżej lista zgłoszonych zawodników:

Chmiel Oliwier

Hanus Stefania

Janik Franciszek

Kania Zofia

Kojzar lena

Krzowska Melania

Kudła Klara

Kurtok Bartosz

Lazar Natalia

Lipiński Oskar

Machej Sylwia

Milanowska Paulina

Molitor Patrycja

Niemiec Pola

Nyrek Julia

Oślizło Oliwier

Rączka Hanna

Sojka Nina

Łoskot Dawid

 

Wycofania z zawodów są do 16.10 do 10.00, po tym terminie wycofać się nie można, lub będzie trzeba zapłacić opłatę startową na konto klubu!.

Z zawonikami jedzie trener Tomek

Data: 2023-10-11

BADANIA LEKARSKIE

17.10.2023 (wtorek) od godziny 17.00 odbędą się badania na salce klubowej.
Kosz badań to 30zł - pokrywają rodzice w dniu badań!!!
Badania lekarskie są obowiązkowe dla wszystkich członków klubu!!!
Bez badań nie będzie możliwości uczestniczenia w treningach.

Data: 2023-10-10

Liga 2013 - 13.10 (piątek)

W piątek (13.10) odbędzie się Liga Klubów Śląskich rocznika 2013 w Radlinie.

Zbiórka -  7.40 na parkingu pod GOS.

Powrót - ok. 14.00

Opiekun - trenerka Małgorzata Bucholc

Jedziemy busem - koszt 20zł (odliczone, płacimy w busie)

Możliwość skreśleń - do 11.10 (środa) godz. 12.00 u trenera prowadzacego.

Zgłoszeni zawodnicy:

1. Juroszek

2. Kuraś

3. Mężyk

4. Pietrzak

5. Szellner Ki.

6. Szellner Ka.

7. Grabarczyk K.

8. Hachuła

9. Sitko

10. Sokół

11. Białończyk

12. Hejnoł

13. Łokociejewska

14. Siemieniuch

15. Bugiel

Zabieramy: strój kąpielowy, czepek, okularki, karimate, 2 ręczniki, klapki, koszulkę klubową (kto nie ma to czarną lub granatową), krótkie spodenki, wodę na cały dzień, coś zdrowego do zjedzenia.

Data: 2023-09-21

22.09 (piątek) - Zmiana organizacji treningów !!!

Z powodu wyjazdu trenerów na Konferencję Szkoleniową w piątek (22.09):

- Trening grupy E zostaje odwołany.

- Trening grupy C odbędzie się w godzinach 17-18

- Grupa A i B 18-19 

Data: 2023-09-19

LICENCJE

Dzień dobry,

 

Na wczorajszym zebraniu rozdaliśmy Państwu deklaracje RODO z Polskiego Związku Pływackiego. Proszę je podpisać i zeskanowane wysłać na zadres mailowy podany poniżej wraz ze zdjęciem w formie legitymacyjnej:

zawody@aquatica-pawlowice.pl

z dopiskiem licencja.

 

z poważaniem

Tomasz Milanowski

Data: 2023-09-14

Zebranie z rodzicami!

W poniedziałek (18.09) o godz. 16.50 odbędzie się zebranie z rodzicami grup A i B oraz rodziców dzieci z rocznika 2013 oraz 2014 z pozostałych grup. Spotkanie odbędzie się na salce klubowej.

OBECNOŚĆ RODZICÓW OBOWIĄZKOWA!!!

W tym dniu salka dla gr. B zostaje odwołana.

Trening w wodzie dla gr. A + B wyjątkowo od godz. 17.30 do 18.30.

Data: 2023-09-14

Odwołana salka - gr. A

14.09 (czwartek) salka dla gr. A zostaje odwołana.

Trening w wodzie zgodnie z planem.

Data: 2023-09-12

Informacje!

1. Na trening przychodzimy 10 min. przed wyznaczonym czasem pod kasy basenu. Trener wpuszcza całą grupę na pływalnie.

2. Prosimy systematycznie wchodzić na stronę klubu!

3. Zachęcamy do śledzenia naszego Facebooka oraz Instagrama.

Data: 2023-09-12

Godziny treningów

Piątek

15 - 16 - gr. E ; 16 - 17 - gr. C ; 17 -18 - gr. A ; 18 - 19 - gr. B

Sobota

8 - 9 - gr. N3 (od października)

Data: 2023-09-12

Godziny treningów

Środa

16.30 - 17.30 - gr. C ; 17.30 - 19 - gr. A ; 19 - 20 gr. B

Czwartek 

15.45 - 16.30 - gr. A salka ; 16.30 - 17.30 - gr. A ; 17.30 - 18.30 - gr. N2 oraz B ; 18.30 - 19.30 - gr. N ; 19.30 - 21.00 gr. D

Data: 2023-09-12

Godziny treningów

Poniedziałek

16 - 17 gr. B - salka ; 17 - 18.30 gr. A + B ; 18.30 - 19.30 - gr. N2 oraz N3 (N3 od października) ; 19.30 - 21.00 - gr. D

Wtorek

16 - 17 - gr. N oraz C ; 17 - 18 - gr. E ; 18 - 19 gr. B ; 19 -20 - gr. A

Data: 2023-09-12

Ważne informacje po naborze!!!

Treningi zaczynamy od 12 września!

Ważne dokumenty, które należy przynieść na pierwszy trening.

1. Deklaracja członkowska - do pobrania ze strony klubu w zakładce - Informacje - Dokumenty.

2. Dowód wpłaty:  a) 140zł jednorazowe wpisowe do klubu b) 140zł składka członkowska za wrzesień

Kolejną składkę za miesiąc październik należey opłacić do 20 września. Dane do przelewu znajdują się w regulaminie - Informacje - Regulamin

Data: 2023-09-12

Zakwalifikowani po naborze

Grupa N2 - Natalia Krypczyk - (zaczynają od poniedziałku 18.09)

1. Aleksander Lubus 2. Roman Wróbel 3. Antonina Korus 4. Antonina Rączka 5. Igor Oślizło 6. Dorian Lazarski 7. Natalia Szendera 8. Dawid Jastrzębski 9. Martyna Swadźba 10. Henryk Kajstura 11. Zuzanna Berska

Grupa N3 - Mikołaj Pietrzyk - (zaczynają od poniedziałku 2.10), treningi będą się odbywać w poniedziałki 18.30 - 19.30 oraz soboty od 8.00 - 9.00.

1. Oskar Niksa 2. Liliana Zorychta 3. Borys Wróbel  4. Leon Przybysz 5. Barbara Kuchta 6. Miłosz Słowiński

Data: 2023-09-12

Zakwalifikowani po naborze

Grupa E - Małgorzata Bucholc

1. Sandra Wojnar 2. Karol Szweda 3. Zuzanna Hernik 4. Artur Bieryt 5. Martyna Sierny

Grupa N - Tomasz Milanowski - (zaczynają od czwartku 14.09)

1. Tymon Kaleta 2. Brajan Niezgoda 3. Emilia Dylewska 4. Oliwia Kozieł 5. Julian Matusik 6. Szymon Paduch 7. Nikodem Ziebura

 

Data: 2023-09-12

Zakwalifikowani po naborze

Grupa A - Mikołaj Pietrzyk

1. Kacper Stuchlik 2. Igor Białończyk 3. Oliwier Domin

Grupa B - Tomasz Milanowski

1. Natalia Lazar 2. Sylwia Machej 3. Kalina Ostręga 4. Ksawery Stuchlik

Grupa C - Małgorzata Bucholc

1. Kacper Szala 2. Maja Szczepankiewicz  3. Klara Kudła

 

Data: 2023-09-11

Lista zakwalifikowanych osób po naborze!!!

Treningi zaczynamy od 12 września - harmonogram znajduje się w poście poniżej.

 

Ważne dokumenty, które należy przynieść na pierwszy trening.

 

1. Deklaracja członkowska - do pobrania ze strony klubu w zakładce - Informacje - Dokumenty.

 

2. Dowód wpłaty: 

 

a) 140zł jednorazowe wpisowe do klubu.

 

b) 140zł składak członkowska za wrzesień

 

Kolejną składkę za miesiąc październik należey opłacić do 20 września.

 

Dane do przelewu znajdują się w regulaminie - Informacje - Regulamin

 

Grupa A - Mikołaj Pietrzyk

1. Kacper Stuchlik

2. Igor Białończyk

3. Oliwier Domin

 

Grupa B - Tomasz Milanowski

1. Natalia Lazar

2. Sylwia Machej

3. Kalina Ostręga

4. Ksawery Stuchlik

 

Grupa C - Małgorzata Bucholc

1. Kacper Szala

2. Maja Szczepankiewicz 

3. Klara Kudła

 

Grupa E - Małgorzata Bucholc

1. Sandra Wojnar

2. Karol Szweda

3. Zuzanna Hernik

4. Artur Bieryt

5. Martyna Sierny

 

Grupa N - Tomasz Milanowski - (zaczynają od czwartku 14.09)

1. Tymon Kaleta

2. Brajan Niezgoda

3. Emilia Dylewska

4. Oliwia Kozieł

5. Julian Matusik

6. Szymon Paduch

7. Nikodem Ziebura

 

Grupa N2 - Natalia Krypczyk - (zaczynają od poniedziałku 18.09)

1. Aleksander Lubus

2. Roman Wróbel

3. Antonina Korus

4. Antonina Rączka

5. Igor Oślizło

6. Dorian Lazarski

7. Natalia Szendera

8. Dawid Jastrzębski

9. Martyna Swadźba

10. Henryk Kajstura

11. Zuzanna Berska

 

Grupa N3 - Mikołaj Pietrzyk - (zaczynają od poniedziałku 2.10), treningi będą się odbywać w poniedziałki 18.30 - 19.30 oraz soboty od 8.00 - 9.00.

1. Oskar Niksa

2. Liliana Zorychta

3. Borys Wróbel 

4. Leon Przybysz

5. Barbara Kuchta

6. Miłosz Słowiński

Data: 2023-09-11

Lista zakwalifikowanych osób po naborze!

Treningi zaczynamy od 12 września - harmonogram znajduje się w poście poniżej.

Ważne dokumenty, które należy przynieść na pierwszy trening.

1. Deklaracja członkowska - do pobrania ze strony klubu w zakładce - Informacje - Dokumenty.

2. Dowód wpłaty: 

a) 140zł jednorazowe wpisowe do klubu.

b) 140zł składak członkowska za wrzesień

Kolejną składkę za miesiąc październik należey opłacić do 20 września.

Dane do przelewu znajdują się w regulaminie - Informacje - Regulamin

Grupa A - Mikołaj Pietrzyk

1. Kacper Stuchlik

2. Igor Białończyk

3. Oliwier Domin

 

Grupa B - Tomasz Milanowski

1. Natalia Lazar

2. Sylwia Machej

3. Kalina Ostręga

4. Ksawery Stuchlik

 

Grupa C - Małgorzata Bucholc

1. Kacper Szala

2. Maja Szczepankiewicz 

3. Klara Kudła

 

Grupa E - Małgorzata Bucholc

1. Sandra Wojnar

2. Karol Szweda

3. Zuzanna Hernik

4. Artur Bieryt

5. Martyna Sierny

 

Grupa N - Tomasz Milanowski - (zaczynają od czwartku 14.09)

1. Tymon Kaleta

2. Brajan Niezgoda

3. Emilia Dylewska

4. Oliwia Kozieł

5. Julian Matusik

6. Szymon Paduch

7. Nikodem Ziebura

 

Grupa N2 - Natalia Krypczyk - (zaczynają od poniedziałku 18.09)

1. Aleksander Lubus

2. Roman Wróbel

3. Antonina Korus

4. Antonina Rączka

5. Igor Oślizło

6. Dorian Lazarski

7. Natalia Szendera

8. Dawid Jastrzębski

9. Martyna Swadźba

10. Henryk Kajstura

11. Zuzanna Berska

 

Grupa N3 - Mikołaj Pietrzyk - (zaczynają od poniedziałku 2.10), treningi będą się odbywać w poniedziałki 18.30 - 19.30 oraz soboty od 8.00 - 9.00!

1. Oskar Niksa

2. Liliana Zorychta

3. Borys Wróbel 

4. Leon Przybysz

5. Barbara Kuchta

6. Miłosz Słowiński

Data: 2023-09-11

Lista zakwalifikowanych osób po naborze!

Treningi zaczynamy od 12 września - harmonogram znajduje się w poście poniżej.

Ważne dokumenty, które należy przynieść na pierwszy trening.

1. Deklaracja członkowska - do pobrania ze strony klubu w zakładce - Informacje - Dokumenty.

2. Dowód wpłaty: 

a) 140zł jednorazowe wpisowe do klubu.

b) 140zł składak członkowska za wrzesień

Kolejną składkę za miesiąc październik należey opłacić do 20 września.

Dane do przelewu znajdują się w regulaminie - Informacje - Regulamin

Grupa A - Mikołaj Pietrzyk

1. Kacper Stuchlik

2. Igor Białończyk

3. Oliwier Domin

 

Grupa B - Tomasz Milanowski

1. Natalia Lazar

2. Sylwia Machej

3. Kalina Ostręga

4. Ksawery Stuchlik

 

Grupa C - Małgorzata Bucholc

1. Kacper Szala

2. Maja Szczepankiewicz 

3. Klara Kudła

 

Grupa E - Małgorzata Bucholc

1. Sandra Wojnar

2. Karol Szweda

3. Zuzanna Hernik

4. Artur Bieryt

5. Martyna Sierny

 

Grupa N - Tomasz Milanowski - (zaczynają od czwartku 14.09)

1. Tymon Kaleta

2. Brajan Niezgoda

3. Emilia Dylewska

4. Oliwia Kozieł

5. Julian Matusik

6. Szymon Paduch

7. Nikodem Ziebura

 

Grupa N2 - Natalia Krypczyk - (zaczynają od poniedziałku 18.09)

1. Aleksander Lubus

2. Roman Wróbel

3. Antonina Korus

4. Antonina Rączka

5. Igor Oślizło

6. Dorian Lazarski

7. Natalia Szendera

8. Dawid Jastrzębski

9. Martyna Swadźba

10. Henryk Kajstura

11. Zuzanna Berska

 

Grupa N3 - Mikołaj Pietrzyk - (zaczynają od poniedziałku 2.10), treningi będą się odbywać w poniedziałki 18.30 - 19.30 oraz soboty od 8.00 - 9.00.

1. Oskar Niksa

2. Liliana Zorychta

3. Borys Wróbel 

4. Leon Przybysz

5. Barbara Kuchta

6. Miłosz Słowiński

Data: 2023-09-07

Harmonogram treningów na sezon 2023/2024

1. Treningi zaczynamy od 12.09 (wtorek) !!!

2. Składki, składki, składki !!! W klubie jest blisko 180 zawodników, naprawdę prosimy o terminowe płacenie składek członkowskich. Prosimy o uszanowanie pracy Pana Skarbnika! 

Poniedziałek

16.00 - 17.00 - gr. B salka

17.00 - 18.30 - gr. A + B

18.30 - 19.30 - gr. N2

19.30 - 21.00 - gr. D

 

Wtorek

16.00 - 17.00 - gr. N

16.00 - 17.00 - gr. C

17.00 - 18.00 - gr. E

18.00 - 19.00 - gr. B

19.00 - 20.00 - gr. A

 

Środa

16.30 - 17.30 - gr. C

17.30 - 19.00 - gr. A

19.00 - 20.00 - gr. B

 

Czwartek 

15.45 - 16.30 - gr. A salka 

16.30 - 17.30 - gr. A

17.30 - 18.30 - gr. N2

17.30 - 18.30 - gr. B

18.30 - 19.30 - gr. N

19.30 - 21.00 - gr. D

 

Piątek

15.00 - 16.00 - gr. E

16.00 - 17.00 - gr. C

17.00 - 18.00 - gr. A

18.00 - 19.00 - gr. B

 

Zastrzegamy sobie, że harmonogram może ulec jeszcze zmianie.

Data: 2023-09-07

WALNE ZEBRANIE WYBORCZE

Ze względu na kończącą się kadencję obecnego Zarządu  Klubu, odbędzie się WALNE ZGROMADZENIE CZŁONKÓW KLUBU w celu wybrania nowego zarządu . Zebranie odbędzie się na salce klubowej.

Pierwszy termin - 25.09.2023 godz. 17:00

Drugi termin - 25.09.2023 godz. 17:15

 

Obecnośc obowiązkowa

z wyrazmi szacunku

członkowie zarządu

 

Data: 2023-08-31

Podział na grupy - sezon 2023/2024

1. Prosimy o systematyczne wchodzenie na stronę klubu przez cały sezon, ponieważ tutaj trenerzy oraz zarząd będą przekazywać ważne informacje związane z treningami, zawodami itp.

2. Po raz kolejny przypominamy, że składki członkowskie należy płacić z góry za dany miesiąc, czyli za wrzesień płacimy do 20 sierpnia, za październik do 20 września itd.!!!!!!

3. Treningi w wodzie zaczynamy 12 września (wtorek) – harmonogram treningu zostanie opublikowany pod koniec przyszłego tygodnia.

4. 4,6,8 września odbędą się treningi na lądzie dla grup A,B,C,E o godzinie 17.00 – 18.00. Prosimy zabrać strój sportowy również przeznaczony na wyjście na dwór. Zbiórka pod kasami basenu.

 

Podział na grupy:

Grupa A – Trener Mikołaj Pietrzyk

1. Badura Julian

2. Badura Maksymilian

3. Brachaczek Maria

4. Bugiel Jan

5. Bugiel Krzysztof 

6. Grabarczyk Ksawery

7. Hachuła Miłosz

8. Hejnoł Julia

9. Holeksa Mateusz

10. Jastrzębska Martyna

11. Juroszek Anna

12. Łokociejewska Oliwia

13. Mężyk Lena

14. Siemieniuch Alicja

15. Sitko Julia

16. Sitko Mateusz

17. Szellner Kamil

18. Szellner Kinga

 

Grupa B – Trener Tomasz Milanowski 

1. Chmiel Oliwier

2. Godziek Marcelina

3. Krzowska Melania

4. Łoskot Dawid

5. Milanowska Paulina

6. Molitor Patrycja

7. Niemiec Pola

8. Nyrek Julia

9. Oślizło Oliwier

10. Rączka Hanna

11. Sojka Nina

12. Szczepankiewicz Antoni

 

Grupa C – Trenerka Małgorzata Bucholc

1. Grzyb Piotr

2. Janik Franciszek

3. Kania Zofia

4. Kojzar Lena

5. Kozieł Zuzanna

6. Kurtok Bartosz

7. Lipiński Oskar

8. Sojka Marta 

9. Swaczyj Hanna

10. Szafron Marta

11. Wojtas Szymon

12. Tymon Badura

13. Błahut Borys

 

Grupa D – Trenerka Natalia Krypczyk

1. Aplikowski Wiktor

2. Badura Aleksander

3. Bańczyk Jan

4. Bańczyk Nikodem

5. Bańczyk Tymoteusz

6. Borowski Cezary

7. Cyrulik Kacper

8. Data Marcelina

9. Hus Maksymilian

10. Juzyk Marek

11. Juzyk Szymon

12. Kozieł Szymon

13. Krakowski Filip

14. Krakowski Mikołaj

15. Krzowski Bartłomiej

16. Kurowski Krzysztof

17. Kusiak Kuba

18. Lubos Wojciech

19. Niezgoda Paweł

20. Ochodek Nikola

21. Półgroszewicz Szymon 

22. Przybyło Jan

23. Siemieniuch Jakub

 

Grupa E – Trenerka Małgorzata Bucholc

1. Cyrulik Kuba

2. Czeczótka Leon

3. Hachuła Julian 

4. Hus Nikodem 

5. Jastrzębski Jan

6. Lukasek Natalia

7. Malcharek Jakub

8. Moj Jan

9. Pfeifer Kinga

10. Polanowska Kinga

11. Salamon Kasper

12. Szostak Iga

13. Szuba Nina

14. Tarasiuk Ignacy

15. Wożgin Marek

 

Grupa N – grupa zostanie uzupełniona 11 września nowymi zawodnikami z naboru.

1. Ganzel Szymon

Data: 2023-08-24

Nabór do klubu

Ogłaszamy nabór do klubu. 

Sprawdzian umiejętności odbędzie się  11 września o godzinie 17 (zbiórka 16:45 pod kasami basenu)

Zapisy u trenerki Gosi pod numerem telefonu 783687419.

W SMS proszę podać imię i nazwisko oraz rok urodzenia.

Zapraszamy dzieci z roczników:

2013 - wymagana umiejętność pływania trzema stylami 

2014 - wymagane dwa style pływackie

2015 i młodsi - umiejętność oswojenia w dużym basenie

 

Lista osób przyjętych zostanie opublikowana na stronie 12 września. 

 

Proszę zabrać strój, czepek i okularki. 

 

 

Data: 2023-08-17

Składki członkowskie!!!

Bardzo prosimy o uregulowanie należności za miesiące wakacyjne oraz wrzesień!

Ze względu na bardzo duże braki w płatnościach, osoby które nie będą miały uregulowanych składek członkowskich nie będą brane pod uwagę w podziale na grupy na nowy sezon 2023/2024.

Przypominamy:

Lipiec - 70zł

Sierpień - 70zł

Wrzesień - 140zł - płatne do 20 sierpnia!

Składki należy płacić z góry za dany miesiąć - do 20 września płacimy za październik itd.

Data: 2023-08-08

Wakacyjna Nauka Pływania 2023 - ważne informacje + podział na grupy!

Od 14.08 do 25.08 (oprócz 15.08) odbędzie się Wakacyjna Nauka Pływania 2023 na pływalni "Wodny Raj" w Pawłowicach.

Ważne informacje:

1. W poniedziałek (14.08) zbiórka pod kasami basenu 20 minut przed wyznaczonym czasem zajęć (poniżej harmonogram).

- odbędzie się krótkie spotkanie organizacyjne

- rodzice/opiekunowie prawni będą zobowiązani podpisać regulamin Wakacyjnej Nauki Pływania 2023.

2. W każde kolejne dni uczestnicy są zobowiązani stawić się pod kasami basenu na 10 minut przed wyznaczonym czasem zajęć - TRENERZY WPUSZCZAJĄ CAŁĄ GRUPĘ!!!

3. Prosimy o uregulowanie należność za zajęcia - przypominamy, koszt to 200zł należy wpłacić na konto klubu do 11.08 (piątek).

4. Na zajęcia zabieramy: strój kąpielowy jednoczęściowy, czepek, okularki

5. Trenerzy biorą odpowiedzialość za uczestników tylko w wyzanczonych godzianch kursu.

6. Rodzice mogą pomóc dziecku w przebieraniu się otrzymująć na kasie 15 minutowy zegarek (bez płatny) za każdą kolejną minutę trzeba zapłacić.

W razie pytań prosimy o kontakt pod numerem telefonu: 660-592-272 - Mikołaj Pietrzyk

 

Podział na grup:

Brodzik

Godzina 8:00 

1. Oskar Niksa 

2. Hanna Lis 

3. Błażej Czerwiński 

4. Julia Kępińska 

5. Adam Sobkowicz 

6. Szymon Paduch 

7. Nina Klepek 

8. Igor Klepek 

9. Kacper Pałucki 

10. Karol Mazur 

 

Godzina 9:00 

1. Ksawery Lasek 

2. Tobiasz Rudol 

3. Jagoda Posikata 

4. Agata Lech 

5. Stanisław Krosny 

6. Jagoda Opacka 

7. Balbina Piekarska 

8. Anna Gembicka 

9. Aleksander Borowski 

 

Godzina 10:00 

1. Wojciech Macura 

2. Aleksander Żmij 

3. Stanisław Żmij 

4. Hubert Zuber 

5. Olga Zuber 

6. Krzysztof Marcinkowski 

7. Wojciech Marcinkowski 

8. Paweł Piechoczek 

9. Rafał Piechoczek 

10. Antoni Smulski 

 

Godzina 11:00 

1. Antoni Brachaczek 

2. Marta Markowska 

3. Lena Paraluk 

4. Michalina Harazin 

5. Anna Gawor 

6. Julia Gawor 

7. Adam Berski 

8. Witold Krosny 

9. Leon Przybysz 

10. Kacper Ganiek 

11. Milena Szymoszek

 

Duży basen

Godzina 8:00 

1. Zofia Kania 

2. Hanna Swaczyj 

3. Nina Szuba 

4. Kacper Bolek 

5. Oliwier Domin 

6. Anna Pyzik 

7. Aleksandra Mazur 

8. Nel Szmuk 

9. Emilia Damek 

10. Karol Urbaczka 

11. Ewa Urbaczka 

12. Klara Kudła 

13. Igor Białończyk

 

Godzina 9:00 

1. Nikodem Ziebura 

2. Aleksander Niemiec 

3. Ksawery Stuchlik 

4. Kalina Ostręga 

5. Dawid Jastrzębski 

6. Aleksander Orłowski 

7. Antonina Rączka 

 

Godzina 10:00

1. Miłosz Słowiński 

2. Zuzanna Berska 

3. Oliwia Kozieł 

4. Karol Króliczek 

5. Zosia Szmuk 

6. Adam Pieróg 

7. Emilia Julia Lyons 

8. Aleksander Lubos

 

Godzina 11:00 

1. Szymon Harazin 

2. Brajan Niezgoda 

3. Hanna Bartnicka 

4. Jakub Ganiek 

5. Artur Bieryt

 

Data: 2023-06-25

Wakacyjna Nauka Pływania 2023

UKS Aquatica Pawłowice oraz Gminny Ośrodek w Pawłowicach bardzo serdecznie zapraszają na WAKACYJNĄ NAUKĘ PŁYWANIA 2023!!!

TERMIN ZAJĘĆ: 14.08 – 25.08.2023

* Zajęcia będą odbywać się codziennie (oprócz 15.08) w godzinach porannych na Krytej Pływalni „Wodny Raj” w Pawłowicach. 

* Czas trwania zajęć – 1 godzina zegarowa. 

* Zapraszamy wszystkie dzieci w wieku od 5 do 10 lat.

* Koszt zajęć (9 spotkań) – 200zł !!!

* W cenie m.in. wejście na basen, ubezpieczenie.

* Kwotę należy wpłacić przelewem na konto : B.S. PAWŁOWICE  61 8447 0005 0000 1821 2000 0001 

do dnia 11.08.2023r. (tytuł przelewu: Imię i Nazwisko dziecka - Wakacyjna Nauka Pływania.

* Zapisy na zajęcia i szczegółowe informacje: Zapisy trwają do 7.08.2023!

Małgorzata Bucholc – 783 687 419 (SMS – treść: imię i nazwisko dziecka, rok urodzenia, pesel – potrzebny do ubezpieczenia oraz informacje jakie umiejętności posiada dziecko w celu przydzielenia do odpowiedniej grupy). Każdy SMS zostanie potwierdzony!

 

Szczegółowy harmonogram godzinowy wraz z podziałem na grupy zostanie opublikowany na stronie klubu 10.08.23 - www.aquatica-pawlowice.pl

Data: 2023-06-21

Informacje!

1. W czasie wakacji treningów nie będzie. Odpoczywamy, oczywiście aktywanie! :)

2. Składka członkowska: 70zł za lipiec oraz 70zł za sierpień.

3. Nowy podział na grupy treningowe ukaże się na stronie klubu końcem sierpnia.

4. Harmonogram godzinowy treningów dla poszczególnych grup zostanie opublikowany początkiem września.

5. W pierwszym tygodniu września planujemy zorganizować zajęcia na lądzie.

6. 11 września - planujemy nabór do klubu.

7. 12 września - wznowienie treningów w wodzie dla wszystkich grup.

8. Zwracamy się z prośbą o udostępnienie na Facebooku informacji o Wakacyjnej Nauce Pływania 2023 oraz w późniejszym czasie postu o Naborze do Klubu.

 

Pozdrawiamy 

Trenerzy :)

 

 

Data: 2023-06-21

Treningi!

Informujemy, że treningi dla grup popołudniowych będą odbywać się do czwartku (22.06)! 

Od piątku WAKACJE! :)

Data: 2023-06-12

Odwołane treningi - 13.06 (wtorek)

We wtorek (13.06) trening dla grupy A (salka i woda) zostaje odwołany!!!

Data: 2023-06-09

Odwołane treningi - 9.06 (piątek)

W piątek (9.06) wszystkie treningi dla grup popołudniowych zostają odwołane.

Prosimy systematycznie wchodzić na stronę klubu, ponieważ w ostatnich tygodniach roku szkolego mogą wystąpić zmiany w godzinach treningu oraz odwołania.

Data: 2023-05-22

MISTRZOSTWA ŚLĄSKA ROCZNIK 2013

Dzień dobry,

26.05, w piątek jedziemy na Mistrzostwa Śląska do Gliwic. Zbiórka na parkingu  7:30. Powrót między 16-17(może być wcześniej). Zawodnicy zabierają Picie, przekąskę, coś słodkiego( ŻADNYCH CHIPSÓW, CHRUPKÓW, NAPOI GAZOWANYCH) oraz 20zł na transport i 35zł na obiad. Płatne gotówką u trenera. Proszę o wyliczona kwotę.

Lista zawodników powołanych na zawody:

1. Szellner Kinga

2. Szellner Kamil

3. Kuraś Amelia

4. Hachuła Miłosz

5. Łokociejewska Oliwia

6. Hejnoł Julia

7. Pietrzak Paulina

8. Juroszek Anna

9. Siemieniuch Alicja

10. Sitko Mateusz

11. Chmiel Bartosz

12. Grabarczyk Ksawery

13. Bugiel Jan

14. Mężyk Lena

 

Wyjazd z trenerem Tomkiem  :D

 

z poważaniem

Trener Tomek

 

 

Data: 2023-05-11

16.05 - zmiany godzin treningu!!!

We wtorek (16.05) będzie wyjątkowa zmiana godzin treningu.

16.00 - 17.00 gr. N + N2 i C

17.00 - 18.30 gr. A + B 

18.30 - 19.30 gr. E

Salka dla grupy A w tym dniu jest odwołana!

 

Data: 2023-05-11

Mistrzostwa Śląska 2012

We wtorek (16.05) odbędą się Mistrzostwa Śląska 2012 w Dąbrowie Górniczej.

Zbiórka 6.15 na parkingu pod GOS.

Powrót ok. 19.00.

Jedziemy busem - kosz 20zł (odliczone, płacimy w busie)

Będzie przewidzainy obiad - koszt 28zł (również odliczone płacimy w busie).

Opiekun - trener Mikołaj Pietrzyk

Proszę zabrać - sprawdzone okularki, czepek, 2/3 stroje pływackie, koszulkę, krótkie spodenki, KLAPKI, karimatę, 2/3 ręczniki, wodę na cały dzień, coś zdrowego do jedzenia, gry karciane itp.

Możliwość skreśleń 14.05 godz. 8.00.

Zgłoszeni zawodnicy:

Brachaczek

Czeczótka

Krosny

Rączka 

Słowińska 

Sobocik

Sitko 

Dworak

Filapek

Lang

Stuchlik 

Reclik

Holeksa

Data: 2023-04-28

Majówka

Informujemy, że w majówkę treningi dla grup popołudniowych zostają odwołane.

Zapraszamy na treningi od 4.05 (czwartek) zgodnie z planem.


** do niedzieli (30.04) jest możliwość zamówienia zdjęć z Mitingu.
Więcej informcaji w poprzednim poście! 

Data: 2023-04-23

Zdjęcia z Mitingu!

Informujemy, że jest możliwość zakupienia zdjęć z Mitingu w Pawłowicach, które wykonała Pani Ewa Krzowska :)

Poniżej przesyłamy dwa linki (link pierwszy - zdjęcia I blok), (link drugi - zdjęcia II blok)

Bardzo serdecznie zachęcamy do zakupienia pamiątki w postaci zdjęcia :)

Szczegółowe informacje znajduję się w poniższych linkach lub prosimy o bezpośredni kontakt z p. Ewą - 698-801-713

I blok

https://fototchorz.zalamo.com/sesja/blok1

Hasło: aquatica

II blok

https://fototchorz.zalamo.com/sesja/blok2

Hasło: aquatica2

Data: 2023-04-19

Liga 2012 - 24.04 (poniedziałek)

W poniedziałek (24.04) odbędzie się Liga Klubów Śląskich rocznika 2012 w Radlinie.

Zbiórka - 7.45 na parkingu pod GOS.

Powrót - ok. 15.00

Opiekun - trener Mikołaj Pietrzyk

Jedziemy busem - koszt 20zł (odliczone, płacimy w busie)

Możliwość skreśleń - 22.04 (sobota) godz. 12.00.

Zgłoszeni zawodnicy:

Filapek

Hanus

Dworak

Czeczótka

Słowińska

Rączka

Bojda 

Krosny

Sitko

Sobocik

Badura M

Stuchlik

Holeksa

Reclik

Brachaczek 

Badura J

Ganzel

Lang

Data: 2023-04-18

Liga 2011 - 19.04

W środę (19.04) w Dąbrowie Górniczej odbędzie się Liga 2011.

Zbiórka - 7.30 pod GOS

Opiekun - trener Przemysław Brzeski

Jedziemy busem - koszt 20zł (odliczone, płacimy w busie)

 

Data: 2023-04-17

Podziękowania!!!

Witam serdecznie, 

jeszcze raz bardzo dziękuję wszystkim zaangażowanym w organizację Meetingu. To była duża pojemność pracować w takiej "ekipie". Dziewczyny jak zwykle wiedziały co i jak. Dziękuję za pyszne ciasta, których ilość i szeroki asortyment był wyzwaniem dla kupujących, gdyby było ich więcej, też by znalazły amatorów, furorę zrobiły tosty Moniki i przekąski Ilony. Nasi dzielni mężowie/tatusiowie jak zwykle stanęli na wysokości zadania zapewniając sprawną obsługę zawodów. Również koledzy z OSP byli niezastąpieni przy pracach organizacyjnych w piątek. Duże podziękowania należą się też naszej młodzieży, która mimo tego że starty miała po południu już od 6.30 dzielnie pomagała i spełniała wszystkie prośby. Nasi sponsorzy byli bardzo hojni dla nas. Serdeczne podziękowania dla Strefy Pływania, która obdarowała naszych zawodników licznymi bonusami. Jeżeli komuś jeszcze nie podziękowałam lub nie wymieniłam, to przepraszam i tym wpisem dziękuję. Na koniec dziękuję Trenerom, Pani Prezes Basi Kałuży, Zarządowi oraz naszym Gościom. Myślę, że Aquatica Pawłowice i nasz Meeting jak zwykle będą dobrze wspominane. Pozdrawiam Agnieszka ps. Foremki i inne opakowania po ciastach są do odebrania na salce klubowej.

Data: 2023-04-13

Najważniejsze informacje związane z Mitingiem!

1. Zbiórka na zawody dla zawodników z rocznika 2013 i młodsi o godz. 7.00 na hali sportowej. Przewidywany koniec około godz. 11.30.

2. Zabieramy: strój kąpielowy (najlepiej 2 - rozgrzewkowy i startowy), sprawdzone okularki, czepek, KLAPKI, karimatę, koszulkę z krótkim rękawkiem (klubową, czarną bądź granatową), krótkie spodenki, bluzę z dresu, 2 ręczniki

3. Wodę, lekką przekąskę (zero chipsów, napoi gazowanych, 7days itp.), pieniądze żeby coś sobie kupić w sklepiku na pierwszym piętrze.

4. Chętnych rodziców prosimy o pomoc w pilnowaniu dzieci podczas trwania zawodów (osoby, chętne do pomocy proszone są o kontakt z trenerem Mikołajem 660-592-272)

5. Zbiórka dla zawodników 2012 i starsi o godz. 12.00 na hali sportowej. Przewidywany koniec około godz. 20.00.

6. Jeśli ktoś z Państwa chciałby jeszcze upiec ciasto lub pomóc przy organizacji prosimy o kontakt z p. Agnieszką Gorgosz 601-587-505.

7. Poniżej przesyłamy link do oficjalnej strony zawodów, gdzie znajdują się listy starowe, wyniki oraz będzie prowadzona transmisja live.

http://livetiming.pl/contest/7e7a4e36-de82-46fd-a18e-41ebea38e2d6

 

Z poważaniem 

Trenerzy

Data: 2023-04-13

Trening łączony A + B (piątek, 14.04)

W piątek (14.04) grupa B przychodzi na trening grupy A od godz. 16.00 do 17.30.

Data: 2023-04-11

Trening grupa A - 12.04 (środa)

W środę (12.04) trening grupy A zostaje połączony z treningiem grupy B od 19.00 do 20.00.

Na trening przychodzą tylko osoby, które nie będą uczestniczyć w próbie sprawności do Klasy Mistrzostwa Sportowego.

Przypominamy, że próba sprawności odbędzie się od godz. 15.00!!!

Data: 2023-04-11

Liga 2013 - 14.04 (piątek)

14.04 (piątek) w Gliwicach odbędzie się Liga Klubów Śląskich rocznika 2013.

Zbiórka o 7.40 pod GOS.

Opiekun - trener Tomasz Milanowski

Jedziemy busem - koszt 20zł (odliczone, płacimy w busie)

Powrót około 13.00.

Możliwość skreślenia zawodnika 12.04 (środa) godz. 8.00.

Zgłoszeni zawodniocy:

1. Łokociejewska

2. Mężyk

3. Pietrzak

4. Chmiel

5. Hejnoł

6. Juroszek

7. Siemieniuch 

8. Szellner Kinga

9. Szellner Kamil

10. Bugiel 

11. Grabarczyk K

12. Hachuła 

13. Sitko

Data: 2023-04-08

Miting Pływacki w Pawłowicach 15.04 (sobota)!

W sobotę 15.04 odbędzie się na Naszej pływalni Miting Pływacki.

1. Możliwość skreśleń zawodników - 12.04 (środa) godz. 15.00! U trenera prowadzącego!!!

2. Zachęcamy do pomocy w organizacji - więcej informacji u Pani Agnieszki Gorgosz - 601-587-505

3. Informacje o zbiórka dla poszczególnych roczników zostaną podane w osobym poście.

4. Zapraszamy do kibicowania - niech to będzie wielkie pływackie święto! :)

 

Poniżej przesyłamy również link do głównej strony zawodów, gdzie będzie można oglądać poczynania pływaków za pośrednictwem transmisji on-line.

http://livetiming.pl/contest/7e7a4e36-de82-46fd-a18e-41ebea38e2d6

Data: 2023-04-08

Próby sprawnościowe do Klas Mistrzostwa Sportowego!

Informujemy, że próby sprawnościowe do Klas Mistrzostwa Sportowego w SP1 Pawłowice odbędą się 12.04.2023 (środa) o godz. 15.00.

Prosimy zabrać strój pływacki i ubrania na halę sportową.

Więcej informacji znajduje się na stronie szkoły, poniżej przesyłamy link:

https://sp1pawlowice.szkolnastrona.pl/a,956,proby-sprawnosciowe-do-klas-mistrzostwa-sportowego

Data: 2023-04-04

Przerwa Świąteczna - grupy popołudniowe

Przerwa Świąteczna będzie obowiązywać od czwartku (6.04) do poniedziałku (10.04).

We wtorek (11.04) treningi zgodnie z planem.

Życzymy Spokojnych Świąt Wielkanocnych :)

Data: 2023-03-27

Walne Zgromadzenie członków Klubu

Dobry wieczór!

 

Dnia 3.04.2023 KLUB organizuje WALNE SPRAWODAWCZE ZEBRANIE CZŁONKÓW KLUBU. Prosimy o liczną obecnośc rodziców aby wspólnie decydować o losach Aquatica. Celem zebrania jest podsumowanie roku kalendarzowego 2022.

1. TERMIN godz. 18:15

Jeśli nie zbierze sie kworum (ponad 50% członków) odbędzie się:

2. TERMIN godz. 18:30

Wtedy Zgromadzenie obraduje w stanie obecnym na zebraniu

 

Z poważaniem

Zarząd

Data: 2023-03-24

Zawody WOLA - 01.04.2023

Zapraszamy wszystkich chętncyh do udziału z zawodach w Woli

Opiekunem na zawodach będzie trenerka Natalia Krypczyk

Zgłoszenia na maila: zawody@aquatica-pawlowice.pl  (do 26.03, godz. 12.00)

Poniżej udostępniamy link do komunikatu zawodów:

http://live.livetiming.pl/szulcik/2023/04_01_wola/komunikat.pdf

W razie pytań prosimy o kontakt z trenerką Natalią 789-363-261

Data: 2023-03-16

Liga klubów śląskich rocznik 2013

Dobry wieczór,

 

22.03.2023 Wyjeżdżamy do Dąbrowy górniczej na 3 edycję Ligi Klubów Śląskich. Wyjazd z parkingu koło mini ronda przy boisku GOS w Pawłowicach o 7:30, powrót ok 15. Zabieramy wodę, przekąskę( 0 chipsów itp), coś słodkiego, koszulki klubowe czepki oraz 20zł na transport.

poniżej skład zawodników na ligę:

 

Lena Mężyk

Lena Bokłak

Oliwia Łokociejewska

Paulina Pietrzak

Alija Siemieniuch

Julia Hejnoł

Kinga Szellner

Ania Juroszek

Ksawery Grabarczyk

Miłosz Hachuła

Bartek  Chmiel

Jan Bugiel

Filip Sokół

Kamil Szellner

Mateusz Sitko

 

W razie choroby proszę o informacje o braku wyjazdu. Skreślić możemy zawodnika z listy do 20.03.2023 - proszę info sms do godz 16

 

z poważaniem

trener Tomek

Data: 2023-03-15

Spotkanie - Klasa Mistrzostwa Sportowego 2023/2024 (klasa 5)

Bardzo serdecznie zapraszamy wszystkich rodziców, których dziecko w przyszłym roku szkolnym 2023/2024 będzie uczęszczało do klasy 5, na spotkanie odnośnie utworzenia oddziału Mistrzostwa Sportowego w Szkole Podstawowej nr 1 w Pawłowicach.

Spotkanie odbędzie się 22.03.2023 (środa) na auli szkolnej, o godzinie 16.00 w obecności Pana Dyrektora, a następnie z trenerami w jednej z klas.

Adres: Pawłowice, ul. Szkolna 1 (budynek obok basenu)

Gorąco zapraszamy! Oczywiście spotkanie do niczego nie zobowiązuje!

Poniżej udostępniamy link ze strony szkoły odnośnie rekrutacji:

https://sp1pawlowice.szkolnastrona.pl/a,1205,rekrutacja

Data: 2023-03-09

Pomoc - Miting w Pawłowicach

Witam serdecznie,

w dniu 15.04.2023 odbędzie się Meeting Pływacki w Pawłowicach, którego organizatorem jest Aquatica Pawłowice. Tak jak w zeszłym roku, zapraszamy do współpracy wszystkich klubowych Rodziców. Potrzebujemy 5 panów na piątek 14.04.2023 na godz. 17.00 do rozstawienia sprzętu, kolejnych 5 panów na sobotę po zakończeniu zawodów do posprzątania sprzętów. Tak jak poprzednio potrzebujemy ciasta na nasz kiermasz, im więcej tym lepiej. W tym roku będą potrzebne też kanapki, dla obsługi i dla naszych klubowych dzieci. Zapraszamy na sobotę 10 osób do obsługi kiermaszu, sędziów, witania gości, udzielania informacji przybyłym zawodnikom. Im więcej będzie chętnych do pomocy tym łatwiej podzielimy obowiązki. Bardzo proszę o zgłaszanie się telefonicznie lub smsem, kto co może pomóc i kiedy. Na tej podstawie zrobię listę i tak jak w zeszłym roku podzielimy się obowiązkami. Serdecznie zapraszam do współpracy Agnieszka Gorgosz tel. 601587505. Dziękuję i pozdrawiam

Data: 2023-03-07

Salka gr B

WAŻNE!!

 

Ze względu na praktycznie zerową frekwencje na treningu na Salce w ostatnim czasie zawieszamy te zajęcia do końca marca.

 

jednocześnie proszę o informację każdego rodzica z gr B, czy jego dziecko będzie uczestniczyc od kwietnia w tych treningach czy nie. Proszę o odpowiedź wszystkich z Państwa, nawet jeśli nie będzie chęci uczetsnictwa.

 

Przypomnę tylko, że treningi te odbywały się w czwartki o godz 17 do 17:50 przed treningiem w wodzie.

 

z poważaniem

trener Tomek

Data: 2023-03-07

Liga 2011 - 10.03

W piątek (10.03) odbędzie się Liga Klubów Śląskich 2011 w Dąbrowie Górniczej.

Zbiórka: 7.30 pod GOS

Powrót: ok. 16.00.

Opiekun: trener Przemysław Brzeski

Jedziemy busem. Koszt - 20zł (odliczone, płacimy w busie)

Możliwość skreślenia zawodnika - środy (8.03) godz. 10.00.

Zgłoszeni zawodnicy:

1. Nawrocka

2. Wojtas

3. Bartnicka 

4. Ferfecka

5. Grabarczyk

6. Kusiak

7. Aplikowski

8. Borowski

9. Kępiński 

10. Michalik

11. Ziebura

12. Krzowski

13. Wacławik

14. Moj

15. Brzeski 

16. Gruszczyk

17. Majchrzak 

18. Manouz

19. Kryska

20. Wiśniewski

Data: 2023-03-06

8.03 - łączony trening A + B

8.03 (środa) trening grupy A i B odbędzie się od 19.00 do 20.00.

Data: 2023-03-05

Liga 2012 - 8.03

W środę (8.03) w Radlinie odbędzie się Liga Klubów Śląskich dla rocznika 2012.

Zbiórka - 7.45 pod GOS.

Powrót ok. 15.30

Opiekun: trener Mikołaj Pietrzyk

Jedziemy busem. Koszt - 20zł (odliczone, płacimy w busie).

Możliwość skreślenia zawodników do poniedziałku (6.03) godz. 12.00.

Zgłoszeni zawodnicy:

1. Badura J

2. Badura M

3. Bojda

4. Brachaczek

5. Czeczótka 

6. Dworak

7. Ganzel

8. Hanus

9. Holeksa

10. Krosny

11. Stuchlik

12. Rączka

13. Sitko 

14. Słowińska

15. Sobocik

16. Filapek

17. Lang

18. Reclik

Data: 2023-02-27

Przekaż 1,5 % Podatku dla naszych Dzieci

 WSPOMÓŻ DZIAŁALNOŚĆ UKS AQUATICA PAWŁOWICE przekazując 1,5% swojego podatku!!!

NUMER KRS:  0000064561

NAZWA OPP: FUNDACJA PRACOWNICZA  PRO-EKO

ul. Wyzwolenia 30

43-170 Łaziska Górne

CEL SZCZEGÓŁOWY: "AQUATICA"

 

Data: 2023-02-22

BARDZO WAŻNE!!! Czwartek i piątek (23/24.02)

Z powodu nieobecności trenera Mikołaja w czwartek i piątek nastąpią zmiany i odwołania.

Czwartek 23.03

Grupa N2 - trening odwołany

Grupa A - trening z trenerem Tomkiem (zgodnie z planem)

Grupa B - salka odwołana 

 

Piątek 24.02

Grupa A - trening odwołany 

Data: 2023-02-20

Liga klubów śląskich rocznik 2013

Dobry wieczór.

 

W poniedziałek 27.02.23 Odbędzie się 2 edycja Ligi dla rocznika 2013. Wyjazd planowany jest na 7:45. Zbiórka na parikngu koło boiska i hali. Powrót planowany jest na ok 14-15. Szczegóły przekaże po opublikowaniu list startowych. Przypominam o kwocie 20zł na transport.

POniżej lista zawodników zgłoszonych.

1. Szellner Kinga

2. Siemieniuch Alicja

3. Mężyk Lena

4. Bokłak Lena

5. Łokociejewska Oliwia

6. Pietrzak Paulina

7. Hejnoł julia

8. Sokół Filip

9. Grabarczyk Ksawery

10. Bugiel Jan

11. Chmiel Bartosz

 

Możliwe skreślenia ( ze względu na chorobę) do czwartku do 19.00 prosto smsmem do mnie

 

z poważaniem

Trener Tomek

Data: 2023-02-20

SALKA GR A

Witam,

 

W dniu jutrzejszym salka gr A (21.02.23) zostaje odwołana.

 

z poważaniem

trenerzy

Data: 2023-02-16

17.02 (piątek) łączenie grup A i B

W piątek trening łączony dla grupy A i B od 18.30 do 19.30.

 

Data: 2023-02-15

Liga 2011 - 20.02

W poniedziałek (20.02) odbędzie się Liga Klubów Śląskich 2011 w Gliwicach.

Zbiórka: 7.30 pod GOS

Powrót: ok. 15.30.

Opiekun: trener Przemysław Brzeski

Jedziemy busem. Koszt - 20zł (odliczone, płacimy w busie)

Możliwość skreślenia zawodnika - piątek (17.02) godz. 21.00.

Zgłoszeni zawodnicy:

1. Nawrocka

2. Wojtas

3. Bartnicka 

4. Ferfecka

5. Jastrzębska

6. Juzyk

7. Aplikowski

8. Borowski

9. Kępiński 

10. Michalik

11. Ziebura

12. Krzowski

13. Wacławik

14. Moj

15. Brzeski 

16. Gruszczyk

17. Majchrzak 

18. Manouz

19. Kryska

20. Wiśniewski - po zaakceptowaniu licencji PZP

Data: 2023-02-13

Grupowe zdjęcia

Serdecznie zachęcamy do zakupu grupowych zdjęć, które zostały wykonane podczas tworzenia kalendarza klubowego.

Szczegółowe informacje znajdują się w poniższym linku.

 

http://Fototchorz.zalamo.com/sesja/uksaquatica

Hasło: grupa

 

W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt z Panią Ewą Krzowską:

tel. 698801713

ek77@poczta.onet.eu

messenger   (Pracownia Fotograficzna Zofia Tchórz & Ewa Krzowska)

 

Data: 2023-02-13

Odwołana salka gr. B - czwartek

16.02 (czwartek) salka dla grupy B zostaje odwołana.

Zajęcia w wodzie zgodnie z planem.

Data: 2023-02-09

Liga 2012 - 17.02

W piątek (17.02) w Dąbrowie Górniczej odbędzie się Liga Klubów Śląskich dla rocznika 2012.

Zbiórka - 7.15 pod GOS.

Powrót ok. 15.00/15.30

Opiekun: trener Mikołaj Pietrzyk

Jedziemy busem. Koszt - 20zł (odliczone, płacimy w busie).

Możliwość skreślenia zawodników do wtorku (14.02) godz. 20.00.

Zgłoszeni zawodnicy:

1. Badura J

2. Badura M

3. Bojda

4. Brachaczek

5. Czeczótka 

6. Dworak

7. Ganzel

8. Hanus

9. Holeksa

10. Krosny

11. Stuchlik

12. Rączka

13. Sitko 

14. Słowińska

15. Sobocik

16. Filapek

17. Lasek

18. Reclik

19. Bańczyk N

20. Mendrok

Data: 2023-01-29

Ważne informacje!

1. Od poniedziałku (30.01) wznawiamy treningi po feriach zimowych.

2. Jest jeszcze możliwość nabycia kalendarza klubowego na rok 2023 na każdym treningu - najlepiej do końca tygodnia.

3. Przedstawiamy projekt kalendarza zawodów na II semestr - informujemy, że kalendarz może ulec zmianie.

17.02 - Dąbrowa Górnicza - Liga 2012

20.02 - Gliwice - Liga 2011

27.02 - Radlin - Liga 2013

8.03 - Radlin - Liga 2012

10.03 - Dąbrowa Górnicza - Liga 2011

22.03 - Dąbrowa Górnicza - Liga 2013

14.04 - Gliwice - Liga 2013

19.04 - Dąbrowa Górnicza - Liga 2011

25.04 - Radlin - Liga 2012

16.05 - Dąbrowa Górnicza - MISTRZOSTWA ŚLĄSKA 2012

26.05 - Gliwice - MISTRZOSTWA ŚLĄSKA 2013

02-03.06 - Dąbrowa Górnicza - MISTRZOSTWA ŚLĄSKA 2011

MITING PŁYWACKI W PAWŁOWICACH - 15.04 (sobota) !!! - WSZYSTKIE ROCZNIKI

Link do całego kalendarza (starsze roczniki również): https://www.slozp.pl/materialy/_upload/22_23/kalendarze/2023/projekt_kalendarza_2023_PDF.pdf?fbclid=IwAR05I0hF7NgI7D-qf4zeKGdr7awFLRVG7LWqF13AfMu--jWntezXpqeNm_M

 

Data: 2023-01-17

Ramowy Plan Półkolonii

Witam,

W dokumentach znajduje się plik RAMOWY PROGRAM PÓŁKOLONII

 

z poważaniem

trener Tomek

Data: 2023-01-14

Informacje!

1. W ferie zimowe (16-27.01) zajęcia dla grup popołudniowych zostają odwołane!

2. Gorąco zachęcamy do skorzystania z Wodnego Toru, który będzie zamontowany w pierwszym tygodniu ferii.

3. Są jeszcze dostępne kalendarze klubowe, jeśli jakiś wnuk lub wnuczka chciałby zrobić prezent w postaci kalendarza dla dziadków z okazji ich święta prosimy o bezpośredni kontakt z trenrem Mikołajem ( 660-592-272 )

4. Życzymy bezpiecznych i aktywnych ferii! :)

Data: 2023-01-11

Salka gr B

Witam,

 

WAŻNA INFORMACJA!!!

 

W dniu jutrzejszym 12.01.2023 salka gr B odwołana.

 

pozdrawiam

Trener Tomek

Data: 2023-01-10

Półkolonie Ferie 2023

Dzień dobry,

 

W zakładce dokumenty znajdują się 2 ważne pisma do wydruku dla osób zapisanych na półkolonie. Proszę o wypełnienie i dostarczenie do trenera Tomka, trener Natalii jeśli jest to  możliwe do końca tygodnia.

Ponadto przypominam  o wpłacie zaliczki oraz już wpłatach pozostałej kwoty, jako, że jest tylko 16 osób kwota jest wyższa.

 

Ramowy plan półkolonii udostępnie do pobrania do piątku wieczór.

 

pozdrawiam

trener Tomek

Data: 2022-12-22

SPRAWY BIEŻĄCE

Witam,

1. W okresie Świątecznym przerwa od treningów od 23.12 do 01.01.2023. Życzymy Państwu Wszelkiej pomyślności z okzaji Świąt Bożego Narodzenia.

 

2. Gr B po Feriach zaczyna trenowanie z rurką czołową.  Poniżej link do przykładowej rurki.

 

https://sklepmartes.pl/rurka-do-plywania-swim-snorkel-pro-iii-004826-501-arena?gclid=CjwKCAiAnZCdBhBmEiwA8nDQxabT3XjpZw11LEvNztRIHWG-30HOYfNx2jp6LW1KkgxEm7kw_7o1RBoCLrUQAvD_BwE

 

3. Cały czas otwarta jest lista na półkolonie. Póki co zapisanych jest 16 osób. Serdecznie zapraszamy. Jeśli kogoś pominąłem przepraszam i proszę o przypominjkę smsem. Proszę również o wpłacanie zaliczki na półkolonie w kwoice 200zł.

 

4. Lista zapisanych osób:

Kępiński Tomasz
Kojzar Lena
Szafron marta
GrabarczyK amelia
Badura Maks
Badura Olek
Badura Tymon
Filapek Maja
Czeczótka Matylda
Czeczótka Loen
Hanus Emilia
Hanus Stefania
Grabarczyk Ksawery
Milanowska Paulina
Szczepankiewicz Maja

Szczepankiewicz Antoni

Krsyka Stanisław

Dudek Szymon

 

z poważaniem

Trenerzy

 

Data: 2022-12-15

Półkolonie Ferie 2023

Witam

Są jeszcze miejsca na półkolonie. Wydłużamy więc zapisy do 22.12.2022. Zapraszamy do wspólnej zabawy przez ferie.

 

pozdrawiam

Data: 2022-12-14

Trening gr. A (16.12, piątek)

W piątek (16.12) trening dla grupy A odbędzie się w godzinach od 18.30 do 19.30!!!

Data: 2022-12-12

Mistrzostwa Śląska - rocznik 2012

W piątek (16.12) odbędą się Mistrzostwa Śląska dla rocznika 2012 w Dąbrowie Górniczej.

Zbiórka 6.15 na parkingu przy GOS.

Opiekun na zawodach: trener Mikołaj Pietrzyk

Jedziemy busem - koszt 20zł

Będzie przewidziany obiad - koszt 25zł (odliczone)

Powrót ok. 19.00.

Możliwość wycofania zawodnika do wtorku (13.12) godz. 21.00 u trenera prowadzącego.

Zgłoszeni zawodnicy:
1. Bojda Zofia
2. Brachaczek Maria
3. Czeczótka Matylda
4. Hanus Emilia
5. Krosny Katarzyna
6. Rączka Aleksandra
7. Słowińska Julia
8. Dworak Lilianna 
9. Sobocik Julia
10. Filapek Maja

11. Badura Julian
12. Badura Maksymilian
13. Holeksa Mateusz
14. Stuchlik Karol
15. Bańczyk Tymoteusz
16. Bańczyk Nikodem
17. Niezgoda Paweł 
18. Reclik Konrad
19. Ganzel Wojciech 
20. Lang Igor

Zabieramy: strój pływacki, czepek, okularki, klapki, koszulkę klubową, krótkie spodenki, karimate, picie i jedzenia na cały dzień.

Data: 2022-12-07

Knurów

Lista zawodników zgłoszonych na zawody w Knurowie:

Kania Zofia,

Kozieł Zuzanna

Niemiec Pola

Nyrek Julia

Oślizło Oliwier

Grabarczyk Ksawery

Grabarczyk Amelia

Filapek Maja

Holeksa Mateusz

Kryska Stanisław

Michalik Bartosz

 

Opiekunem na zawodach jest Trener Natalia. Zbiórka gr młodsza godz 8, gr starsza 11

 

pozdrawiam

Data: 2022-12-07

Salka gr B. 8.08. PILNE

Witam,

W dniu jutrzejszym salka gr B odwołana!!!!!

 

pozdrawiam

Data: 2022-12-01

Półkolonie Ferie 2023

Witam,

Planujemy półkolonie w 2 tygodniu ferii tj.23.01.2023-27.01.2023.

Wplanach mamy:

Lodowisko 3x, ścianką wspinaczkowa 2x, hala, basen, Funzeum, Wyjazd na sanki do hotelu stok z ciepłym posiłkiem, obiady codziennie.

zbiórki ok 8:30-do ok 15.

Półkolonie organizujemy dla dzieci z grup popołudniowych od rocznika 2016 oraz dla 7,6,5 klasy Mistrzostwa Sportowego.

Liczba miejsc 45.

Koszt: 550zł powyżej 30osób.

620 poniżej 30os.

 

Zapisy do 10.12.2022 u trener Tomka poprzez SMS. Lista zapisanych osób znajdzie się na stronie 12.12.2022.

nr tel. 515 287 331

 

z poważaniem

trener Tomek

Data: 2022-12-01

Wola informację!

Roczniki 2013 i młodsi 

Zbiórka 7.35 na basenie w Woli (przy kasach basenu)

 

Rocznik 2012 i starsi

Zbiórka 10.00 na basenie w Woli (przy kasach)

Adres: ul. Pszczyńska 9, Wola

Trenerzy na zawodach: Natalia Krypczyk - I blok, Mikołaj Pietrzyk - II blok 

Data: 2022-11-29

Zawody w Woli

Poniżej lista zawodników zapisanych na zawody w Woli:

 

1. Grabarczyk Amelia

2.Rączka Ola

3. Kępiński Tomasz

4.Krzowski Witold

5. Ziebura Borys

6. Lang Igor

7. Kryska Stanisław

8.Michalik Bartosz

9. Czeczótka Matylda

10. Bartnicka Joanna

11. Stuchlik Karol

12. Ganzel Wojtek

13. Krzowska Melania

14. Oślizło Oliwier

15. Rączka Hanna

16. Sojka Nina

17. Szcepankiewicz Maja

 

z poważaniem

Trenerzy

Data: 2022-11-27

Dodatkowe zawody w Knurowie!

Jest możliwość wyjazdu jeszcze na zawody do Knurowa 11.12 (niedziela).

Zgłoszenia do 4.12, godz. 20.00!

Chęć uczestnictwa w zawodach należy zgłosić mailem na adres: zawody@aquatica-pawlowice.pl

W treści: Jakie zawody, imię i nazwisko zawodnika oraz konkurencje (według komunikatu zawodów).

KOMUNIKAT ZAWODÓW: http://live.livetiming.pl/szulcik/2022/12_11_knurow/komunikat.pdf

Koszt: Osoby, z rocznika 2013 i młodsi które jeszcze nie były na zawodach w tym semestrze - koszty pokrywa klub. Pozostałe osoby, koszt 50zł pokrywają rodzice.

Płacimy: na konto klubu do 4.12. (Treść: Zawody Knurów - imię i nazwisko)

Data: 2022-11-24

Zawody Kozy

W niedziele (27.11) zbióra w Kozach o godz. 7.40.

Na zawodach będzie trener Mikołaj Pietrzyk

Adres: Pływalnia Centrum Sportowo – Widowiskowego w Kozach pl. ks. Karola Kochaja 1, 43-340 Kozy.

Data: 2022-11-23

Trening odwołany!!!

W piątek (25.11.2022) trening grupy N jest odwołany!!!

Data: 2022-11-22

Mistrzostwa Śląska – rocznik 2011

25.11 (piątek) w Gliwicach odbędą się Mistrzostwa Śląska dla rocznika 2011.

Wyjazd 7.30 spod GOSu. Jedziemy busem (koszt 20zł – płacimy w busie trenerowi)

Powrót około 19.00. 

Będzie przewidziany obiad, koszt 30zł – płacimy w busie.

Opiekun: trener Przemysław Brzeski

Lista zgłoszonych zawodników:

1. Grabarczyk Amelia

2. Jastrzębska Martyna

3. Majchrzak Jagoda

4. Kępiński Tomasz

5. Kryska Stanisław

6. Krzowski Witold

7. Moj Adam

8. Brzeski Julian

9. Bartnicka Joanna

10. Ziebura Borys

11. Ferfecka Nikola

12. Wojtas Martyna

13. Gruszczyk Zosia

14. Borowski Cezary

15. Nawrocka Weronika

16. Juzyk Marek

17. Manouz Samuel

18. Wacławik Łukasz

19. Michalik Bartosz

Zabieramy: strój pływacki, czepek, sprawdzone okularki, !!! KLAPKI !!!, 2/3 ręczniki, karimatę, koszulkę klubową, krótkie spodenki, picie na cały dzień, coś do zjedzenie.

Data: 2022-11-17

KALENDARZE!!!

Bardzo serdecznie zachęcamy do nabycia kalendarza klubowego na rok 2023!

Projekty kalendarzy (klasy mistrzostwa sportowego i grupy popołudniowe) są przedstawione na klubowym Facebooku.

Koszt kalendarza/y to tzw. cegiełka !!!!!

Osoby chętne proszone są o wysłanie SMSa do trenera Mikołaja (660-592-272).

Treść: Imię i nazwisko, który kalendarz (klasy sportowe/grupy popołudniowe lub oba) oraz ilość.

Każdy SMS będzie potwierdzony!!!

SMSa prosimy wysłać najlepiej do niedzieli.

Po wydrukowaniu odpowiedniej ilości kalendarzy (poinformujemy o tym fakcie w osobnym poście) będzie możliwość odbioru i złożenia cegiełki, która pozwoli rozwijać naszych młodych pływaków.

Bardzo serdecznie dziękujemy naszym przyjaciołom, którym również zależy na rozwoju młodych ludzi, a są to:

Zofia Tchórz & Ewa Krzowska Pracownia Fotograficzna

Strefa Języków Kinga Wowra

Tomasz Sobocik Fryzjerstwo

Fundacja JSW

imbpodbeskidzie.pl

Data: 2022-11-16

Zawody Cieszyn

W sobotę 19.11 - zbiórka w Cieszynie o godzina 8.40 przed wejściem na basen.

Na zawodach będzie trenerka Natalia Krypczyk.

Zabieramy: strój pływacki, czepek, okularki, klapki, koszulkę, spodenki, ręcznik, wodę, coś do zjedzenia.

Data: 2022-11-16

Salka gr B

W dniu jutrzejszym, 17.11.22 Salka gr B zostaje dowołana.

 

pozdrawiam

Data: 2022-11-09

Odwołane treningi!

11 listopada wszystkie treningi dla grup popołudniowych zostają odwołane.

Data: 2022-11-08

Zawody towarzyskie!!!

Bardzo serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w Mitingach Pływackich, które w najbliższym czasie będą organizowane.

Poniżej zostaną podane zawody, na które pojadą Trenerzy.

Wstępne informacje - na zawody jedziemy we własnym zakresie. 

Koszty zawodów - roczniki 2013 i starsi - koszt zgłoszenia pokrywają rodzice!!! Rocznik 2014 i młodsi - koszty zgłoszenia na jedne zawody pokrywa klub, z kolei każde następne pokrywają rodzice.

Chęć uczestnictwa w zawodach należy zgłosić mailem na adres: zawody@aquatica-pawlowice.pl

W treści: Jakie zawody, imię i nazwisko zawodnika oraz konkurencje (według komunikatu zawodów)

 

CIESZYN - 19.11 (sobota)

Zgłosznie na maila do 13.11 (niedziela) godz. 20.00 

Koszt - 60zł - Płacimy na konto klubu do 14.11 - Tytułem: Zawody Cieszyn

KOMUNIKAT ZAWODÓW: http://live.livetiming.pl/siemasz/2022/11_19_cieszyn/komunikat.pdf

 

KOZY - 27.11 (niedziela)

Załoszenie na maila do 18.11 (piątek) godz. 20.00

Koszt - przy 2 startach - 40zł, przy 3 startach 60zł - Płacimy na konto klubu do 18.11 - Tytułem: Zawody Kozy

KOMUNIKAT ZAWODÓW: http://live.livetiming.pl/zak/2022/11_27_kozy/komunikat.pdf

 

WOLA - 3.12 (sobota)

Zgłoszenie na maila do 23.11 (środa) godz. 20.00

Koszt: 40zł - Płacimy na konto klubu do 25.11 - Tytułem: Zwody Wola

KOMUNIKAT ZAWODÓW: http://live.livetiming.pl/szulcik/2022/12_03_wola/komunikat.pdf

 

ZABRZE - 4.12 (niedziela)

TYLKO ZAWODNICY, KTÓRZY JEŻDŻĄ NA LIGI KLUBÓW ŚLĄSKICH I MISTRZOSTWA ŚLĄSKA

Zgłoszenie na maila do 23.11 (środa) godz. 20.00

Koszt: 50zł - Płacimy na konto klubu do 25.11 - Tytułem: Zawody Zabrze

KOMUNIKAT ZAWODÓW: http://live.livetiming.pl/wisnia/2022/12_04_zabrze/komunikat.pdf

 

W razie pytań prosimy o kontakt z trenerem prowadzącym!!!

Data: 2022-11-06

Strefa Języków przyjacielem aQuaticy jest!!!

Miło nam poinformować, że nawiązaliśmy współpracę ze Szkołą Języków Obcych "Strefa Języków Kinga Wowra"!!!

Umiejętności pływackie jak i posługiwanie się językiem obcym są nieodzownymi elementami w dzisiejszych czasach!!!

Wierzymy, że współpraca pomiędzy aQuaticą a Strefą Języków przyniesie wspaniałe efekty w rozwoju młodych ludzi na poziomie fizycznym jak i intelektualnym!!!

Dziękujemy za zaufanie!!!

Bardzo serdecznie zachęcamy do nauki języka angielskiego!!! 

Nie zwlekaj, już teraz skontaktuj się z profesjonalistami od języka obcego!

FB - Strefa Języków Kinga Wowra

https://strefajezykow.pl

Data: 2022-10-28

Liga klubów śląskich rocznik 2013

Dobry wieczór,

 

Wyjazd na zawody odbędzie się 4.11.2022 (piątek). zbiorka o 7:15 na parkingu pod basenem od strony hali. Powrót planowany na ok 15. Zabieramy stroje, klapki, czepki klubowe, kularki (2 pary) oraz 20zł (wyliczone) na transport.

Nie zabieramy chipsów, 7daysów i tym podobnych słodyczy.

 

lista zgłoszonych zawodników:

Juroszek Anna

Pietrzak Paulina

Szellner Kinga

Mężyk Lena

Hejnoł Julia

Bokłak Lena

Siemieniuch Alicja

Chmiel Bartosz

Bugiel Jan

Grabarczyk Ksawery

Sokół Filip

 

Opiekunem na zawodach jest trener Tomek.

Data: 2022-10-24

Ważne informacje

1. Dnia 31.10.2022 (podniedziałek) treningi grup popołudniowych zostają odwołane.

 

2. Od listopada salka grupy B zostaje przeniesiona z poniedziałku na czwartek na godzinę 17.00.

 

z poważaniem

trenerzy

 

 

Data: 2022-10-17

Zdjęcie do kalendarza klubowego!!!

W tym tygodniu będą robione zdjęcia grup do kalendarza klubowego na Nowy Rok 2023!

CZWARTEK - na treningu 
gr. N2, A, B, C

PIĄTEK - na treningu
gr. N, E, D

Prosimy o 100% obecność!!!

Data: 2022-10-13

Liga Klubów Śląskich 2011 - 18.10 Gliwice

18.10 (wtorek) w Gliwicach odbędą się zawody Liga Klubów Śląskich rocznika 2011.

Wyjad 7.40 spod GOSu. Jedziemy busem (koszt 20 zł – płacimy w busie trenerowi)

Opiekun: Trener Przemysław Brzeski

Lista zgłoszonych zawodników:

1. Grabarczyk Amelia

2. Majchrzak Jagoda

3. Kępiński Tomasz

4. Kryska Stanisław

5. Kusiak Kuba

6. Aplikowski Wiktor

7. Krzowski Witold

8. Moj Adam

9. Brzeski Julian

10. Bartnicka Joanna

11. Ziebura Borys

12. Ferfecka Nikola

13. Wojtas Martyna

14. Gruszczyk Zofia

15. Lasek Kacper

16. Nawrocka Weronika

17. Manouz Samuel

18. Wacławik Łukasz

19. Michalik Bartosz

Możliwość wycofania zawodnika z zawodów do 15.10 (sobota) godz. 20.00! 

Rodzice zawodników z grupy popołudniowej proszeni są, aby wysłać rozmiar koszulki dziecka trenerowi Mikołajowi (660-592-272). Są nowe koszuli i chcemy, aby zawodnicy mieli je na pierwszych zawodach.

Zabieramy: strój pływacki, czepek, sprawdzone okularki, !!! KLAPKI !!!, ręcznik, koszulkę klubową (kto nie ma to granatową), krótkie spodenki, picie na cały dzień, coś do zjedzenie.

Data: 2022-10-12

Liga Klubów Śląskich 2012 - 17.10 Radlin

W poniedziałek (17.10) w Radlinie odbędą się zawody pływackie: Liga Klubów Śląskich rocznika 2012.

Wyjazd godz. 7.45 spod GOSu.

Opiekun: Trener Mikołaj Pietrzyk

Jedziemy busem. (koszt 20zł – płacimy trenerowi w busie).

Powrót ok. 14.00.

Lista zgłoszonych zawodników na te zawody:

1. Badura Maksymilian

2. Bańczyk Nikodem

3. Bańczyk Tymoteusz

4. Czeczótka Matylda

5. Bojda Zofia

6. Krosny Katarzyna

7. Lasek Adrian

8. Mendrok Igor

9. Holeksa Mateusz

10. Brachaczek Maria

11. Filapek Maja

12. Hanus Emilia

13. Sitko Julia

14. Stuchlik Karol

15. Słowińska Julia

16. Niezgoda Paweł

17. Badura Julian

18. Ganzel Wojciech

19. Lang Igor

20. Dworak Lilianna

21. Rączka Aleksandra

22. Reclik Konrad

Wypisanie zawodnika z zawodów możliwe do 15.10 (sobota) godzina 9.00!!!

Prosimy do niedzieli wieczora wysłać SMSem do trenera prowadzącego rozmiarówkę dziecka, ponieważ w dniu zawodów zostaną rozdane nowe koszuli dla zawodników!!!

Na zawody zabieramy: strój kąpielowy, czepek, sprawdzone okularki, klapki, koszulkę klubową (kto nie ma to granatową), krótkie spodenki, ręcznik, wodę do picia na cały dzień, coś zdrowego do zjedzenia.

W razie pytań prosimy o kontakt z trenerem prowadzącym.

Data: 2022-09-30

BADANIA LEKARSKIE!!!

Badania lekarskie są obowiązkowe dla wszystkich członków klubu!!!

I termin - 5.10 (środa) od godziny 18.30!
Przychodzą roczniki 2013 i starsi!!!! 
Oprócz zawodników z grupy D!

II termin - 14.10 (piątek) od godziny 18.00!
Przychodzą roczniki 2014 i młodsi oraz zawodnicy z grupy D!!!

Kosz badań to 30zł - pokrywają rodzice w dniu badań!!!

Badania przeprowadzone zostaną na salce klubowej.

Data: 2022-09-30

Czepek!!!

Klub zakupił czepki  w cenie 40zł za sztukę. Istnieje możliwość nabycia ich u trenera prowadzącego za połowę tej ceny, czyli 20zł.

Prosimy o odliczone pieniądze!

Data: 2022-09-28

Zebranie z rodzicami!!!

4.10 (wtorek) o godzienie 18:05 na salce klubowej odbędzie się zebranie z rodzicami zawodników grup popołudniowych.

Roczniki 2013, 2012 oraz 2011.

Obecność na zebraniu jest obowiązkowa!!!

W tym dniu salka dla grupy A zostaje odwołana.

Data: 2022-09-18

Salki + terminy zawodów!!!

Salki na grup A oraz B!

Poniedziałki - gr. B - 16.05 do 17.00 (od października)

Wtorki - gr. A - 18.10 do 19.00 (od 20 września)

Na salki przynosimy strój jak na WF.

 

Terminy zawodów - dla roczników 2011, 2012, 2013.

17.10 - Liga Klubów Śląskich 2012 - Radlin

18.10 - Liga Klubów Śląskich 2011 - Gliwice 

4.11 - Liga Klubów Śląskich 2013 - Dąbrowa Górnicza

25.11 - Mistrzostwa Śląska 2011 - Gliwice

16.11 - Mistrzostwa Śląska 2012 - Dąbrowa Górnicza

 

Poniżej podajemy link do całego kalendarza zawodów na pierwsze półrocze (roczniki starsze)

https://www.slozp.pl/materialy/_upload/22_23/kalendarze/kalendarz_NEW_2_polowa_2022.pdf

Informujemy, że terminy mogą ulec zmianie!!!

 

Data: 2022-09-12

Wyniki naboru do klubu UKS Aquatica Pawłowice + ważne informacje!

Grupa A - Mikołaj Pietrzyk

1. Matylda Czeczótka

2. Julia Sobocik

3. Aleksandra Rączka

 

Grupa B - Tomasz Milanowski

1. Jan Bugiel

2. Krzysztof Bugiel

3. Mikołaj Krakowski

4. Filip Krakowski

 

Grupa C - Tomasz Milanowski

1. Mateusz Sitko

2. Julia Hejnoł

3. Dawid Łoskot 

 

Grupa D - Natalia Krypczyk

1. Kacper Cyrulik

2. Ryszard Jastrzębski

3. Marek Lichna

 

Grupa E - Natalia Krypczyk

1. Marta Sojka

2. Lena Kojzar

3. Szymon Wojtas

4. Leon Czeczótka

5. Franciszek Janik

6. Zofia Kania

 

Grupa N - Małgorzata Bucholc

1. Marek Wożgin

2. Paweł Wożgin

3. Marta Szafron

4. Kuba Cyrulik

5. Nikodem Hus

6. Alex Krężelok

7. Wojciech Lukasek

8. Natalia Lukasek

9. Nina Szuba

10. Szymon Ganzel

11. Kinga Polanowska

12. Jan Bednarczyk

13. Jan Jastrzębski

14. Hanna Swaczyj

 

Grupa N2 - Mikołaj Pietrzyk

1. Franciszek Ilmak

2. Maksymilian Pola

3. Julian Hachuła

4. Kasper Salamon

5. Ignacy Tarasiuk

6. Jan Moj

7. Jakub Malcharek

8. Kinga Pfeifer

 

Informację o płatnościach, dokumentach i badaniach.

1. Treningi zaczynamy od wtorku 13.09.2022 według harmonogramu - Do pobrania: strona klubu - informacje - dokumenty - grafik końcowy 22/23.

2. Zawodnicy przychodzą na trening 10 minut przed rozpoczęciem treningu (np. o 15.50 jeśli trening jest na 16.00) i czekają pod kasami basenu. Trener wpuszcza grupę na trening.

3. Prosimy wydrukować i wypełnić DEKLARACJĘ CZŁONKOWSKĄ!!! Do pobrania: strona klubu - informacje - dokumenty - deklaracja (Przynieść ten dokument na pierwszy trening).

4. Należy również dokonać opłat:

a) 140zł - jednorazowe wpisowe do klubu (każde dziecko)

b) 140zł - składki członkowskiej za miesiąc wrzesień (za pierwsze dziecko, za każde kolejne 70zł)

c) 140zł - składka członkowska za miesiąc październik (za pierwsze dziecko, za każde kolejne 70zł)

d) Informujemy, że w Naszym klubie składkę członkowską opłaca się z góry, czyli za miesiąc październik opłatę należy dokonać do 20 września itd.!!!! 

Dane do przelewu można znaleźć w regulaminie klubu - Do pobrania: strona klubu - informacje - regulamin.

Od lutego składka wzrosła do 140zł, w regulaminie jest mały błąd.

5. Każdy zawodnik trenujący w klubie musi posiadać ważne badania lekarskie - o tym jeszcze poinformujemy w osobnym poście.

W razie pytań prosimy kontaktować się z trenerem prowadzącym:

Mikołaj Pietrzyk - 660 592 272

Tomasz Milanowski - 515 287 331

Natalia Krypczyk - 789 363 261

Małgorzata Bucholc - 783 687 419

Bardzo prosimy systematycznie wchodzić na naszą stronę klubu, tu umieszczamy ważne informacje!!!

Data: 2022-09-09

Grafik 22/23 końcowy

Witam,

W dokumentach znajduje się końcowa wersja grafiku na rok szkolny 2022/23. treningi na lądzie - popularne salki, zostaną podane w najbliższym czasie.

pozdrawiam

Tomasz Milanowski

Data: 2022-09-08

GRAFIK

Dzień Dobry,

Zajęcia zaczynamy od wtorku 13.09, ze względu na nabór, który odbywa się w poniedziałek. W dokumentach znajduje się grafik zajęć na najbliższy tydzień. Grafik ten jest ważny tylko do piątku i znajduje się w zakładce dokumenty zpo dtytułem grafik do 16.09.2022

W najbliższym czasie powinien pojawić się końcowy grafik zajęć.

z poważaniem

trener Tomek

Data: 2022-08-23

Nabór do UKS Aquatica Pawłowice!

Ogłaszamy nabór do klubu UKS aQuatica Pawłowice!

W poniedziałek (12.09) o godzinie 17.00 na pływalni w Pawłowicach odbędzie się sprawdzian umiejętności.

Zbiórka 16.40 pod kasami basenu!

Prosimy zabrać: strój pływacki, czepek oraz okularki.

Prosimy również wysłać SMSa wstępnego pod numer telefonu 783 687 419 o treści:

„Imię i nazwisko dziecka oraz rok urodzenia” w celu lepszej organizacji sprawdzianu umiejętności. (Każde zgłoszenie będzie potwierdzone SMSem)

Zapraszamy szczególnie dzieci z rocznika 2014 i młodsi!

Roczniki 2013 i starsi – muszą posiadać umiejętności pływania minimum 3 stylami!

Lista zawodników, którzy dostaną się do klubu zostanie opublikowana 13.09 na stronie klubowej.

Data: 2022-08-23

Podział na grupy - sezon 2022/2023

Treningi wznawiamy 13.09 (wtorek)!!!

Od 29.08 do 11.09 jest przerwa technologiczna na pływalni, a 12.09 będzie przeprowadzony nabór do klubu.

Harmonogram treningów ukaże się na stronie klubu około 7 września.

Grupa A – Mikołaj Pietrzyk

1. Aplikowski Wiktor

2. Bojda Zofia

3. Kurtok Jakub

4. Kusiak Kuba

5. Badura Julian

6. Brachaczek Maria

7. Ganzel Wojciech

8. Gruszczyk Zofia

9. Hanus Emilia

10. Juzyk Marek

11. Krosny Katarzyna

12. Lang Igor

13. Lasek Kacper

14. Słowińska Julia

15. Holeksa Mateusz

16. Stuchlik Karol

17. Badura Maksymilian

 

Grupa B – Tomasz Milanowski

1. Borowski Cezary

2. Chmiel Bartosz

3. Bańczyk Nikodem

4. Bańczyk Tymoteusz

5. Błachut Filip

6. Dworak Lilianna

7. Knaś Bartłomiej

8. Lasek Adrian

9. Mendrok Igor

10. Niezgoda Paweł

11. Pietrzak Paulina

12. Reclik Konrad

13. Sitko Julia

14. Jastrzębska Martyna

15. Bokłak Lena

16. Kozieł Szymon

17. Wardas Dawid

 

Grupa C – Tomasz Milanowski

1. Byrdek Maja

2. Gaża Zuzanna

3. Grabarczyk Ksawery

4. Hanus Stefania

5. Juroszek Anna

6. Krzowska Melania

7. Milanowska Paulina

8. Molitor Patrycja

9. Niemiec Pola

10. Nyrek Julia

11. Siemieniuch Alicja

12. Sojka Nina

13. Sokół Filip

14. Szczepankiewicz Antoni

15. Chmiel Oliwier

16. Godziek Marcelina

17. Szellner Kamil

18. Szellner Kinga

19. Walczak Paulina

20. Wardas Robert

21. Stachowicz Oliwia

 

Grupa D – Natalia Krypczyk

1. Badura Aleksander

2. Badura Laura

3. Byrdek Kacper

4. Hus Maksymilian

5. Juzyk Szymon 

6. Krzowski Bartłomiej

7. Kurowski Krzysztof

8. Nawrocki Rafał

9. Niemczyk Emilia

10. Przybyło Jan

11. Siemieniuch Jakub

12. Wolnik Nikola

13. Półgroszewicz Szymon

14. Szostak Filip

15. Świerkot Monika

16. Lubos Wojciech

 

Grupa E – Natalia Krypczyk

1. Błahut Borys

2. Szczepankiewicz Maja

3. Szendera Huber

4. Badura Tymon

5. Dudek Szymon

6. Grzyb Patrycja

7. Grzyb Piotr

8. Hachuła Miłosz

9. Knaś Wojciech

10. Kozieł Zuzanna

11. Kuchta Hanna

12. Kuraś Amelia

13. Kurtok Bartosz

14. Lipiński Oskar

 

Grupa N – Małgorzata Bucholc

 

W pierwszych tygodniach treningowych może dojść do delikatnych przesunięć zawodników między grupami!!!

 

Data: 2022-08-01

Półkolonie

W dniu dzisiejszym w godzinach wieczornych na stronie udostępimy Ramoy Plan półkolonii. Proszę o zapoznanie się.

Przypominam również o wpłacaniu 200zł na konto klubu - jest to całkowita kwota półkolonii.

 widzimy się w poniedziałek

pozdrawiam

Trener Tomek

Data: 2022-07-03

Wakacyjna Nauka Pływania 2022

UKS Aquatica oraz GOS w Pawłowicach serdecznie zapraszają do wzięcia udziału w WAKACYJNEJ NAUCE PŁYWANIA 2022!

Termin: 16-26.08.2022 (9 spotkań)

* Zajęcia będą odbywać się codziennie w godz. od 9.00 do 11.00  na Krytej Pływalni „Wodny Raj” w Pawłowicach. Czas trwania zajęć – 1 godzina zegarowa. 

* Zapraszamy wszystkie dzieci w wieku od 6 do 11 lat.

* Koszt zajęć (9 spotkań) – 180zł !!!

* W cenie m.in. wejście na basen oraz ubezpieczenie.

* Kwotę należy wpłacić przelewem na konto : B.S. PAWŁOWICE  61 8447 0005 0000 1821 2000 0001

do dnia 12.08.2022r. (tytuł przelewu: Imię i Nazwisko dziecka - Wakacyjna Nauka Pływania.

* Zapisy na zajęcia i szczegółowe informacje: Mikołaj Pietrzyk - 660 592 272 (SMS – treść: imię i nazwisko dziecka oraz rok urodzenia)

Data: 2022-07-02

Składki członkowskie!!!

Informujemy, że w okresie wakacyjnym należy opłacić składkę członkowską:

Lipiec - 70zł

Sierpień - 70zł

(za każde dziecko)

Udanych wakacji!!! :)

Data: 2022-06-21

Zmiana godziny treningu grupy B!

W środę 22.06 grupa B trening łączony z grupa A o godzinie 17:00 do 18:00!!!!!

Data: 2022-06-19

Odwołana salka gr. A

Informujemy, że 20.06 (poniedziałek) salka dla grupa A zostaje odwołana.

Zajęcia w wodzie zgodnie z planem. 

Data: 2022-06-18

Pólkolonie

Witam,

Od 19.06 na stronie klunowej można pobrać regulamin oraz kartę kwalifikacyjną na półkolonie klubowe. należy oddać je trenerom do czwartku tj 23.06.2022

Koszt pólolonii zamknie się w kwocie 200zł/osobę. Pieniążki wpłacamy DOPIERO w lipcu, do końca miesiąca. Czekamy jeszcze na podpisanie umowy z Fundacją.

Poniżej lista osób zakwalifikowanych

Krzowski Witold
Krzowska Melania
Borowski Cezary
Hanus Emilia
Hanus Stefania
Milanowski Szymon
Milanowska Paulina
Brachaczek Stanisław
Brachaczek Maria
Słowińska Julia
Knaś Bartek
Knaś Wojciech
Grabarczyk Amelia
Grabarczyk Ksawery
Szczepankiewicz Antoni
Michalik Bartosz
Badura Maksymilian
Badura Tymon
Badura Aleksander
Badura Julian
Badura Laura
Ziebura Borys
Chmiel Jakub
Chmiel Bartosz
Chmiel Oliwier
Swaczyj Franciszek
Kryska Stanisław
Dworak Liliana
Niezgoda Paweł
Sławek Miłosz
Godziek Marcelina
Kępiński Tomasz
Filapek Maja
Bokłak Lena
juroszek Anna
Holeksa Mateusz
Jastrzębska Martyna
Kuraś Amelia 

pozdrawiam

Trener Tomek

 

Data: 2022-06-18

Salka gr B

Witam,

we wtorek (21.06.22) salka gr odwołana.

pozdrawiam

Trener Tomek

Data: 2022-06-12

Ważne informacje!

1) 16 i 17 czerwca (czwartek, piątek) treningi dla grup popołudniowych zostają odwołane!

2) Trenujemy do 23.06 (czwartek) włącznie!!! 

3) Jest możliwość zdobycia Karty Pływackiej. 

Do egzaminu można przystąpić na każdym treningu do dnia 23.06.

Egzamin: 200m w dowolny sposób i minimum 50m grzbietem - bez zatrzymania, skok do wody ze słupka (może być na nogi), 5m pływania pod wodą.

Koszt: 25zł - ODLICZONE - płacimy trenerowi prowadzącemu.

Data: 2022-06-01

Zmiana godzin treningu!!! Gr. A i B

W piątek (3.06) trening łączony A + B!

Godzina: 18.00 - 19.30!!!

Data: 2022-05-29

Zawody - Drużynowy Wielobój Pływacki Dzieci 10 i 11 lat - Gliwice

W piątek i sobotę (3-4.06) w Gliwicach odbędą się ostatnie w tym roku szkolnym zawody dla rocznika 2011 i 2012.

Zbiórka (w piątek i sobotę): 7.45 pod GOSem.

Koszt: 20zł - za dwa dni (płacimy trenerowi w busie)

Opiekunowie: Piątek - trener Tomasz Milanowski ; Sobota - trener Mikołaj Pietrzyk

Lista zgłoszonych zawodników - I dzień (piątek)!!!

1. Grabarczyk

2. Majchrzak

3. Garlińska

4. Swaczyj

5. Kryska

6. Kusiak

7. Michalik

8. Hanus

9. Bojda

10. Brachaczek

11. Filapek

12. Słowińska

13. Lang

14. Holeksa 

15. Badura J.

16. Badura M.

17. Ganzel

18. Stuchlik 

19. Nawrocka

20. Wojtas

21. Ferfecka

22. Kępiński

23. Krzowski

II dzień (sobota)!!!

1. Majchrzak

2. Ferfecka

3. Wojtas

4. Kępiński

5. Kusiak

6. Manouz

7. Brzeski

8. Bojda

9. Brachaczek

10. Filapek

11. Hanus

12. Słowińska

13. Badura J.

14. Badura M.

15. Ganzel 

16. Holeksa

17. Lang

18. Stuchlik

19. Grabarczyk

20. Garlińska

21. Michalik

22. Krzowski

23. Swaczyj

24. Kryska 

25. Kurtok

Możliwość wycofania zawodnika do 31.05 (wtorek) godz. 21.00.

Data: 2022-05-29

Odwołana salka gr. A

We wtorek (31.05) salka dla grupy A zostaje odwołana!

Trening w wodzie zgodnie z planem. 

Data: 2022-05-26

PÓŁKOLONIE WAKACYJNE

Witam,

Jak co roku, palnujemy zorganizować półkolonie dla naszych zawodników. Chcemy skorzystać z możliwości współpracy z fundacją JSW, dlatego na dziś zbieramy chętnych do udziału. Czy TE konkretne półkolonie się odbędą we współpracy jsw zależy od oceny wniosku o dofinansowanie. Aby je zorganiozwać musimy złożyć wniosek w poniedziałek dlatego zapisy do niedzieli. W tym roku planujemy następująco:

 

TERMIN 8-12.08.2022

 

Kwota - przy wspraciu jsw nie powinna przekroczyć 200 zł na osobę.

 

zapisy - do 29.05.2022 smsem z imieniem nazwiskiem i rocznikiem dziecka pod nr tel 515 287 331 (trener Tomek)

 

dla kogo: roczniki 2015 -2009(7 klasa)

 

plan:

1 dzień na terenie GOSu, 1 dzień na poligonie strażackim z grillem, wyjazd do kopalni Guido, wycieczka w góry na Błatnią z ogniksiem oraz wyjazd na MOLO OSiek.

 

ps.  INFORMACJĘ O ODBYCIU SIĘ PÓLKOLONII W TAKIM KSZTAŁCIE PODAMY NIEZWŁOCZNIE PO DECYZJI FUNDACJI JSW. Jeśli nie uda otrzymać się dofinansowania będziemy próbowali zorganizować półkolonie w tym samym terminie z minilamną zmianą planów, aby nie podnosić kosztów.

 

z poważaniem

Trener Tomek

 

 

Data: 2022-05-24

Zawody - Cieszyn!

31.05 (wtorek) w Cieszyn - basen uniwersytetu Śląskiego.

Rozgrzewka 15:45

Zawody 16:30.

Opłata startowa 20 zł.

Opiekun: trenerka Natalia Krypczyk 

Zawody przeznaczone są dla młodszych - roczniki 2013 i młodsi + możliwość zgłoszenia rodzeństwa starszego do 2010.

Deklaracje chęci udziału zgłaszamy do środy 25.05 godzina 20:00 do trenerki Natalii sms pod numer 789363261.

Transport we własnym zakresie!

Data: 2022-05-23

Zmiana godzin treningu!!! Grupa A

Informujemy, że we wtorek (24.05) trening grupy A odbędzie się razem z grupą B.

16.00 - 17.00 - salka A+B

17.00 - 18.30 - woda A+B

Data: 2022-05-17

Mistrzostwa Śląska - rocznik 2012

W piątek (20.05) w Gliwicach odbędą się zawody pływackie: Mistrzostwa Śląska dla rocznika 2012.

Wyjazd godz. 7.45 spod GOSu.

Opiekun: Trener Tomasz Milanowski.

Jedziemy busem. (koszt 20zł – płacimy trenerowi w busie).

Będzie przewidziany obiad dla zawodników. (Kosz będzie podany w późniejszym terminie).

Powrót około 17.00.

Lista zgłoszonych zawodników na te zawody:

1. Badura Maksymilian

2. Bańczyk Nikodem

3. Bańczyk Tymoteusz

4. Błachut Filip

5. Bojda Zofia

6. Krosny Katarzyna

7. Lasek Adrian

8. Mendrok Igor

9. Holeksa Mateusz

10. Brachaczek Maria

11. Filapek Maja

12. Hanus Emilia

13. Sitko Julia

14. Stuchlik Karol

15. Słowińska Julia

16. Niezgoda Paweł

17. Badura Julian

18. Ganzel Wojciech

19. Lang Igor

20. Dworak Lilianna

21. Reclik Konrad

Na zawody zabieramy: strój kąpielowy, czepek, sprawdzone okularki, klapki, koszulkę klubową (kto nie ma to granatową), krótkie spodenki, 2/3 ręczniki, wodę do picia na cały dzień, coś zdrowego do zjedzenia.

W razie pytań prosimy o kontakt z trenerem prowadzącym.

Data: 2022-05-11

Zbiórka na Miting + zmiana godzin treningu w piątek (13.05)!!!!

Zbiórka na Miting w Pawłowicach (14.05, sobota)

Rocznik 2012 i młodsi - godz. 7.15

Rocznik 2011 i starsi - godz. 12.15

Zmiana godzin treningu w piatek (13.05)

18.00 - 19.30 - gr. A,B,C (powód zmiany - trenerzy na zawodach) / salka dla gr. C w tym dniu zostaje odwołana!

19.30 - 21.00 gr. D - bez zmian 

Data: 2022-05-08

Mistrzostwa Śląska - rocznik 2011

13.05 (piątek) w Dąbrowie Górniczej odbędą się Mistrzostwa Śląska dla rocznika 2011.

Wyjad 6.15 spod GOSu. Jedziemy busem (koszt 20 zł – płacimy w busie trenerowi)

Powrót około 18.00/19.00. 

Będzie przewidziany obiad, koszt 23zł – płacimy w busie.

Opiekunowie: trenerka Natalia Krypczyk oraz trener Mikołaj Pietrzyk

Lista zgłoszonych zawodników:

1. Grabarczyk Amelia

2. Jastrzębska Martyna

3. Majchrzak Jagoda

4. Kępiński Tomasz

5. Kryska Stanisław

6. Kusiak Kuba

7. Aplikowski Wiktor

8. Kurtok Jakub

9. Krzowski Witold

10. Moj Adam

11. Brzeski Julian

12. Bartnicka Joanna

13. Ziebura Borys

14. Ferfecka Nikola

15. Wojtas Martyna

16. Gruszczyk Zosia

17. Lasek Kacper

18. Borowski Cezary

19. Nawrocka Weronika

20. Juzyk Marek

21. Manouz Samuel

22. Garlińska Inga

23. Swaczyj Franciszek

24. Wacławik Łukasz

25. Bojarska Zuzanna

26. Knaś Bartłomiej

27. Michalik Bartosz

Możliwość wycofania zawodnika z zawodów do 10.05 (wtorek) godz. 18.00! 

Zabieramy: strój pływacki, czepek, sprawdzone okularki, !!! KLAPKI !!!, 2/3 ręczniki, karimatę, koszulkę klubową (kto nie ma to granatową), krótkie spodenki, picie na cały dzień, coś do zjedzenie.

 

Data: 2022-05-01

Majówka + powrót do starych godzin w środę gr. C i E2

Informujemy, że 2.05 oraz 3.05 treningi dla grup popołudniowych zostają odwołane!

Od 4.05 (środa) wracamy do starych godzin treningowych dla gr. C i E2!

Grupa E2 - 16.00 - 17.00

Grupa C - 18.00 - 19.00

Data: 2022-04-24

Odwołana salka gr. A - wtorek

Informujemy, że we wtorek (26.04) salka dla grupy A zostaje odwołana.

Zajęcia w wodzie zgodnie z planem.

Data: 2022-04-20

BARDZO WAŻNE!!!

W związku z tragicznym wypadkiem w Kopalni Węgla Kamiennego Pniówek, w którym zginęli górnicy, Wójt Gminy Pawłowice ogłosił na terenie gminy żałobę do niedzieli 24 kwietnia 2022. W tym czasie na terenie gminy nie będą odbywać się żadne wydarzenia o charakterze rozrywkowym i sportowym, dlatego XII Międzynarodowy Miting Pływacki Pawłowice 2022 zostaje przeniesiony na 14 maja 2022.

Data: 2022-04-19

Lista osób zgłoszonych na Miting w Pawłowicach - grupy popołudniowe

Możliwość skreśleń zawodników do czwartku (21.04) godz. 12.00!!! SMS do trenera prowadzącego!

Rocznik 2012 i młodsi startują rano.

Rocznik 2011 i starsi po południu.

Godziny zbiórek zostaną podane w środę wieczorem.


Grupa A

Aplikowski Wiktor

Bojda Zofia

Brzeski Julian

Filapek Maja

Grabarczyk Amelia

Kępiński Tomasz

Kryska Stanisław 

Krzowski Witold

Kurtok Jakub

Kusiak Kuba

Majchrzak Jagoda

Michalik Bartosz

Moj Adam

Moj Wojciech

Półgroszewicz Szymon

 

Grupa B

Badura Julian

Badura Maksymilian

Cezary Borowski

Brachaczek Maria

Chmiel Bartosz

Ferfecka Nikola

Ganzel Wojciech

Gruszczyk Zofia

Hanus Emilia

Juzyk Marek

Krosny Katarzyna

Lasek Kacper

Lang Igor

Manouz Samuel

Słowińska Julia

Świerkot Monika

Wacławik Łukasz

Wojtas Martyna

Nawrocka Weronika

 

Grupa C

Bańczyk Nikodem

Bańczyk Tymoteusz

Bartnicka Joanna

Błachut Filip

Bojarska Zuzanna

Dworak Lilianna

Holeksa Mateusz

Lasek Adrian

Mendrok Igor

Musiolik Kacper

Niezgoda Paweł

Pietrzak Paulina

Sitko Julia

Stuchlik Ziebura

Reclik Konrad

Grupa D

Bartłomiej Krzowski

Jan Przybyło

Jakub Siemieniuch

 

Grupa E1

Bokłak Lena

Byrdek Maja

Grabarczyk Ksawery

Hanus Stefania

Juroszek Anna

Kozieł Szymon

Krzowska Melania

Milanowska Paulina

Molitor Patrycja

Niemiec Pola

Nyrek Julia

Siemieniuch Alicja

Sojka Nina

Sokół Filip

Szczepankiewicz Antoni

Gaża Zuzanna

 

Grupa E2

Borys Błahut

Oliwier Chmiel

Marcelina Godziek

Oliwia Stachowicz

Kamil Szellner

Kinga Szellner

Paulina Walczak

Dawid Wardas

Robert Wardas

Maja Szczepankiewicz

 

Grupa N

Badura Tymon

Dudek Szymon

Grzyb Patrycja

Grzyb Piotr

Hachuła Miłosz

Knaś Wojciech

Kozieł Zuzanna

Kuchta Hanna

Kuraś Amelia

Kurtok Bartosz

Lipiński Oskar

Data: 2022-04-19

Ciasto na Miting!

Zwracamy się z prośbą do rodziców o pomoc w organizacji Naszego Mitingu.

Jeśli ktoś z Państwa wyrazi chęć upieczenia ciasta i dostarczenia go na Miting (23.04) to prosimy o kontakt z Panią Agnieszką Gorgosz - 601587505!

Z góry dziękujemy! :)

Data: 2022-04-16

Zawody - LKŚ - 22.04.2022

W piątek (22.04) w Gliwicach odbędą się zawody pływackie: Liga Klubów Śląskich rocznika 2012.
Wyjazd godz. 7.45 spod GOSu.
Opiekun: Trenerka Natalia Krypczyk
Jedziemy busem. (koszt 20zł – płacimy trenerce w busie).

Lista zgłoszonych zawodników na te zawody:

1. Badura Maksymilian

2. Lang Igor

3. Bańczyk Tymoteusz

4. Błachut Filip

5. Bojda Zofia

6. Krosny Katarzyna

7. Lasek Adrian

8. Mendrok Igor

9. Holeksa Mateusz

10. Brachaczek Maria

11. Filapek Maja

12. Hanus Emilia

13. Sitko Julia

14. Stuchlik Karol

15. Słowińska Julia

16. Ganzel Wojciech

17. Badura Julian

Wypisanie zawodnika z zawodów możliwe do 19.04 (wtorek) godzina 20.00!!!

Prosimy wydrukować i wypełnić zgodę COVID – przynosimy na zbiórkę w dniu zawodów.

Do pobranie ze strony klubu – Informacje – Dokumenty – COVID.

Na zawody zabieramy: strój kąpielowy, czepek, sprawdzone okularki, klapki, koszulkę klubową (kto nie ma to granatową), krótkie spodenki, ręcznik, wodę do picia, coś zdrowego do zjedzenia.

W razie pytań prosimy o kontakt z trenerem prowadzącym.

Data: 2022-04-14

Ważne! Próby sprawnościowe dla kandydatów do Klas Mistrzostwa Sportowego!

21.04.2022 (czwartek) o godzinie 16.00 odbędzie się sprawdzian umiejętności dla kandydatów do oddziałów mistrzostwa sportowego!

Bardzo prosimy zabrać strój pływacki (strój kąpielowy, czepek, okularki) oraz strój gimnastyczny (koszulkę, spodenki, buty zmienne).

Zapraszamy wszystkich kandydatów do przyszłorocznej klasy V i VI!

Data: 2022-04-10

Wtorek (12.04) zmiany!!!

We wtorek (12.04) salki dla grup A oraz B zostają odwołane!

Trening w wodzie łączony A+B od 17.00 do 18.30!!!

Data: 2022-04-09

Przerwa świąteczna - grupy popołudniowe!

Informujemy, że treningi dla grup popołudniowych odbywają się do środy (13.04) włącznie.

Przerwa świąteczna od czwartku (14.04) do poniedziałku (18.04).

Wznowienie treningów - wtorek (19.04).

Data: 2022-04-07

Zawody - LKŚ 2011 - 12.04.2022

12.04 (wtorek) w Dąbrowie Górniczej odbędzie się Liga Klubów Śląskich dla rocznika 2011.

Wyjad 7.15 spod GOSu. Jedziemy busem (koszt 20 zł – płacimy w busie trenerowi)

Opiekunem będzie trener Tomasz Milanowski. 

Lista zgłoszonych zawodników:

1. Grabarczyk Amelia

2. Michalik Bartosz

3. Majchrzak Jagoda

4. Kępiński Tomasz

5. Kryska Stanisław

6. Kusiak Kuba

7. Aplikowski Wiktor

8. Kurtok Jakub

9. Krzowski Witold

10. Moj Adam

11. Brzeski Julian

12. Bartnicka Joanna

13. Ziebura Borys

14. Ferfecka Nikola

15. Wojtas Martyna

16. Gruszczyk Zosia

17. Lasek Kacper

18. Wacławik Łukasz

19. Borowski Cezary

20. Juzyk Marek

21. Manouz Samuel

22. Garlińska Inga

23. Swaczyj Franciszek

24. Bojarska Zuzanna

Prosimy wydrukować zgodę COVID ze strony klubu i uzupełnioną przynieść na zbiórke w dniu zawodów!!!

Możliwość wycofania zawodnika z zawodów 9.04 (sobota) godz. 21.00!

Zabieramy: strój pływacki, czepek, sprawdzone okularki, !!! KLAPKI !!!, 2 ręczniki, karimatę, koszulkę klubową (kto nie ma to granatową), krótkie spodenki, picie, coś do zjedzenie.

Data: 2022-04-04

Odwołana salka gr. A

We wtorek (5.04) nie odbędą się zajęcia na sali dla grupy A.

Trening w wodzie zgodnie z planem.

Data: 2022-03-28

Zawody Wola - Informacje

2.04 (sobota) odbędą się zawody w Woli.

Transport we własnym zakresie.

Adres: Pływalnia Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji ul. Pszczyńska 9 , 43-225 Wola

Opiekun na I i II bloku - trener Mikołaj Pietrzyk

Prosimy o wydrukowanie zgody COVID i wypełnioną przynosimy na zbiórkę w dniu zawodów.

Do pobrania ze strony Naszego klubu lub http://live.livetiming.pl/szulcik/2022/04_02_wola/covid_z.pdf

I blok - zbiórka o godz. 7:40 pod kasami basenu w Woli.

Lista zawodników startujących w I bloku:

1. Filapek Maja

2. Kozieł Szymon

3. Sitko Julia

4. Stuchlik Karol

5. Holeksa Mateusz

6. Pietrzak Paulina

7. Bańczyk Nikodem

8. Bańczyk Tymoteusz

9. Chmiel Bartosz

10. Wardas Dawid

11. Wardas Robert

II blok - zbiórka 10:50 pod kasami basenu w Woli.

Lista zawodników startujących w II bloku:

1. Kryska Stanisław

2. Kępiński Tomasz

3. Brzeski Julian

4. Grabarczyk Amelia

5. Krzowski Witold

6. Jastrzębska Martyna

7. Bartnicka Joanna

8. Ziebura Borys

9. Swaczyj Franciszek

10. Michalik Bartosz

Na zawody zabieramy: strój kąpielowy, czepek, sprawdzone okularki, klapki, koszulkę klubową (kto nie ma to granatową), krótkie spodenki, ręcznik, wodę do picia, coś zdrowego do zjedzenia.

W razie pytań prosimy o kontakt z trenerem Mikołajem 660-592-272.

Data: 2022-03-27

Zmiana godzin treningu!!!

Informujemy, że od 30.03 następuje zmiana godzin treningu dla dwóch grup.

W każdą środę:

Gr. C - 16.00 do 17.00

Gr. E2 - 18.00 do 19.00

O ewentualnym powrocie do starych godzin treningu poinformujemy w osobnym poście.

Data: 2022-03-26

Klasa Mistrzostwa Sportowego - spotkanie z dyrektorem szkoły!

Informujemy, że w środę (30.03) o godzinie 16.30 w bibliotece szkolnej odbędzie się zebranie z Dyrektorem Szkoły Podstawowej nr 1 w Pawłowicach, dotyczące utworzenia odziału mistrzostwa sportowego!

Bardzo serdecznie zapraszamy rodziców dzieci, którzy w przyszłym roku będą uczęszczać do klasy V lub VI.

Data: 2022-03-21

Zawody w Woli - do trzech razy sztuka :)

Informujemy, że 2 kwietnia (sobota) odbędą się zawody w Woli.

Na zawody zgłoszeni zostaną zawodnicy, którzy wyrazili chęć startu w grudniu i styczniu, a zawody się nie odbyły. (19 osób)

Jest możliwość dogłoszenia jeszcze innych chętych osób, jednakże z racji już dużej ilości zgłoszeń z naszego klubu, możemy dostać limit miejsc, więc będzie liczyła się kolejność zgłoszeń.

Koszt zawodów to 40zł płatne na konto klubu z dopiskiem "Zawody Wola" (Osoby, które już zapłaciły w grudniu lub styczniu nic dodatkowego nie płacą).

Blok I - rocznik 2012 i młodsi. Godzina 8.00 rozgrzewka.

Blok II - rocznik 2011 i starsi. Godzina 11.15 rozgrzewka.

Chętne osoby, które chcą jeszcze wystarować na tych zawodach proszone są  o wysłanie SMSa trenerowi Mikołajowi 660-592-272.

Zgłoszenie tylko do środy (23.03) godz. 21.00!!!!!

Możliwość skreśleń 29.03 (wtorek) godz. 20.00!!!

Więcej informacji o zawodach w komunikacie: http://live.livetiming.pl/szulcik/2022/04_02_wola/komunikat.pdf

Szczegółowe informacje o zbiórce itp. zostaną podane w późniejszym terminie.

Data: 2022-03-19

Zawody - LKŚ 2011 - 24.03.2022 - aktualizacja 1

24.03 (czwartek) w Dąbrowie Górniczej odbędzie się Liga Klubów Śląskich dla rocznika 2011.

Wyjad 7.15 spod GOSu. Jedziemy busem (koszt 20 zł – płacimy w busie trenerowi)

Opiekunem będzie trener Tomasz Milanowski. 

Powrót około godziny 17.00! Prosimy zaopatrzyć dziecko w jedzenie i picie na cały dzień (Oczywiście zdrowe rzeczy - przecież to sportowcy :) )

Lista zgłoszonych zawodników:

1. Grabarczyk Amelia

2. Michalik Bartosz

3. Majchrzak Jagoda

4. Kępiński Tomasz

5. Kryska Stanisław

6. Kusiak Kuba

7. Aplikowski Wiktor

8. Kurtok Jakub

9. Krzowski Witold

10. Moj Adam

11. Brzeski Julian

12. Bartnicka Joanna

13. Ziebura Borys

14. Ferfecka Nikola

15. Wojtas Martyna

16. Gruszczyk Zosia

17. Lasek Kacper

18. Wacławik Łukasz

19. Borowski Cezary

20. Juzyk Marek

21. Manouz Samuel

22. Garlińska Inga

23. Swaczyj Franciszek

Prosimy wydrukować zgodę COVID ze strony klubu i uzupełnioną przynieść na zbiórke w dniu zawodów!!!

Możliwość wycofania zawodnika z zawodów 21.03 (poniedziałek) godz. 21.00!

Zabieramy: strój pływacki, czepek, sprawdzone okularki, !!! KLAPKI !!!, 2 ręczniki, karimatę, koszulkę klubową (kto nie ma to granatową), krótkie spodenki, picie, coś do zjedzenie.

Data: 2022-03-16

Walne zgromadzenie członków klubu

Dnia 25.03.2022 (piatek) o godzinie 17:30 - 1 termin lub 17:45 - 2 termin, odbędzie się coroczne Walne Zgromadzenie Członków Klubu UKS Aquatica Pawłowice. Zebranie jest organizowane w celu przedstawienia Sprawozdania finansowego za rok 2021 oraz spraw bieżących w klubie. Dotyczy to  Klas Mistrzostwa Sportowego 5 Sp i 1 LO oraz Meetingu w Pawłowicach.

 

Przypominam również, że każdy rodzic, którego dziecko jest naszym zawodnikiem jest członkiem klubu. Serdecznie zapraszamy!

 

z poważaniem

zarząd

 

Data: 2022-03-14

Rekrutacja do Klasy Mistrzostwa Sportowego - klasa V

Informujemy, że od 28.03.2022 (poniedziałek) rozpoczyna się rekrutacja do Oddziału Mistrzostwa Sportowego w Szkole Podstawowej nr 1 w Pawłowicach (klasa V).

Więcej informacji na stronie szkoły: https://sp1pawlowice.szkolnastrona.pl/index.php

Informujemy również, że 30.03.2022 (środa) odbędzie się spotkanie dyrektora z rodzicamy. (Godzina zostanie podana w późniejszym terminie)

Zapraszamy wszystkich rodziców, których dziecko urodziło się w 2011 roku oraz 2012 chodzące obecnie do 4 klasy!

 

Data: 2022-03-11

SKŁADKI

UWAGA!

 

Pragnę przypomnieć iż składka członkowska od LUTEGO 2022 wynosi 140zł. Jednocześnie przypominam o regularnych wpłatach gdyż jest bardzo dużo zaległości! W celu informacyjnym o zaległych składkach proszę się kontaktować ze skarbnikiem klubowym bądź trenerem Tomkiem.

 

z poważaniem

zarząd

Data: 2022-03-10

Zawody – LKŚ 2012 – 15.03.22

We wtorek  (15.03) w Dąbrowie Górniczej odbędą się zawody pływackie: Liga Klubów Śląskich rocznika 2012.

Wyjazd godz. 7.15 spod GOSu.

Opiekun: Trenerka Natalia Krypczyk

Jedziemy busem. (koszt 20zł – płacimy trenerce w busie).

Lista zgłoszonych zawodników na te zawody:

1. Badura Maksymilian

2. Bańczyk Nikodem

3. Bańczyk Tymoteusz

4. Błachut Filip

5. Bojda Zofia

6. Krosny Katarzyna

7. Lasek Adrian

8. Mendrok Igor

9. Holeksa Mateusz

10. Brachaczek Maria

11. Filapek Maja

12. Hanus Emilia

13. Sitko Julia

14. Stuchlik Karol

15. Słowińska Julia

16. Niezgoda Paweł

17. Badura Julian

18. Ganzel Wojciech

Wypisanie zawodnika z zawodów możliwe do 12.03 (sobota) godzina 20.00!!!

Prosimy wydrukować i wypełnić zgodę COVID – przynosimy na zbiórkę w dniu zawodów.

Do pobranie ze strony klubu – Informacje – Dokumenty – COVID.

Na zawody zabieramy: strój kąpielowy, czepek, sprawdzone okularki, klapki, koszulkę klubową (kto nie ma to granatową), krótkie spodenki, ręcznik, wodę do picia, coś zdrowego do zjedzenia.

W razie pytań prosimy o kontakt z trenerem prowadzącym.

 

Data: 2022-03-02

Przekaż 1% podatku dla naszych dzieci

WSPOMÓŻ DZIAŁALNOŚĆ UKS AQUATICA PAWŁOWICE przekazując 1% swojego podatku!!!

 

NUMER KRS:  0000064561

 

NAZWA OPP: FUNDACJA PRACOWNICZA  PRO-EKO

 

ul. Wyzwolenia 30

 

43-170 Łaziska Górne

 

CEL SZCZEGÓŁOWY: "AQUATICA"

 

 

 

Dziękujemy!

Data: 2022-02-28

Miting Pływacki w Pawłowicach!!!

Informujemy, że 23 kwietnia (sobota) odbędzie się na naszej pływalni Międzynarodowy Miting Pływacki.

Bardzo Nam zależy, aby w tych zawodach wystartowała zdecydowana większość członków klub, więc podajemy informację z dużym wyprzedzeniem.

Będzie również potrzebna pomoc w organizacji zawodów, dlatego prosimy chętnych rodziców o zgłaszanie się do trenera Mikołaja – 660 592 272 (najlepiej SMS). Pomoc w postaci m.in. wieszanie banerów, przypilnowania zawodników podczas zawodów itp. (Przydział zadań zostanie podany z terminie bliższym zawodów).

Podczas zawodów będzie również prowadzony sklepik – chętne osoby do upieczenia ciasta, pomocy w sprzedaży itp. proszonę są o skontaktowanie się z Panią Agnieszką Gorgosz – 601 587 505.

Data: 2022-02-15

PÓŁKOLONIE zmiana godzin w czwartek

Witam,

Ze wzgędu na rezewację JUMPCITY Katowice zbiórka w czwartek 7:50. odbiór dzieci ok 14. Proszę aby dzieci miały w ten dzień koszulki klubowe oraz 2 koszulkę na przebranie po zabawie, oraz skarpetki anty poślizgowe ( kto posiada).

 

pozdrawiam

Tomasz Milanowski

Data: 2022-02-12

PRZYPOMNIENIE

Przypominamy  , że od lutego 2022r. składka wynosi na pierwsze dziecko 140zł a na drugie 70zł . Prosimy o uregulowanie zaległości .

Data: 2022-02-11

PLAN PÓŁKOLONII

Witam,

Poniżej ramowy Plan półkolonii

 

POniedziałek

zbiórka 8:45

Lodowisko, obiad, basen(tor przeszkód)

odbiór ok 15

 

PROSZĘ aby dzieci były ciepło ubrane gdyż trochę pospacerujemy po Pawłowicach. z Lodowiska na obiad do Koniczynki i potem basen. Najlepiej aby miały 2 czapki, 2 pary rękawiczek (jedna na lodowisko druga na spacery), oraz kąpielówki, okularki, czepek, klapki ręcznik na basen. Kto ma swoje łyżwy można zabrać. reszta będzie mieć wypożyczone

 

Wtorek

zbiórka 8:30

Wyjazd do Tychów do Parku Wodnego ( również sprzęt na basen)

obiad

powrót ok 15

 

Środa (planowo)

Jeśli będą warunki to:

8:30 zbiórka

wyjazd do Hotelu Stok na Sanki- proszę aby dzieci były ciepło ubrane i tak jak na lodowisku miały 2 pary rękawiczek, czapki.

obiad

powrót ok 15

 

Czwartek

zbiórka 8:30

wyjazd do JUMPCITY katowice - proszę aby dzieci miały strój sportowy, oraz kto posiada skarpety antyposlizgowe do takich parków.

obiad

powrót ok 15

 

Piątek

zbiórka 8:45

lodowisko, hala sportowa, obiad, basen.

odbiór dzieci ok 15

 

Tak jak w poniedziałek proszę o porządny ciepły strój, oraz strój sportowy i obuwie sportowe na hale.

 

pozdrawiam

Tomasz Milanowski

Data: 2022-02-10

Piątek (11.02) zmiana godzin treningu!

Informujemy, że w piątek (11.02) trening dla grupy A i B odbędzie się od 18.00 do 19.30!!!

Grupa C i D zgodnie z planem!

Data: 2022-02-09

Treningi w ferie - grupy popołudniowe.

I tydzień - WOLNE / PÓŁKOLONIE

II tydzień - trenujemy zgodnie z planem treningowym, bez zajęć na salce!

Czwartek (24.02) zajęcia dla wszystkich grup będą odwołane.

Na treningach w czasie ferii nie będzie trenerki Natalii, zajęcia poprowadzą trener Tomasz lub trener Mikołaj.

Data: 2022-01-26

Informacja

W dniu 01-02-2022r (wtorek) w Zespole Szkół Ogólnokształcących w Pawłowicach odbędzie się spotkanie rodziców z Dyrektorem Szkoły w sprawie utworzenie klasy Mistrzostwa Sportowego o profilu - pływanie w roku szkolnym 2022/2023 o godzinie 17.30  sala nr 14

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych.

 

                                                                                                                                                  Trenerzy UKS AQUATIBA PAWŁOWICE

Data: 2022-01-25

ODWOŁANE zawody w Woli!

Informujemy, że zawody w Woli, które miały odbyć się w tą sobotę (29.01) zostały odwołane!!!

Gdy pojawi się inny termin lub stosowny komunikat informujący o rezygnacji przez organizatora z organizacji mitingu, od razu poinformujemy o tym na naszej stronie klubowej.

Data: 2022-01-23

Zawody - LKŚ 2011 - 27.01.2022

W czwartek (27.01) w Dąbrowie Górniczej odbędą się zawody pływackie: Liga Klubów Śląskich rocznika 2011.

Wyjazd godz. 6.45 spod GOSu.

Opiekun: trener Tomasz Milanowski

Powórt: 14.00/15.00.

Jedziemy busem. (koszt 20zł – płacimy trenerowi w busie).

Lista zgłoszonych zawodników na zawody:

1. Majchrzak Jagoda

2. Nawrocka Weronika - wycofana z zawodów

3. Bartnicka Joanna

4. Ferfecka Nikola

5. Garlińska Inga

6. Wojtas Martyna

7. Gruszczyk Zofia

8. Aplikowski Wiktor

9. Brzeski Julian

10. Krzowski Witold

11. Kurtok Jakub

12. Kusiak Kuba

13. Michalik Bartosz - wycofany z zawodów

14. Moj Adam

15. Ziebura Borys

16. Borowski Cezary

17. Juzyk Marek

18. Lasek Kacper

19. Manouz Samuel - wycofany z zawodów

20. Swaczyj Franciszek - wycofany z zawodów

21. Świder Adam

Wypisanie zawodnika z zawodów możliwe do 23.01 (poniedziałek) godzina 20.00!!!

Prosimy wydrukować i wypełnić zgodę COVID – przynosimy na zbiórkę w dniu zawodów.

Do pobranie ze strony klubu – Informacje – Dokumenty – COVID.

Na zawody zabieramy: strój kąpielowy, czepek, sprawdzone okularki, klapki, koszulkę klubową (kto nie ma to granatową), krótkie spodenki, ręcznik, wodę do picia, coś zdrowego do zjedzenia.

W razie pytań prosimy o kontakt z trenerem prowadzącym.

Data: 2022-01-23

Zawody - Miting w Woli - 29.01.22

29.01 (sobota) w Woli obok Pszczyny odbędzie się Miting Pływacki.

Zbiórka 7.40 na pływalni w Woli. Transport we własnym zakresie.

Adres: Pływalnia Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji ul. Pszczyńska 9, 43-225 Wola.

Rozpoczęcie zawodów: 8.35

Przewidywany koniec zawodów: 10.30.

Opiekunowie trenerka Natalia Krypczyk, trener Mikołaj Pietrzyk.

Jeżeli wśród zgłoszonych zawodników znajdują się osoby w pełni zaszepiene przeciwko COVID-19, prosimy o wysłanie takiej informacji SMSem trenerowi Mikołajowi - 660 592 272.

Możliwość wycofania z zawodów: 27.01 (czwartek) godz. 20.00! Informacja do trenera prowadzącego!

Prosimy wydrukować zgodę COVID i wypisaną przynieść na zbiórkę w dniu zawodów!

Do pobrania: http://live.livetiming.pl/szulcik/2022/01_29_wola/covid_z.pdf

Zawody odbędą się bez udziału publiczność!

Lista zgłoszonych zawodników:

1. Brachaczek Maria

2. Filapek Maja

3. Grabarczyk Amelia

4. Juroszek Anna

5. Bartnicka Joanna

6. Ziebura Borys

7. Bańczyk Tymoteusz

8. Bańczyk Nikodem

9. Holekska Mateusz

10. Kozieł Szymon

11. Stuchlik Karol

12. Kryska Stanisław

13. Brzeski Julian

14. Pietrzak Paulina

15. Sitko Julia

16. Krzowski Witold

17. Kępiński Tomasz

18. Jastrzębska Martyna

19. Szellner Kinga

20. Szellner Kamil

II blok

1. Habarta Larysa

Na zawody zabieramy: strój kąpielowy, czepek, sprawdzone okularki, klapki, koszulkę klubową (kto nie ma to granatową), krótkie spodenki, ręcznik, wodę do picia i obowiązkowo dobry humor!

 

Data: 2022-01-19

Zawody - LKŚ 2012 - 24.01.2022 - aktualizacja 1

W poniedziałek (24.01) w Gliwicach odbędą się zawody pływackie: Liga Klubów Śląskich rocznika 2012.

Wyjazd godz. 7.45 spod GOSu.

Powót około 13.00.

Jedziemy busem. (koszt 20zł – płacimy trenerowi w busie).

Lista zgłoszonych zawodników na te zawody:

1. Badura Maksymilian

2. Bańczyk Nikodem

3. Bańczyk Tymoteusz

4. Błachut Filip

5. Bojda Zofia

6. Lang Igor

7. Lasek Adrian

8. Mendrok Igor

9. Holeksa Mateusz

10. Brachaczek Maria

11. Filapek Maja

12. Hanus Emilia

13. Sitko Julia

14. Stuchlik Karol

15. Krosny Katarzyna

16. Słowińska Julia

Wypisanie zawodnika z zawodów możliwe do 21.01 (piątek) godzina 20.00!!!

Prosimy wydrukować i wypełnić zgodę COVID – przynosimy na zbiórkę w dniu zawodów.

Do pobranie ze strony klubu – Informacje – Dokumenty – COVID.

Na zawody zabieramy: strój kąpielowy, czepek, sprawdzone okularki, klapki, koszulkę klubową (kto nie ma to granatową), krótkie spodenki, ręcznik, wodę do picia, coś zdrowego do zjedzenia.

W razie pytań prosimy o kontakt z trenerem prowadzącym.

 

Data: 2022-01-15

ZAWODY - LIGA!

Harmonogram:

21.01 (piątek) - rocznik 2010 - Radlin 

24.01 (poniedziałek) - rocznik 2012 - Gliwice

26.01 (środa) - rocznik 2008 i starsi - Gliwice

27.01 (czwartek) - rocznik 2011 - Dąbrowa Górnicza

28.01 (piątek)- rocznik 2009 - Dąbrowa Górnicza

 

Szczegółowe informacje o zawodach rocznika 2011 i 2012 zostaną podane w przyszym tygodniu na stronie klubu wraz z listą osób zgłoszonych na te zawody.

Informacje o zawodach roczników 2010, 2009 i 2008 i starsi zostaną przekazane na treningu przez trenerów klas sportowych.

Data: 2022-01-15

Odwołana salka gr. A

Informujemy, że zajęcia na sali w poniedziałek (17.01) zostają odwołane.

Trening w wodzie zgodnie z planem.

Data: 2022-01-12

Zawody w Woli - 29.01.2022 (sobota)

Informujemy, że zawody w Woli odbędą się 29.01 (sobota).

Na zawody zgłoszeni zostaną wszyscy zawodnicy, którzy wyrazili chęć uczestnictwa w pierwszym terminie.

Jeżeli, jakiś zawodnik nie będzie mógł w tym dniu pojechać na tą imprezę pływacką prosimy o kontakt z trenerem prowadzącym do 24.01 godz. 18.00.

Więcej informacji pojawi się na stronie klubu w późniejszym terminie. 

Data: 2022-01-09

Odwołane treningi na sali!

W poniedziałek (10.01) salka dla grupy A zostaje odwołana.

We wtorek (11.01) salka dla grupy B zostaje odwołana.

Data: 2022-01-06

Nowa Kwota składki członkowskiej

Witam,

W związku z podwyżką wejściówek dla dzieci przez basen, zarząd klubu zdecydował się podnieść składkę członkowska do 140zł mies na 1 dziecko oraz do 70zł na kolejne dziecko.

Jako, że w styczniu opłacamy składkę na luty dlatego proszę już w tym miesiącu o zaadaptowanie przelwów do nowej kwoty.

 

z poważaniem

zarząd klubu

Data: 2022-01-06

OBÓZ Stacjonarny Zima 22

Witam,

Proszę aby wszystkie osoby, które zapisały się na Zimowy obóz stacjonarny Zima 22, pobrały kartę kwalifikacyjną obozu z zakładki dokumenty i oddały do 14.01.2022(piatek) trenerowi Mikołajowi. Regulamin obozu będzie udostępniony do zakładki dokumenty do niedzieli. Równięż proszę o wydruk i dostarczenie trenerowi.

Płatności:

Do tej pory wstrzymywaliśmy sie z płatnościami za ten obóz w obawie, ze sie może nie odbyć z powodu obostrzeń. Dlatego teraz dzielimy wpłaty na dwa terminy:

1. Proszę o wpłatę zaliczki między 24.01 - 31.01 w wysokości 220zł

2. wpłata całej pozostałej kwoty do 7.02 w wysokosci 350zł.

 

pozdrawiam

Trener Tomek

Data: 2022-01-04

Treningi 6-7.01.2022 (grupy popołudniowe)

W czwartek (6.01) - treningi odwołane

W piątek (7.01) - trenujemy zgodnie z planem

Data: 2021-12-20

Przerwa świąteczna!

Informujemy, że treningi w tym tygodniu dla grup popołudniowych będą odbywać się do środy (22.12) włącznie!

Przerwa świąteczna: 23.12.2021 do 2.01.2022.

Wznowienie treningów od 3.01.2022 (poniedziałek).

Data: 2021-12-17

Piątek (17.12) zmiana godzin treningu!

Treningi piątek (17.12)

Grupa C - bez zmian.

Grupa D - od 17.00 do 18.00!

Grupa A i B (łączony) - od 18.00 - 19.30!

Data: 2021-12-12

Odwołane treningi na sali!

W poniedziałek i wtorek zajęcia na salce zostają odwołane.

Prosimy, aby w tym i następnym tygodniu wchodzić codziennie na stronę klubu, ponieważ ze względu na dużą ilość wydarzeń może dojść do odwołań i zmian godzin treningu!

Data: 2021-12-09

Ważne! Treningi 10.12.2021 (piątek)

W dniu 10.12 (piątek)

Grupa B przychodzi na trening o godzinie 17.00 do 18.30. (łączony z grupą A)

Grupa D przychodzi na trening o godzinie 18.30 do 20.00.

Data: 2021-12-09

Mistrzostwa Śląska rocznik 2011 - 13.12 - aktualizacja 1

Informujemy, że Mistrzostwa Śląska dla rocznika 2011 odbędą się 13.12.2021 (poniedziałek) w Dąbrowie Górniczej!

Wyjazd 6.15 spod GOSu. Jedziemy busem (koszt 20zł - platne w busie u trenera).

Powrót godzina 18.00/19.00.

Jest przewidzainy obiad - koszt 22zł (płatne u trenera w busie).

Opiekunem będzie trener Tomasz Milanowski.

Lista zgłoszonych zawodników - ta sama co na zawody, które miały odbyć się 1.12.

Prosimy, żeby dziecko na zbiórkę obowiązkowo zabrało zgodę COVID.

Do pobrania: http://live.livetiming.pl/wisnia/2021/12_13_dabrowa/covid_z.pdf

Zabieramy: strój kąpielowy, czepek, sprawdzone okularki, koszulkę klubową (kto nie ma to granatową), krótkie spodenki, KLAPKI, 2 ręczniki, karimatę, picie na cały dzień, coś do zjedzenia - zdrowego! 

Informacje o zawodach: http://livetiming.pl/contest/807f4f7c-5e00-4165-b447-370b9a598256

W razie pytań prosimy o kontakt z trenerem prowadzącym!

 

Data: 2021-12-03

Zawody Knurów

Informujemy, że zawody w Knurowie się odbędą!

Zbiórka o godzinie 8:10 na pływalni w Knurowie.

Adres: Kryta Pływalnia MOSiR Knurów, ul. Górnicza 2 Knurów – Szczygłowice

Niestety rodzice nie mogą wejść na obiekt i kibicować swoim pociechom!

Opiekunami podczas zawodów będą trenerka Natalia Krypczyk oraz trener Tomasz Milanowski.

Prosimy wydrukować i przynieść na zawody zgodę COVID.

Do pobrania: Strona klubu - Informacje - Dokumenty - COVID.

Zakończenie zawodów około godziny 10:30.

Prosimy zabrać: strój pływacki, czepek, sprawdzone okularki, ręcznik, koszulkę klubową (kto nie ma to granatową), krótkie spodenki, klapki, coś do picia i coś zdrowego do jedzenia.

Strona z dodatkowymi informacjami o zawodach: http://livetiming.pl/contest/3a87d744-4dcf-4544-a8e5-cdaa903483fe

Data: 2021-11-30

Zawody Wola - zmiana terminu!

Informujemy, że zawody w Woli, które miały odbyć się 4 grudnia zostały przeniesione na 15.01.2022!!!

Data: 2021-11-30

Bardzo ważne! Mistrzostwa Śląska 2011 ODWOŁANE!

Informujemy, że jutrzejsze (1.12) Mistrzostwa Śląska w Radlinie zostały odwołane!

Data: 2021-11-28

WAŻNE! Zamiast do Zabrza jedziemy do Knurowa!

Informujemy, że zawody w Zabrzu zostały odwołane!

Trenerzy postanowili zgłosić zawodników na zawody do Knurowa!!!

5.12.2021 (niedziela)

Zbiórka: 8:10 na pływalni w Knurowie!

Adres: Kryta Pływalnia MOSiR Knurów, ul. Górnicza 2 Knurów – Szczygłowice

Prosimy pamiętać o zgodzie COVID!

Data: 2021-11-27

Dofinansowanie do Zimowych Mistrzostw Polski

    Zgodnie z uchwałą nr 1/11/2018 następujący zawodnicy otrzymują dofinansowanie uczestnictwa w Mistrzostwach Polski :

1. Dudkowiak Bartłomiej - 100%

2. Gorgosz Łukasz - 100%

3. Gorgosz Małgorzata - 100%

4. Uryga Marcin - 100%

5. Janus Patrycja - 50%

6. Janus Filip - 50%

7. Koral Milena - 50%

8.Lipus Bartosz - 50%

9. Kurpis Maksymilian - 50%

Dla pozostałych zawodników klub finansuje opłaty startowe. Koszty transportu będą rozliczone po MP.

 

Data: 2021-11-24

Mistrzostwa Śląska - rocznik 2011 - aktualizacja 1

1.12 (środa) w Radlinie odbędą się Mistrzostwa Śląska dla rocznika 2011.

Wyjad 7.30 spod GOSu. Jedziemy busem (koszt 20 zł – płacimy w busie trenerce)

Powrót około 17.00/18.00. 

Będzie przewidziany obiad, koszt obiadu 20zł (płacimy w busie).

Prosimy zaopatrzyć dziecko w maseczki!!!

Prosimy wydrukować zgodę Covid i przynieść na zbiórkę w dzień wyjazdu:

Do pobrania: Strona klubu - Informacje - Dokumenty - COVID

Opiekunem będzie trenerka Natalia Krypczyk.

Lista zgłoszonych zawodników:

1. Grabarczyk Amelia

2. Szyszko Weronika

3. Majchrzak Jagoda

4. Kępiński Tomasz

5. Kryska Stanisław

6. Kusiak Kuba

7. Aplikowski Wiktor

8. Kurtok Jakub

9. Krzowski Witold

10. Moj Adam

11. Brzeski Julian

12. Bartnicka Joanna

13. Ziebura Borys

14. Ferfecka Nikola

15. Wojtas Martyna

16. Gruszczyk Zosia

17. Lasek Kacper

18. Świder Adam

19. Nawrocka Weronika

20. Juzyk Marek

21. Manouz Samuel

22. Garlińska Inga

23. Swaczyj Franciszek

24. Wacławik Łukasz – rezerwowy

Zabieramy: strój pływacki, czepek, sprawdzone okularki, !!! KLAPKI !!!, 2 ręczniki, karimatę, koszulkę klubową (kto nie ma to granatową), krótkie spodenki, picie na cały dzień, coś do zjedzenie.

Data: 2021-11-14

PÓŁKOLONIE 2022

Witam,

 w dniach 14.02.2022-18.02.22 organizujemy OBÓZ Stacjonarny "ZIMA 22" dla członków naszego klubu z GRUP POPOŁUDNIOWYCH oraz klas 5 i 6 Mistrzostwa Sportowego. 

Obóz przewidujemy dla roczników od 2009 (5 i 6kl oraz grupy popołudniowe - TYLKO OSOBY ZRZESZONE W KLUBIE) do 2014.

Gwarantujemy:

- opiekę trenerską 5 dni w godzinach 8:30-15.

- wyjazd do jump city

- wyjazd do Parku wodnego w Tychach

- wyjazd na sanki do Wisły

- 5 ciepłych posiłków

- ubezpieczenie dzieci

- transport

- zajęcia sportowe na hali (ewentualnie basen)

- lodowisko

- zmęczenie, uśmiech, zabawę

 

Koszt 570zł.

 

zapisy smsami pod nr tel 515 287 331 (trener Tomek) liczy się kolejność zgłoszeń.

 

Liczba miejsc jest ograniczona do 45!!!! Kto pierwszy ten lepszy.

 

Wszelkie sprawy wpłat, dokumentów itp. będą wysyłane mailem na adres podany w Deklaracji członka klubu.

 

pozdrawiam

Trener Tomek

 

Data: 2021-11-11

Zawody Wola i Zabrze

WOLA

4.12 (sobota) w Woli obok Pszczyny odbędzie się Miting Pływacki.

W zawodach mogą uczestniczyć z naszego klubu, zawodnicy z rocznika 2011, 2012, 2013.

Udział w zawodach jest dobrowolny. 

Koszt 50zł od osoby, płatne na konto klubu tytułem: „Zawody Wola”.

Zbiórka 7.40 na pływalni w Woli. Transport we własnym zakresie.

Adres: Pływalnia Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji ul. Pszczyńska 9, 43-225 Wola.

Rozpoczęcie zawodów: 8.35

Przewidywany koniec zawodów: 10.30.

Opiekun trener Mikołaj Pietrzyk.

Zgłoszenie do 19.11 (piątek) godzina 20.00!!!

Chętne osoby proszone są o wysłanie SMSa zgłaszającego do trenera Mikołaja - 660 592 272.

Treść SMSa: „Zawody – Wola. Imię i nazwisko dziecka + 2 wybrane konkurencje”

Konkurencje na zawodach w Woli:

25m stylem dowolnym (kraul)

25m stylem motylkowym (delfin)

25m stylem grzbietowym

25m stylem klasycznym (żabka)

50m stylem dowolnym

Na zawody proszę przynieść zgodę COVID. 

http://www.aquatica-pawlowice.pl/upload/pliki/covid_z_1.pdf 

 

ZABRZE

5.12 (niedziela) odbędzie się Miting Pływacki w Zabrzu.

Na zawody jadą zawodnicy z rocznika 2014 i młodsi (lista poniżej).

Lista zgłoszonych zawodników:

1. Hanus Stefania

2. Krzowska Melania

3. Milanowska Paulina

4. Molitor Patrycja

5. Niemiec Pola

6. Nyrek Julia

7. Sojka Nina

8. Szczepankiewicz Antoni

9. Szczepankiewicz Maja

10. Błahut Borys

11. Chmiel Oliwier

12. Wardas Robert

Koszty startów pokrywa klub.

Zbiórka 8.45 na pływalni w Zabrzu. Pływalnia Aquarius Kopernik ul. Aleja Wojciecha Korfantego 18 , 41-818 Zabrze. Transport we własnym zakresie.

Opiekunowie: trenerka Natalia Krypczyk, trener Tomasz Milanowski

Prosimy wysłać SMSa potwierdzającego udział dziecka w zawodach do 21.11 godz. 20.00 do trenera prowadzącego.

Prosimy na zawody zabrać zgodę COVID.

http://www.aquatica-pawlowice.pl/upload/pliki/covid_z_1.pdf

 

INFORMACJA DLA WSZYSTKICH!

Na zawody zabieramy: strój kąpielowy, czepek, sprawdzone okularki, klapki, koszulkę klubową (kto nie ma to granatową), krótkie spodenki, ręcznik, wodę do picia, coś zdrowego do zjedzenia i obowiązkowo dobry humor! :)

Data: 2021-11-10

Informacja o treningach - 11.11 i 12.11

Informujemy, że 11 listopada 2021 treningi dla grup popołudniowych są odwołane!

W piątek (12.11) trenujemy zgodnie z harmonogramem treningów.

Data: 2021-10-18

Zawody - LKŚ 2012 - 25.10.2021 - aktualizacja 1

W poniedziałek (25.10) w Dąbrowie Górniczej odbędą się zawody pływackie: Liga Klubów Śląskich rocznika 2012.

Wyjazd godz. 6.45 spod GOSu.

Jedziemy busem - koszt 20zł (trener będzie zbierał pieniądze w busie).

Opiekunem na zawodach będzie trener Tomasz Milanowski.

Prosimy wydrukować zgodę Covid i wypisaną przynieść trenerowi Tomkowi na trening lub na zbiórkę przed wyjazdem.

Po pobrania: http://www.aquatica-pawlowice.pl/upload/pliki/covid_z_1.pdf

Powrót około godziny 14.00.

Prosimy zabrać: strój pływacki, sprawdzone okularki, czepek, koszulkę klubową (kto nie ma to granatową koszulkę), krótkie spodenki, klapki, ręcznik, jeśli ktoś ma to karimatę, wodę, coś do jedzenia.

Lista zgłoszonych zawodników na te zawody:

1. Badura Maksymilian

2. Bańczyk Nikodem

3. Bańczyk Tymoteusz

4. Błachut Filip

5. Bojda Zofia

6. Lang Igor

7. Lasek Adrian

8. Mendrok Igor

9. Niezgoda Paweł

10. Badura Julian

11. Brachaczek Maria

12. Filapek Maja

13. Hanus Emilia

14. Słowińska Julia

15. Ganzel Wojciech

Wypisanie zawodnika z zawodów możliwe do 21.10 (czwartek) godzina 21.00!!!

Data: 2021-10-02

Zawody - Miting w Woli - 9.10.21 - aktualizacja 1

W sobotę (9.10) na pływalni w Woli /obok Pszyczyny odbędzie się Miting Pływacki.

Zbiórka zawodników o 7.45 na basenie w Woli.

Adres: Wola, ul. Pszczyńska 9 43-225

Trener na zawodach - Mikołaj Pietrzyk

Lista osób zgłoszonych na te zawody:

1. Filapek Maja

2. Krosny Katarzyna

3. Brachaczek Maria 

4. Juroszek Anna

5. Bokłak Lena

6. Badura Julian

7. Chmiel Bartosz

8. Badura Maksymilian

9. Lang Igor

10. Lasek Adrian

11. Bańczyk Tymoteusz

12. Bańczyk Nikodem

13. Hanus Emilia

14. Pietrzak Paulina

15. Grabarczyk Ksawery

16. Bojda Zofia

Rodziców dzieci urodzonych w roku 2012 prosimy o dokonanie opłaty startowej w wysokości 40zł na konto klubowe. Tytułem: "Zawody - Wola". 

Klub opłaca starty tylko rocznikowi 2013.

Wypisanie zawodnika z zawodów możliwe do 5.10 (wtorek) godzina 20.00!

W sytuacji, gdy zawodnik nie może jechać na zawody prosimy o kontakt z trenerem prowadzącym.

 

Zawody odbywają się bez udziału publiczności, niestety rodzice nie mogą być na pływalni!!!

Prosimy, żeby każdy zawodnik miał podpisaną zgodę COVID-19 i przkazał ją trenerowi na pływalni w Woli!!!

Do pobrania:

https://www.muksgilus.slask.pl/upload/procedurabezpieczenstwa_pzp_plywanie_covid_19_wersja_2020.10.01_oswiadczenie_zawodnika.pdf

Informacje o zawodach: http://livetiming.pl/contest/fb0162bb-678c-432f-8a19-9db5b19c7609 

Data: 2021-09-25

Zawody – LKŚ 2011 – 11.10.21 - aktualizacja 2

W poniedziałek (11.10) w Dąbrowie Górniczej odbędą się zawody pływackie: Liga Klubów Śląskich rocznika 2011.

Zbiórka 6.45 - Jastrzębie - SP10 ul. Zielona 2a (jeśli ktoś chce jechać z Jastrzębia prosimy o kontakt z trenerem Mikołajem) - opiekun Trener Przemysław Brzeski

Zbiórka w Pawłowicach - 6.50 - parking GOS - opiekun Mikołaj Pietrzyk

Prosimy o obowiązkowe wydrukowanie zgody COVID - zgodę trenerzy będą zbierać na zbiórce.

Do pobrania: http://live.livetiming.pl/wisnia/2021/10_11_dabrowa/covid_z.pdf

Prosimy o przekazanie dzieciom 20zł za transport (płatne w autobusie).

Więcej informacji o zawodach:

http://livetiming.pl/contest/01ed019d-9c8c-4130-9d6b-36da3960409d

Jedziemy busem.

Powrót około godziny 15.30.

Zabieramy: strój pływacki, czepek, okularki, klapki, krótkie spodenki, koszulkę klubową, wodę, kanapkę, batonik, karimatę (jeśli macie Państwo w domu)

Lista zgłoszonych zawodników na te zawody:

1. Aplikowski

2. Brzeski

3. Grabarczyk

4. Kępiński

5. Kryska

6. Krzowski

7. Kurtok

8. Kusiak

9. Moj

10. Ferfecka

11. Wojtas 

12. Majchrzak – pod warunkiem zaakceptowania licencji PZP

13. Ziebura

14. Bartnicka

15. Borowski

16. Juzyk

17. Lasek 

18. Manouz

19. Szyszko 

20. Nawrocka

21. Świder

22. Swaczyj

23. Garlińska

Wypisanie zawodnika z zawodów możliwe do 5.10 (wtorku) godzina 20.00!!!

W sytuacji, gdy zawodnik nie może jechać na zawody prosimy o kontakt z trenerm prowadzącym.

 

Data: 2021-09-25

Składki członkowskie!!!

Ponownie informujemy, że składkę członkowską należy opłacić z góry, czyli za miesiąc październik płacimy do 20 września!!!

Bardzo prosimy o dokonywanie wpłat w terminie!!!

Data: 2021-09-17

SALKA GRUPA B

WITAM,

Dodatkowy trening na lądzie, popularna salka, odbywać się będzie w każdy wtorek o 16-17 począwszy od najbliższego wtorku (21.09.2021)

 

Zapraszam

Trener Tomek

Data: 2021-09-12

Wyniki naboru do klubu UKS Aquatica Pawłowice!

Grupa N

1. Badura Tymon

2. Kozieł Zuzanna

3. Knaś Wojciech

4. Dudek Szymon

5. Kuczera Natalia

6. Kuchta Hanna

7. Grzyb Patrycja

8. Grzyb Piotr

9. Hachuła Miłosz

 

Grupa E2

1. Szczepankiewicz Maja

 

Grupa E1

1. Hanus Stefania

2. Sojka Nina

 

Grupa C

1. Holeksa Mateusz

2. Myszor Dominika

3. Sitko Julia

4. Lichna Marek

 

Grupa B

1. Ganzel Wojciech

2. Słowińska Julia

3. Gruszczyk Zofia

 

Grupa A

1. Majchrzak Jagoda

 

Ważne informacje dla nowych członków!

1. Prosimy zapoznać się z harmonogramem treningów, który został podany w poprzednim poście.

2. Zawodnicy przychodzą na trening 10 minut przed rozpoczęciem treningu (np. o 15.50 jeśli trening jest na 16.00) i czekają pod kasami basenu. Trener wpuszcza grupę na trening.

3. Prosimy przynieść na pierwszy trening DEKLARACJĘ CZŁONKOWSKĄ (do pobrania ze strony klubowej - zakładka INFORMACJE - DOKUMENTY - DEKLARACJA)

4. Należy również dokonać opłat:

a) 120zł - jednorazowe wpisowe do klubu

b) 120zł - składka członkowska za miesiąc wrzesień

W przypadku rodzeństwa trenujacego w klubie za pierwsze dziecko 120zł za każde następne 60zł. Jednorozowe wpisowe każdy 120zł.

c) Informujemy, że w Naszym klubie składkę członkowską opłaca się z góry, czyli za miesiąc październik opłatę należy dokonać do 20 września!!!!

Dane do przelewu: STRONA KLUBU - INFORMACJE - REGULAMIN (w regulaminie jest błąd - składka członkowska wynosi 120zł, a nie 100zł).

d) Każdy zawodnik trenujący w klubie musi posiadać ważne badania lekarskie - informacji na ten temat udzielą trenerzy prowadzący.

 

W razie pytań prosimy o kontakt z trenerem prowadzącym daną grupę:

Tomasz Milanowski - grupy B oraz N / tel. 515 287 331

Mikołaj Pietrzyk - grupy A, C, E1 / tel. 660 592 272

Natalia Krypczyk - grupy D oraz E2 / tel. 789 363 261

Data: 2021-09-12

Harmonogram treningów - zmiana 1 (od 13.09) + salki

Poniedziałek 

16.00 - 17.00 - gr. E2

16.00 - 17.00 - gr. B

16.15 - 17.00 - salka gr. A

17.00 - 18.30 - gr. A

17.00 - 18.00 - gr. N

18.30 - 19.30 - gr. E1

19.30 - 21.00 - gr. D

 

Wtorek

17.00 - 18.30 - gr. B

17.30 - 18.30 - salka gr. A

18.30 - 20.00 - gr. A

 

Środa

16.00 - 17.00 - gr. E2

17.00 - 18.00 - gr. A

18.00 - 19.00 - gr. C

19.00 - 20.00 - gr. B

 

Czwartek

16.00 - 17.00 - gr. N

17.00 - 18.00 - gr. A+B

18.00 - 19.00 - gr. E1

19.00 - 20.00 - gr. C

 

Piątek

15.15 - 16.00 - salka gr. C

16.00 - 17.00 - gr. C

17.00 - 18.30 - gr. A

18.30 - 19.30 - gr. B

19.30 - 21.00 - gr. D

 

W dalszym ciągu informujemy, że grafik może ulec jeszcze zmianie, więc bardzo prosimy o systematyczne wchodzenie na stronę klubu!!!

Salki dla grupy A oraz C rozpoczniemy od 20.09.2021!!!

Salki dla grupy B rozpoczną się od października!!!

Data: 2021-09-09

WYBORY!!! PILNE

Ze względu na kończącą się kadencję obecnego zarządu  Klubu, odbędzie się WALNE ZGROMADZENIE CZŁONKÓW KLUBU w celu wybrania nowego zarządu.

Pierwszy termin 20.09.2021 godz 17:00

Drugi termin 20.09.2021 godz 17:!5

 

Obecnośc obowiązkowa.

 

z wyarazmi szacunku

członkowie zarządu

Data: 2021-09-07

Odwołane treningi - czwartek (9.09)

Informujemy, że w dniu 9.09 (czwartek) odbędzie się nabór do klubu.
Treningi dla grupy C (18.00-19.00) oraz dla grup A i B (19.00-20.00) zostają odwołane!!!

Data: 2021-09-05

Harmonogram treningów - grupy popołudniowe!

Poniedziałek

16.00 - 17.00 - gr. B

16.00 - 17.00 - gr. E2

17.00 - 18.30 - gr. A

18.30 - 19.30 - gr. E1

18.30 - 19.30 - gr. N

19.30 - 21.00 - gr. D

 

Wtorek

17.00 - 18.30 - gr. B

18.30 - 20.00 - gr. A

 

Środa

16.00 - 17.00 - gr. E2

16.30 - 18.00 - gr. A

18.00 - 19.00 - gr. C

19.00 - 20.00 - gr. B

 

Czwartek 

16.00 - 17.00 - gr. N

17.00 - 18.00 - gr. E1

18.00 - 19.00 - gr. C

19.00 - 20.00 - gr. A+B

 

Piątek

16.00 - 17.00 gr. C

17.00 - 18.30 gr. A

18.30 - 19.30 gr. B

19.30 - 21.00 gr. D

 

POWYŻSZY GRAFIK MOŻE ULEC JESZCZE ZMIENIE (W NAGŁÓWKU BĘDZIE PODANE: zmiana nr X) PROSIMY WCHODZIĆ SYTEMATYCZNIE NA STRONĘ KLUBU.

GRUPA N - rozpoczęcie treningów od 13.09!!!

Salki dla grup A, B, C rozpoczniemy od 13.09!!! Harmonogram salek zostanie przekazany zawodnikom na treningach oraz opublikowany na stronie klubu w przyszły weekend!

Data: 2021-08-29

Nabór do UKS Aquatica Pawłowice!

W czwartek (9.09) o godzinie 18.00 na pływalni w Pawłowicach odbędzie się sprawdzian umiejętności.

 

Zbiórka 17.45 pod kasami basenu!

 

Prosimy zabrać: strój pływacki, czepek oraz okularki.

 

Prosimy również wysłać SMSa wstępnego pod numer telefonu 660 592 272 o treści:

„Imię i nazwisko dziecka oraz rok urodzenia” w celu lepszej organizacji sprawdzenia umiejętności.

 

Zapraszamy szczególnie dzieci z rocznika 2013 i młodsi!

Roczniki 2012 i starsi – muszą posiadać umiejętności pływania minimum 3 stylami!

 

Lista zawodników, którzy dostaną się do klubu zostanie opublikowana 12.09 na stronie klubowej.

Data: 2021-08-28

Treningi 02-03.09.2021 + zebranie z rodzicami

Czwartek (2.09)

16.00 - 17.00 - Grupa C

17.00 - 18.00 - Grupa D

18.00 - 19.30 - Grupa A i B

 

Również w czwartek o godzinie 17.15 na salce klubowej odbędzie się zebranie z trenerami rodziców dzieci z rocznika 2011 i 2012!

OBECNOŚĆ RODZICÓW NA ZEBRANIU JEST OBOWIĄZKOWA!!!

 

Piątek (3.09)

17.00 - 18.00 - Grupa E2

18.00 - 19.00 - Grupa E1

19.00 - 20.00 - Grupa A

 

Harmonogram treningów na kolejne tygodnie zostanie podany w przyszły weekend.

Data: 2021-08-28

Podział na grupy - sezon 2021/2022

Grupa A - Trener Mikołaj Pietrzyk 

1. Wiktor Aplikowski

2. Zofia Bojda

3. Julian Brzeski

4. Amelia Grabarczyk

5. Tomasz Kępiński

6. Stanisław Kryska

7. Witold Krzowski

8. Jakub Kurtok

9. Kuba Kusiak

10. Adam Moj

11. Wojciech Moj

12. Szymon Półgroszewicz

13. Iga Wysocka

14. Filip Szostak

 

Grupa B - Trener Tomasz Milanowski 

1. Maja Filapek

2. Samuel Manouz

3. Julian Badura

4. Maria Brachaczek

5. Bartosz Chmiel

6. Emilia Hanus

7. Tadeusz Majka

8. Weronika Nawrocka

9. Lena Sołtys

10. Weronika Szyszko

11. Łukasz Wacławik

12. Cezary Borowski

13. Marek Juzyk

14. Katarzyna Krosny

15. Kacper Lasek

16. Adam Świder

17. Monika Świerkot

 

Grupa C - Trener Mikołaj Pietrzyk

1. Nikodem Bańczyk

2. Tymoteusz Bańczyk 

3. Igor Mendrok

4. Maksymilian Badura

5. Joanna Bartnicka

6. Filip Błachut

7. Nikola Ferfecka

8. Bartłomiej Knaś

9. Igor Lang

10. Adrian Lasek

11. Kacper Musiolik

12. Paweł Niezgoda

13. Paulina Pietrzak

14. Karol Stuchlik

15. Martyna Wojtas

16. Borys Ziebura

 

Grupa D - Trenerka Natalia Krypczyk

1. Dariusz Czerwiński

2. Marcelina Data

3. Maksymilian Hus

4. Martyna Krysztofiak

5. Jakub Siemieniuch

6. Julia Zimnicka

7. Amelia Hanusek

8. Szymon Juzyk

9. Emilia Niemczyk

10. Aleksander Badura

11. Laura Badura

12. Kacper Byrdek

13. Bartłomiej Krzowski

14. Krzysztof Kurowski

15. Jakub Malcher

16. Kacper Mendrok

17. Rafał Nawrocki

18. Nikola Ochodek

19. Bartosz Sołtys

20. Nadia Stachowicz

21. Marcin Szczepański

22. Weronika Karwacka

23. Robert Szyra

 

Grupa E1 - Trener Mikołaj Pietrzyk

1. Pola Niemiec

2. Lena Bokłak

3. Maja Byrdek

4. Ksawery Grabarczyk

5. Anna Juroszek

6. Szymon Kozieł

7. Wojciech Lubos

8. Alicja Siemieniuch

9. Kacper Słomka

10. Filip Sokół

11. Antoni Szczepankiewicz

12. Melania Krzowska

13. Paulina Milanowska

14. Patrycja Molitor

15. Julia Nyrek

16. Mia Walter

 

Grupa E2 - Trenerka Natalia Krypczyk

1. Borys Błahut

2. Oliwier Chmiel

3. Zuzanna Gaża

4. Marcelina Godziek

5. Oliwia Stachowicz

6. Kamil Szellner

7. Kinga Szellner

8. Hubert Szendera

9. Paulina Walczak

10. Dawid Wardas

11. Robert Wardas

 

Grupa N - Trener Tomasz Milanowski

1. Bartosz Kurtok

2. Barbara Słomka

(grupa będzie uzupełniona nowymi osobami z naboru)

 

Po kilku pierwszych treningach mogą wystąpić delikatne przesunięcia zawodników w grupach.

Data: 2021-08-23

Składki Członkowskie

Uprzejmnie przypominamy rodzicom zawodników , którzy planują kontynuować treningi pływackie w sezonie 2021/2022 o uregulowanie zaległych składek członkowskich na rzecz klubu . Od miesiąca września wracamy do podstawowej składki członkowskiej w wysokości 120 zł/miesiąc za pierwsze dziecko i 60 zł/miesiąc za drugie i kolejne .

Z poważaniem

Zarząd UKS Aqautica Pawłowice

Data: 2021-08-20

Obóz do COS Zakopane

W związku z wyjazdem na obóz do COS Zakopane w dniach 21-28.08.2021r. prosimy o pobranie dokumentów. Wypełnione dokumenty prosimy o podpisanie i dostarczenie ich trenerom w dniu wyjazdu na zbiórce.

 

Data: 2021-07-05

Wakacyjne składki członkowskie

Informujemy , że w miesiącach wakacyjnych lipiec/sierpień składki członkowskie stanowią połowę standardowej stawki i wynoszą 60 zł od zawodnika niezależnie od ilości rodzeństwa w klubie . W przypadku wątpliwości odnośnie wpłacanych składek prosimy o bezpośredni kontakt ze Skarbnikem .

Z poważaniem

Zarząd UKS Aquatica Pawłowice

Data: 2021-06-16

Mistrzostwa Śląska 2011

Wyjazd na Mistrzostwa Śląska w sobotę 19.06.2021 o 6:45 z Pawłowic. Każdy zawodnik ma OBOWIĄZEK zabrać deklarację COVID oraz 43 zł ( 23 obiad i 20 transport). Powrót ok 19.

Proszę aby zawodnicy mieli koszulki klubowe, czepki, strój sportowy, wodę. Wyjazd z trenerem Mikołajem Pietrzykiem

 

Z poważaniem

trenerzy

Data: 2021-06-16

Mistrzostwa Śląska 2010

Wyjazd na Mistrzostwa Śląska w piątek 18.06.2021 o 6:30 z Pawłowic. KAżdy zawodnik ma OBOWIĄZEK zabrać deklarację COVID oraz 40 zł ( 20 obiad i 20 transport). Powrót ok 19.

Proszę aby zawodnicy mieli koszulki klubowe, czepki, strój sportowy, wodę. Wyjazd z trenerem Tomaszem Milanowskim

 

Z poważaniem

trenerzy

Data: 2021-06-01

Półkolonie - nowy termin, wolne miejsca.

Informujemy, że uległ zmianie termin półkolonii.

Półkolonie odbędą się od 5.07 do 9.07.2021.

Pozostało 5 wolnych miejsc!

Koszt: 450zł.

Zapisy trwają do końca tygodnia!

Data: 2021-05-24

WAŻNA INFORMACJA!!! Odwołana salka!

W poniedziałek (24.05) oraz w czwartek (27.05) nie odbędzie się salka dla grupy A i B.

Zajęcia w wodzie zgodnie z planem!

Data: 2021-05-19

Liga Klubów Śląskich - rocznik 2010!

21.05 (piątek) odbędą się zawody w Gliwicach.

Zbiórka:

Jastrzębie - SP10: 6.30

Pawłowice parking GOS: 6.45

Powrót około godziny 19.00.

Zgłoszeni zawodnicy:

1. Moj Wojciech

2. Szafarczyk Maja

3. Chmiel Jakub

4. Pękal Michał

5. Szostak Filip

6. Pietrzak Miłosz

7. Sławek Miłosz

8. Milanowski Szymon

9. Półgroszewicz Szymon

10. Mazur Filip

11. Chmiel Mikołaj

12. Milbrant Jagoda

13. Kielar Amelia

14. Buchta Maja

15. Hus Maksymilian

16. Pomykoł Maja

17. Wysocka Iga

18. Warlewska Paulina

19. Lecyk Oskar

20. Suwisz Magdalena

Prosimy wydrukować, podpisać i przynieść na trening lub na zbiórę w dniu zawodów: oświadczenie Covid.

1. Livetiming.pl

2. Zawody okręgowe

3. Liga Szkół i Klubów Śląskich rocznika 2010 - edycja II I III.

4. COVID-19 Oświadczenie zawodnika/opiekuna prawnego !!!!!

Prosimy, aby dziecko miało ze sobą 20zł na transport oraz 23zł na obiad. Trenerzy będą zbierać pieniądze na zbiórce!

Data: 2021-05-17

ZAWODY WOLA

Witam,

 

Zbiórka na zawody w Woli o godz 10:30 pod basenem w Woli. Każdy z zawodnników obowiązkowo ma posaidać podpisaną zgodę

Covid - zawodnik. Zgody do pobrania na stronie livetiming.pl w zakładce zawody w Woli.

Na obiekt mogą wejśc tylko zawodnicy zgłoszeni wraz z trenerem Milanowskim oraz Panią Barbara Kałużą.  zakończenie zawodów planowane ok 14:30

 

Proszę pamiętać również o opłacie startowej za te zawody w wysokości 30 zł.

 

z poważaniem

trenerzy

Data: 2021-05-11

Liga Klubów Śląskich rocznik - 2011

Wyjazd na zawody do Gliwic w piątek (14.05):
6:30 - Jastrzębie Zdrój (SP10)
6:45 - Pawłowice (parking)

Powrót około godziny 17-18.

Zawodnicy zgłoszeni na zawody:

1. Garlińska Inga

2. Grabarczyk Amelia

3. Szyszko Weronika

4. Sołtys Lena

5. Swaczyj Franciszek

6. Kurtok Jakub

7. Aplikowski Wiktor

8. Kępiński Tomasz

9. Kryska Stanisław

10. Krzowski Witold

11. Kusiak Kuba

12. Manouz Samuel

13. Moj Adam

14. Wacławik Łukasz

15. Brzeski Julian

 

Prosimy wydrukować, podpisać i przynieść "Covid-19 oświadczenie zawodnika/opiekuna prawnego" 

livetiming.pl --> zakładka "zawody okręgowe" -->  Liga Szkół i Klubów Śląskich rocznika 2011 - II i II edycja 

 

Proszę zabrać ze sobą 20zł na transport oraz 23zł na obiad. Płatne w dniu zawodów u trenera.

 

 

Data: 2021-04-21

XI Międzynarodowy Miting Pływacki – informacje rocznik 2011 i młodsi!

W sobotę (24.04) odbędą się zawody pływackie na pływalni w Pawłowicach.
Zbiórka 7:15 na salce klubowej!
Starty zawodników od godziny 9:00!

 

Należy zabrać:
* Strój kąpielowy (kąpielówki ze sznurkiem)
* Okularki pływackie (dobrze przylegające do oczu)
* Czepek klubowy (jeśli ktoś nie ma to swój ulubiony)
* Ręcznik (najlepiej dwa)
* Karimate
* Klapki!!!!!!!!!
* Koszulkę klubową
* Krótkie spodenki
* Bluzę
* Picie (najlepiej woda)
* Jedzenie (kanapka, mały batonik, owoc itp. / zakaz chipsów itp.)
* Maseczkę zakrywające usta i nos

Nie zabieramy płetw ani desek!

 

Ważne dokumenty!!!
Krok 1. Wejść na stronę internetową: livetiming.pl
Krok 2. Wejść w zakładkę „Zawody Okręgowe”
Krok 3. Wejść w odpowiednie zawody: „XI Międzynarodowy Miting Pływacki” – Pawłowice
Krok 4. Przeczytać: „COVID-19 Procedury bezpieczeństwa”
Krok 5. Wydrukować i uzupełnić: „COVID-19 Oświadczenie zawodnika/opiekuna prawnego”
Krok 6. Wypełniony dokument przynosi zawodnik na zbiórkę przed zawodami!!! Brak dokumentu skutkuje brakiem możliwości wystartowania i przebywania na obiekcie GOSu.

 

Ważne informacje!!!
* Jeżeli dziecko nie będzie mogło wystartować w zawodach z przyczyn osobistych prosimy poinformować o tym fakcie Trenera prowadzącego do czwartku (22.04) godzina 15:00, w celu skreślenia z listy!!
* Rodzice nie mogę obserować zawodów z trybun ani być na obiekcie GOSu!
* Będzie prowadzona transmija na żywo: livetiming.pl -> „XI Międzynarodowy Miting Pływacki”
* Zakończenie zawodów zostało przewidziane na godzinę 12:30.
* Jeśli dziecko skończy zawody wcześniej niż 12:30 może zadzwonić po rodzica i INFORMUJE TRENERA o opuszczeniu obiektu GOS tylko jak rodzic czeka przed obiektem.
* Prosimy, żeby w miarę możliwości nie obciążać trenerów informacjami o wysyłaniu SMSa, że dziecko już skończyło zawody.
* Prosimy, żeby dziewczyny miały dobrze spięte włosy.

W razie jeszcze jakiś niejasności prosimy o kontakt z trenerem prowadzącym!

Data: 2021-04-21

XI Międzynarodowy Miting Pływacki – informacje rocznik 2010 i starsi!

W sobotę (24.04) odbędą się zawody pływackie na pływalni w Pawłowicach.
Zbiórka 12:15 na salce klubowej!
Starty zawodników od godziny 14:00!

 

Należy zabrać:
* Strój kąpielowy (kąpielówki ze sznurkiem)
* Okularki pływackie (dobrze przylegające do oczu)
* Czepek klubowy (jeśli ktoś nie ma to swój ulubiony)
* Ręcznik (najlepiej dwa)
* Karimate
* Klapki!!!!!!!!!
* Koszulkę klubową
* Krótkie spodenki
* Bluzę
* Picie (najlepiej woda)
* Jedzenie (kanapka, mały batonik, owoc itp. / zakaz chipsów itp.)
* Maseczkę zakrywające usta i nos

 

Ważne dokumenty!!!
Krok 1. Wejść na stronę internetową: livetiming.pl
Krok 2. Wejść w zakładkę „Zawody Okręgowe”
Krok 3. Wejść w odpowiednie zawody: „XI Międzynarodowy Miting Pływacki” – Pawłowice
Krok 4. Przeczytać: „COVID-19 Procedury bezpieczeństwa”
Krok 5. Wydrukować i uzupełnić: „COVID-19 Oświadczenie zawodnika/opiekuna prawnego”
Krok 6. Wypełniony dokument przynosi zawodnik na zbiórkę przed zawodami!!! Brak dokumentu skutkuje brakiem możliwości wystartowania i przebywania na obiekcie GOSu.

 

Ważne informacje!!!
* Jeżeli dziecko nie będzie mogło wystartować w zawodach z przyczyn osobistych prosimy poinformować o tym fakcie Trenera prowadzącego do czwartku (22.04) godzina 15:00, w celu skreślenia z listy!!
* Rodzice nie mogę obserować zawodów z trybun ani być na obiekcie GOSu!
* Będzie prowadzona transmija na żywo: livetiming.pl -> „XI Międzynarodowy Miting Pływacki”
* Zakończenie zawodów zostało przewidziane na godzinę 18:00.
* Jeśli dziecko skończy zawody wcześniej niż 18:00 może zadzwonić po rodzica i INFORMUJE TRENERA o opuszczeniu obiektu GOS tylko jak rodzic czeka przed obiektem.
* Prosimy, żeby w miarę możliwości nie obciążać trenerów informacjami o wysyłaniu SMSa, że dziecko już skończyło zawody.

W razie jeszcze jakiś niejasności prosimy o kontakt z trenerem prowadzącym!

Data: 2021-04-09

Zawody - Liga Klubów Śląskich rocznika 2010

W środę (14.04.2021) w Radlinie odbędzie się LKŚ rocznika 2010.

Prosimy wydrukować "Oświadczenia COVID-19 zawodnika/opiekuna prawnego" i podpisane przynieść na trening do wtorku (13.04). Osoby nie posiadające podpisanego oświadczenia nie mogą wziąć udziału w zawodach.

W sytuacji, gdy dziecko nie będzie mogło jechać na zawody prosimy o jak najszybszy kontakt z trenerem prowadzącym.

Koszt transportu na zawody 20zł, płatne w dniu wyjazdu.

Godzina i miejsce wyjazdu będą podane w późniejszym terminie.

 

link do oświadczenia: procedura_bezpieczenstwa_pzp_plywanie_covid_19_wersja_2020.10.01_-_oswiadczenie_zawodnika.pdf (polswim.pl)

Data: 2021-03-31

Przerwa świąteczna!

Informujemy, że treningi dla grup popołudniowych będą odbywać się do 31.03.2021 (środa).

1.04 - 6.04 - przerwa świąteczna

7.04.2021 - wznowienie treningów (środa)


Wszystkim zawodnikom, rodzicom i sympatykom życzymy zdrowych, spokojnych i pełnych radości Świąt Wielkanocnych! 

Data: 2021-02-25

TRENINGI/ PILNE

Zmiana organizacji treningów 25.02-26.02 ❗
Z powodu wyjazdu trenerów na zawody trening grupy E1 (25.02) i N (26.02) zostaje odwołany.
Natomiast grupa A w piątek przychodzi na trening od godziny 18-19.
Pozostałe grupy bez zmian
 
z poważaniem
trenerzy
 
 

Data: 2021-02-24

WALNE ZEBRANIE SPRAWOZDAWCZE 8Marzec 2021

Zarząd klubu zaprasza na Walne Zebranie Sprawozdawcze za rok 2020 , które odbędzie się w salce klubu:

- pierwszy termin 08.03.2021 o godzinie 17.00

- drugi termin 08.03.2021 o godzinie 17.15

Data: 2021-02-24

LIGA 2010/2011

UWAGA

 

Godzina wyjazdu na ligę rocznika 2010 i 2011!
7:00 - SP10 Jastrzębie
7:15 - Pawłowice parking przy pływalni
W związku z tym, że oświadczenia do pobrania zniknęły z wcześniej podanej strony ???? wrzucamy inny link, z którego można je wydrukować. Bardzo prosimy, aby wszyscy dostarczyli podpisane oświadczenia, do swoich trenerów, przed wyjazdem na zawody.
 
http://www.polswim.pl/procedury-bezpieczenstwa-w-zwiazku-z-covid-19?fbclid=IwAR1umMDZdZSy0yuNMyoVuL9dPxRtF-3nJdRRIcc7OaflVsfSMxcCQfMkgw4
 
 
z poważaniem
trenerzy

Data: 2021-02-21

Zawody – Liga Klubów Śląskich rocznik 2010

W czwartek (25.02) w Dąbrowie Górniczej odbędą się zawody pływackie.

Zbiórka – około godziny 7:00 na parkingu przy GOS obok dużego boiska piłkarskiego (oficjalna godzina będzie podana w późniejszym terminie).

Osoby, chodzące do SP10 będą miały wyjazd spod szkoły.

Powrót około 15:00.

Jedziemy busem.

Zawodnicy zgłoszeni na zawody:

1. Suwisz Magdalena

2. Milbrant Jagoda

3. Kielar Amelia

4. Buchta Maja

5. Kisielewska Maja

6. Warlewska Paulina

7. Pomykoł Maja

8. Wysocka Iga

9. Szafarczyk Maja

10. Lecyk Oskar

11. Kozioł Mateusz

12. Chmiel Mikołaj

13. Mazur Filip

14. Sławek Miłosz

15. Milanowski Szymon

16. Brachaczek Stanisław 

17. Moj Wojciech

18. Chmiel Jakub

19. Hus Maksymilian

20. Bojda Julia

21. Półgoroszewicz Szymon

22. Pietrzak Miłosz

 

Prosimy wejść na stronę internetową megatiming.pl

Zakładka – „Zawody Okręgowe”

Następnie – „Liga Szkół i Klubów Śląskich rocznik 2010 – I edycja” 

a) Przeczytać informacje w zakładce „COVID-19 Procedury Bezpieczeństwa”

b) Wydrukować i podpisane przynieść na trening do wtorku (23.02) – „COVID-19 Oświadczenie zawodnika/opiekuna prawnego”

 

W sytuacji kiedy dziecko nie będzie mogło jechać na zawody prosimy o kontakt z trenerem prowadzącym do wtorku (23.02) godzina 20.00.

Prosimy, aby dziecko zabrało: czepek klubowy, sprawdzone okularki, strój pływacki (sprawdzony; kąpielówki ze sznurkiem), klapki, ręcznik, karimatę, krótkie spodenki i koszulke (kto ma to klubową, jeśli nie ma to ciemną) coś do picia i jedzenia (zdrowego). Zakaz chipsów itp!

 

Informacje o dokładnej godzinie wyjazdu będą na bieżąco aktualizowane w tej wiadomości, prosimy śledzić Naszą stronę internetową!

Data: 2021-02-21

Zawody – Liga Klubów Śląskich rocznik 2011

W piątek (26.02) w Dąbrowie Górniczej odbędą się zawody pływackie.

Zbiórka – około godziny 7:00 na parkingu przy GOS obok dużego boiska piłkarskiego (oficjalna godzina będzie podana w późniejszym terminie).

Powrót około 15:00.

Jedziemy busem.

 

Zawodnicy zgłoszeni na zawody:

1. Garlińska Inga

2. Grabarczyk Amelia

3. Szyszko Weronika

4. Sołtys Lena

5. Nawrocka Weronika

6. Swaczyj Franciszek

7. Kurtok Jakub

8. Aplikowski Wiktor

9. Kępiński Tomasz

10. Kryska Stanisław

11. Krzowski Witold

12. Kusiak Kuba

13. Manouz Samuel

14. Moj Adam

15. Wacławik Łukasz

16. Brzeski Julian

 

Prosimy wejść na stronę internetową megatiming.pl

Zakładka – „Zawody Okręgowe”

Następnie – „Liga Szkół i Klubów Śląskich rocznik 2011 – I edycja” 

a) Przeczytać informacje w zakładce „COVID-19 Procedury Bezpieczeństwa”

b) Wydrukować i podpisane przynieść na trening do środy (24.02) – „COVID-19 Oświadczenie zawodnika/opiekuna prawnego”

 

W sytuacji kiedy dziecko nie będzie mogło jechać na zawody prosimy o kontakt z trenerem prowadzącym do środy (24.02) godzina 20.00.

 

Prosimy, aby dziecko zabrało: czepek klubowy, sprawdzone okularki, strój pływacki (sprawdzony; kąpielówki posiadające sznurek), klapki, ręcznik, karimatę, krótkie spodenki i koszulke (kto ma to klubową, jeśli nie ma to ciemną) coś do picia i jedzenia (zdrowego). Zakaz chipsów itp!

 

Informacje o dokładnej godzinie wyjazdu będą na bieżąco aktualizowane w tej wiadomości, prosimy śledzić Naszą stronę internetową!

Data: 2021-01-23

Składka członkowska

 

Informujemy , że z dniem 1.03.2021 jesteśmy zmuszeni podnieść opłatę członkowską dla wszystkich członków klubu na poziom 120 zł/miesiąc . Na drugie i kolejne dziecko opłata będzie wynosiła 60zł/miesiąc . Opłata wakacyjna za miesiąc lipiec i sierpień ( rodzeństwo również ) wyniesie 60 zł/miesiąc .

 

Ostatnia podwyżka miała miejsce w 2015 roku , niestety rosnące opłaty obciążające nasz budżet wymuszają powyższą decyzję .

 

 

Z poważaniem

 

Zarząd UKS aQuatica Pawłowice

 

Data: 2021-01-23

Przekaż 1% podatku dla naszych dzieci

WSPOMÓŻ DZIAŁALNOŚĆ UKS AQUATICA PAWŁOWICE przekazując 1% swojego podatku!!!

NUMER KRS:  0000064561

NAZWA OPP: FUNDACJA PRACOWNICZA  PRO-EKO

ul. Wyzwolenia 30

43-170 Łaziska Górne

CEL SZCZEGÓŁOWY: "AQUATICA"

 

Dziękujemy!

Data: 2021-01-17

Treningi grup popołudniowych - 18.01 - 22.01

Plan treningów grup popołudniowych na najbliższy tydzień: 

Poniedziałek 16-18

Wtorek 16-18

Środa 17:30-19:30

Czwartek 16-18

Piątek 16:30-18:30

 

Przypominamy, że w treningach mogą uczestniczyć tylko osoby posiadające licencję Polskiego Związku Pływackiego (lista osób znajduje się w jednym z artykułów na stronie).
Po zatwierdzeniu nowo wyrabianych licencji lista zostanie zaktualizowana.

 

 

Data: 2021-01-10

Treningi

Treningi grup popołudniowych będą się odbywały na pływalni od poniedziałku do piątku (11-15.01) w godzinach od 9 do 11.

Lista osób mogących uczestniczyć w treningach znajduje się we wcześniejszym artykule.

Data: 2021-01-09

Składka członkowska

W związku z dużymi zaległościami prosimy o uregulowanie składek członkowskich.
Przypominamy również, iż jest to składka członkowska, a nie opłata za wejście na pływalnię,
w związku z czym, na ten moment nie ulega ona zmianie.  ~ Zarząd 

Data: 2021-01-08

Lista osób uprawnionych do trenowania w II tygodniu ferii.

1.Malcher Jakub

2.Mendrok Kacper

3.Krzowski Bartłomiej

4.Szczepański Marcin

5.Kurowski Krzysztof

6.Ochodek Nikola

7.Data Marcelina

8.Badura Laura

9.Kasprzyk Maksymilian

10.Badura Aleksander

11.Czylok Kalina

12.Czerwiński Dariusz

13.Siemieniuch Jakub

14.Brachaczek Stanisław

15.Hus Maksymilian

16.Pietrzak Miłosz

17.Bojda Julia

18.Moj Wojciech

19.Krosny Faustyna

20.Krysztofiak Martyna

21.Milanowski Szymon

22.Sławek Miłosz

23.Wysocka Iga

24.Zimnicka Julia

25.Mazur Filip

26.Chmiel Jakub

27.Bańczyk Jan

28.Chmiel Mikołaj

29.Pomykoł Maja

30.Warlewska Paulina

31.Kisielewska Maja

32.Buchta Maja

33.Kielar Amelia

34.Kozioł Mateusz

35.Milbrant Jagoda

36.Półgroszewicz Szymon

Data: 2020-12-28

WAŻNA INFORMACJA!!!

W związku z ponownym, częściowym zamknięciem pływalni jesteśmy zmuszeni zmienić plany na drugi tydzień ferii. W treningach będą mogli uczestniczyć tylko zawodnicy urodzeni w roku 2011 oraz starsi, którzy posiadają licencję PZP. Lista osób oraz szczegółowy plan treningów w okresie ferii pojawi się na stronie klubu. 

Przypominamy, że grupy popołudniowe w tym roku kalendarzowym nie mają już treningów.

Data: 2020-12-04

Mikołajki!!!

Z okazji Mikołajek w poniedziałek (07.12)  nastąpi jednorazowa zmiana godzin treningowych. 

16-17 grupa A + B

17-18 grupa C

18-19 - grupa N + N2

19-20 grupa E1+ E2

18-20 grupa D

Data: 2020-10-17

TRENINGI!!!!

Informujemy, że od poniedziałku (19.10) zajęcia będą odbywać się zgodnie z harmonogramem treningowym!

Data: 2020-10-07

Szkolenie dzieci i młodzieży w pływaniu

 

We wrześniu odbył się nabór do sekcji pływackiej Aquatici Pawłowice. Niezmiernie nam miło poinformować, że pływanie wciąż cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem wśród dzieci, młodzieży i rodziców. Nawet czas pandemii nie wpłynął na zainteresowanie tą dyscypliną sportu. Podczas ostatniego naboru przyjęliśmy w szeregi klubu 31 osób co jest najlepszą liczbą od lat.

 

Aquatica już od szesnastu lat zachęca  dzieci i młodzież do zdrowego i aktywnego trybu życia. Możemy pochwalić się bardzo dobrymi wynikami sportowymi na skalę lokalną, wojewódzką czy krajową. Ciągle chcemy się rozwijać i oferować naszym wychowankom jak najlepsze warunki do sportowego rozwoju. Corocznie we współpracy z SP1 im. Janusza Korczaka w Pawłowicach otwieramy nowe klasy sportowe. Nie mniej ważne jest dla nas propagowanie zdrowego trybu życia i nauka pływania dla najmłodszych ale i nieco starszych dzieci. Nauczyliśmy już pływać tysiące młodych ludzi i zapraszamy kolejnych, oferujemy wykwalifikowanych trenerów, świetną atmosferę no i to że Państwa dziecko z pewnością nauczy się pływać!!! 

 

Korzystając z okazji zarząd oraz członkowie klubu składają serdeczne podziękowania przyjaciołom klubu:

 

 - Zarządowi Fundacji JSW za wsparcie finansowe przeznaczone na szkolenie dzieci i młodzieży w pływaniu. Zadanie polegało na propagowaniu sportu i zdrowego trybu życia wśród dzieci i młodzieży z Pawłowic i okolicznych miejscowości. Pomoc pozyskana z fundacji pozwoliła nam m. in. doposażyć salkę klubową w sprzęt sportowy do ćwiczeń na lądzie, zakupiliśmy również przyrządy na nauki i doskonalenia pływania oraz koszulki sportowe dla zawodników i trenerów. Wreszcie dzięki pozyskanym funduszom nasi zawodnicy uczestniczyli w cyklu zawodów Ligi Klubów Śląskich.

 

- Franciszkowi Dziendziel wójtowi gminy Pawłowice

 

- Dyrektorom szkół SP1 oraz ZSO w Pawłowicach panom Grzegorzowi Paszyna oraz Andrzejowi Wowra

 

- Dyrektorowi GOS Pawłowice Tomaszowi Porwisz